PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Temat oczywiście opatrzony ostrzeżeniem :

"Przed przeczytaniem zapoznaj się z treścią forum bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każda treść niewłaściwie przeczytana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu "

Zapraszam do dyskusji o Yagizie i spółce :)))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Super się gadało, ale znikam;)
Do jutra:)
Yagizowych snów :)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Ja tez uciekam.
My to dobre jesteśmy. Dwa dni i 200 postów.
Bravo My.

Dobranoc. Wzajemnie :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Brawo MY :) Dostałyśmy napędu kosmicznego ;) od takich Paczatorów nie ma zdziwienia:)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Miałyśmy już iść ,ale się trudno rozstać ha ha ha

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Dobranoc. Niech wam się przyśnią Yagizowe paczatory :-)

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Hej dziewczyny,
nie wiem jak u was, ale u mnie pada od rana. Z tej okazji przypomniałam sobie scenę, jak Yagiz gonił Ece po lesie. To chyba jedyna scena, w której zachował się trochę jak dziecko. Machał rękami i się wściekał, że się wpakował w taką akcję. Jeszcze wtedy go tak dobrze nie znałam, ale już śmiałam się, że tak się śmiesznie wkurza :-) Także nawet deszcz może zainspirować do Yagizowych myśli :-)

manioszkamia

No Manioszka muszę Ci powiedzieć,że Ty to masz fajne skojarzenia;))tak wogule to u mnie też pada;):(też przypomniałam sobie tę scenę;)a z wodą to była jeszcze scenka jak Hazan walczyła z zalanym mieszkaniem i Yagiz się wtedy pojawił no i zastał tam Sinana niestety ,może gdyby nie on to Yagiz przeprosił by wtedy Hazan i wyjaśniliby sobie co nie co,ale byłoby wtedy zbyt łatwo haaa.Także na te Nasze Yagizowe myśli chyba nie ma lekarstwa ani antidotum..i alleluja:))
Mnie też naszły myśli Yagizowe i mój Yagiz założył już odświętny strój bo to jeszcze tylko dwa dni i haaa;)

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Hejka;) Wow jaki avek ;))))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Też jestem ciekawa kiedy będzie scena z twojego Avka. Niestety wiem, że ten jeżowaty Sinan też tam będzie, ale co tam, trzeba patrzeć w odpowiednie paczatory i do przodu :-)))

manioszkamia

Też jestem ciekawa co to za scenka będzie ,fakt faktem te paczatory są tak piękne że aż rażą po paczatorach :-)))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Hejka Siostry, a mnie naszła deszczowa głupawka... i od popołudnia za mną chodzi coś takiego ;))))

Skoro Hazan mówiła w noc zwierzeń, że lubi śpiewać, to ja mam marzenie.... niech zaśpiewa Yagizowi.... scenaria nieważna. czy na przyjęciu, czy tylko otulona poświatą księżyca na plaży ( hahhah ale mi się romantizm;) włączył) taką piosenkę ;))))

Mój Yagizie chmurnooki
Pytaj o mnie gór wysokich
Pytaj o mnie lasów mądrych
i uwolnij mnie
od głupiego Sinana;)))) hahhaha

Mój Yagizie gromowładny
Pytaj o mnie stepów sławnych
Pytaj tych burzanów wonnych
I uwolnij mnie
od tego głupiego Sinanana;)))))

hahahha mnie się rzuciło na mózg....

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Jezu, leżę znowu :-))))
Na serio za chwilę dostanę bana na ten filmweb, bo nie ma dnia żebym nie wybuchała śmiechem na wasze teksty.

Brawo, brawo.
Też marzę o takiej scenie :-)))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahah ze mnie czasem wyłazi ludowa poetka maryśka z Kopydłowa ;)))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

przynajmniej przechodzimy na wesoło akcje Sianowe. Jakoś mi lżej jak się trochę pośmieję z tego pajaca,

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahaha oj niedobra jesteś ;) fandom sinanowy płacze, że mu postać scenarzysty zniszczyły a Ty się cieszysz ;))))
Ja jakoś wielkiego przekonania do Sinana nie miałam od początku w dodatku Alp to początkujący aktor... i niestety, ale drewno .... jeszcze się musi duuuuzo uczyć....
a w 14odcinku.... to reżyser chyba mu na złość zrobił i kazał dyszeć, ja zamiast mu choć odrobinę współczuć... to mam ubaw po pachy ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Mnie się nigdy nie podobał, choćby z ubioru i ogólnego wyglądu. Wolę eleganckich mężczyzn. Już pomijam jego "grę", bo powaga, chyba w "trudnych sprawach" są "aktorzy" bardziej przekonywujący ;-P

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

ahhahahaha teraz to ja leżę.... skoro nawet aktorzy z trudnych spraw przebili jego grę ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Żeby tylko Hazan zechciała być uratowana od głupiego Sinana.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

właśnie ..... a tu widoki na razie marne... na ratowanie się ....

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

No i mnie naszło muzycznie też teraz.
Yagiz może zaśpiewać Hazan:

Nie dokazuj miła nie dokazuj,
przecież nie jest z ciebie znowu taki cud,
Nie od razu miła, nie od razu,
Nie od razu stopisz serca mego lód.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahahha dobre, a nawet powiem bardzo dobre ;)

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Coraz lepsze teksty :)

Margoargo

OMG ale mamy tu talenta no no no;)genialne to bylo:))) uśmiałam się jak nigdy,ja przez Was to mam coraz więcej zmarszczek mimicznych;)))Brawo brawo;))
Yagiz mógłby uwolnić Hazan od Sinana barana ale ona musi najpierw tego chcieć to fakt. W tej scence z rozmów nocnych ona mówi ,że chce też chce żeby Sinan cierpiał czy coś w ten deseń,więc najlepszym sposobem ,żeby Sinana szlag trafił to jakby Hazan odnalazła prawdziwą miłość u boku Yagiza,ale nie żeby go czasem wykorzystała dla własnej rozgrywki z Sinanem.Śmiać mi się chiało też jak Sinan pijany leżał już w swoim wyrku i mówi, że uratowałem cię Hazan no o czym on bredził haaa

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Bo on się robi teraz męczennikiem za grzechy wobec Hazan. Ma taki zajefajny pomysł, żeby ją do siebie zrazić takimi akcjami. Brawo on, akcja w stylu "Hazan jest w więzieniu, jak jej pomóc? Pobiję niewinnego gościa, to posiedzę z nią razem", a teraz "upiję się, to Hazan przestanie mnie kochać i będzie szczęśliwa". No mnie to już czasami nawet nie śmieszy, bo oglądają to dziewczyny i myślą, że to jest właśnie miłość. Mylą gówniarzerię z prawdziwym uczuciem i piszą tylko ochy i achy o tym pajacu.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

tak samo myślę..... Sinan ułańska fantazja... a podejście do prawdziwego życia pięcioletniego dziecka...
Ja ciągle powtarzam jak się komuś podoba taki typ faceta jak Sinan i chce całe życie matkować to proszę bardzo... ja zdecydowanie wolę 100 % facetów, którym matkować nie trzeba ;)

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

do usług ;) z nami dorobisz się zmarszczek śmiechowych na pewno ;) a mięśnie brzucha będziesz mieć wytrenowane ;) co my tu czasem wyprawiałyśmy ;))))

Cóż zobaczymy w sobotę, w którą stronę scenarzyści idą... ogarniają Hazan czy nie..
Sinuś się stacza czy nie....
No też mnie śmiech ogarniał jak to słyszałam....no rzeczywiście.... uwolnił ją... jak potem szła brzegiem bosforu i dalej beczała.... oj widać sinan stał w kolejce po wzrost... to rozumu już dla niego brakło ;)))

Margoargo

Ja to myślę,że Sinan to albo imprezował albo był na silowni jak rozum rozdawali hee co za pajacyk z niego , naprawde jak Turki popchną Hazan w stronę Sinana to to naprawdę będzie słabe...
Ale mam pomysła niech Nil porwie Sinana i niech go dobrze schowa tak najlepiej żeby się nie odnalazł co Wy na to? :))))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

hahahha co jedna to lepszy pomysł ;))))

To ja tez coś dorzucę.... Sinan z kiralika, jak go zostawiła Yasemin pojechał medytować do Katmandu.... może trzeba kupić bilet Sinanowi z fazilet w jedną stronę.... będziemy miłosierne... Nil mu oszczędzimy ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Hahahahahahahah :-))))))
Medytacja by mu się przydała i Fazilet

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahaha fazilet jakby wysłać do piekła to od jej trajkotania diabeł by się nawrócił ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

hahaha :-)
Prawda

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

to jest kobieta niezniszczalna nikt jej nie da rady ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Oprócz miłości Yagiza i Hazan to druga rzecz na którą czekam od początku tego serialu. Żeby ktoś wreszcie tej babie pokazał gdzie raki zimują.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

oj tego możesz nie doczekać....Fazilet będzie wredna do końca...

Margoargo

Fazilet wkońcu jak kosa trafi kiedyś na kamień.
Niech by jej też się ktoś do tyłka dobrał hahaha:))no potrafi namącić ale ma gadane taka bibisówa;))
A jeszcze co do Sinanka żeby go wyeliminować z gry to może producenci "Trudnych sprawy" by go zatrudnili,chłopina by się w aktorstwie troche podszkolił hmm ale pojechałam po bandzie:))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

no zobaczymy Turcy raczej nie dają nauczek swoim czarnym charakterom... niestety.... jak mi się marzyło, że Neriman w kiralik ask dostała po duupie... a ona i tak spadła na 4 łapy....

hahaha wyślemy Sinana na warsztaty do trudnych spraw, przynajmniej nie będzie nam bruździł w fazilet hahhaa;)

Margoargo

Ehh ta turecka mentalność no i jak tu z nimi współpracować jak oni takie numery robią Nam w tych serialach;)mogliby Nas wkońcu pozytywnie zaskoczyć... no more drama tzn jeśli chodzi o Pana Paczatora;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Neriman się bardzo zmieniła na koniec i była wręcz super. Gdyby nie ona Omer i Defne pojechaliby przecież do Rzymu. Tak samo się wtrąciła do Sedy i Sianana, to akurat było śmieszne, ale pomocne. Poza tym dostała nauczkę jak jej się w łepetynie pomieszało i straciła pamięć. Przez 2 odcinki myślała, że jest nastolatką :-)

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Ja uważam, że za mało dostała po duupie... bo zasłużyła na większą karę... po tym jak manipulowała Defne i Omerem...
nie przepadałam za tą postacią...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Ale jednak zagrała kluczową rolę na koniec. Trochę ją scenarzyści wybielili na koniec. Wkurzała mnie strasznie, ale to była przerysowana maksymalnie postać, a takie Fazelitki to się jednak plątają po świecie i to jest najbardziej niepokojące. Się wręcz pytam gdzie Yagizy są?

manioszkamia

No właśnie faziletek jest od groma a Yagizy .. czy ktoś widział Yagizy ... ;)ze świecą takich szukać ale jak coś robimy nalot na Stambuł i zabieramy Naszego Caglara do Nas ,tu będzie miał z Nami ubaw na 102 :)))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

właśnie faziletek od groma a Yagizów jak na lekarstwo ;))) hahahha

Margoargo

No właśnie a z drugiej strony to Yagiz jest lekarstwem na całe zło;)) taki kochany do rany przyłóż jak to mówimy,miód na serce;)

ocenił(a) serial na 8
Yagaaaa

dokładnie mniód ;)
a tu masz taki hawajski mniód ;)

https://www.instagram.com/p/6X7i6QobiU/?hl=pl&taken-by=caglarertugrul

Margoargo

No i jak ja mam teraz zasnąć co?? zaraz dostane palpitacji serca:))))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaaa

Ja mam potem Yagizowe sny :-) Jestem z tych co pamiętają sny i mi się rzeczy oglądane przed snem, często wplatają :-))))
Także jak sobie zapodam jakiś filmik przed snem, to potem aż żal się budzić :))))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaaa

hahahaha a co myślałaś, że tylko ja mam nie spać ;)

Margoargo

No to bardzo pocieszające,że też macie problem z zaśnięciem po obejrzeniu takich fotek;))) ale widze na insta ,że Caglar ma fajnego Hello Kitty;)no to już mam z nim coś wspólnego;)

ocenił(a) serial na 8
Yagaaaa

hahha co zrobić Paczatory hipnotyzują... klata podnosi ciśnienie ;)

ocenił(a) serial na 8
Yagaaaa

Świetny też jest ten filmik z makijażem co kiedyś dziewczyny podesłały. Co się tam pędzlem maluje :)))))))) Prze-gość. Lubię facetów z poczuciem humoru. Też zauważyłam, że przemyca go do roli. Takie niby nic, małe żarciki, ale widać, że to jakiś jego wkład, bo z założenia serial nie jest komediowy. Pierwszy żarcik to był chyba o książce, że się przygotowuje do egzaminu, a w ostatnim odcinku to już jedzie po bandzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones