PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Temat oczywiście opatrzony ostrzeżeniem :

"Przed przeczytaniem zapoznaj się z treścią forum bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każda treść niewłaściwie przeczytana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu "

Zapraszam do dyskusji o Yagizie i spółce :)))

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Szał ciał :))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Ayaz miał ładny uśmiech. Tu mamy PACZATORY :-)

manioszkamia

hah a kto wymyślił to fajne słowo "paczatory" ??? :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Paczatory to dzieło Siostry Słoneczko ;))))

Bo jak w tamtym wątku pisałyśmy o zajebistych oczach Yagiza... to Słoneczko stwierdziła, że kto ma Paczatory to wiadomka ( chodziło o Yagiza /Caglara) a samo określenie pochodzi z zeszytu syna Słoneczka.... miał taki zeszyt na którym był narysowany kotek i hasło ;" Jakby co to nie ja paczaj w moje paczatory" taka historia ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Padlam.
Cała historia slowa " Paczatory "
Bravo Ty.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

hahha co poradzisz mam dobrą pamięć wzrokową, a hasło jakby co to nie ja paczaj w moje paczatory.... stosuję w realu... wiesz ile jest śmiechu

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

To fajnie.
Takie małe powiedzonko a tak cieszy.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Dokładnie i moja koleżanka to sobie aż zapisała... hahahhaa;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

No nie mogę :))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Kochana i u Ciebie i u nas Ayaz już poszedł w odstawkę;)

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Rozpłynęłam się dosłownie. Zdecydowanie niewiniątko z niego :-)

manioszkamia

Mój ostatni dziś post ...limit kochane dopada:/
Yagiz teraz to mi się wydaje nawet za dobry dla Hazan ,szkoda chlopa jednym słowem no chyba ,że Hazan z krzykliwego ślepego pisklęcia przeobrazi się w coś mądrego i doceni to niewiniątko;)) ,trzymamy się tej wersji ;)))

ocenił(a) serial na 5
Yagaaa

Ja tez mam taką nadzieję , że zmieni się na lepsze.

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

No miejmy nadzieję, że scenarzyści ogarną Hazan, bo na razie mamy zapędy wojenne, co by łopatami ją potraktować... niech nabierze rozumu ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Wiecie co mi się teraz na myśl nasunelo?
Jak Hazan była ubrana w te spodnie i bluzkę i najpierw spotkała się z mamą , później z Ece to żadna nie powiedziała jej , że ładnie wygląda tylko " Co to za strój "
Co one myslaly , że Hazan zawsze będzie chlopczyca?
Ece to zazdrość zżera równo.
Wiem , że Hazan o niej zapomniała i o jej urodzinach. To dzięki Yagizowi ja odwiedziła. Ece się cieszyła , ale jak tylko ja zobaczyła i usłyszała , że Hazan została twarzą firmy to nagle zachciało jej się spać.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Dokładnie każda przesłuchanie zrobiła skąd ma takie ciuchy, a żadna nie powiedziała jej, że nareszcie wygląda jak kobieta i nie powinna się tego wstydzić....
Ece jest zazdrosna i zawzięta....oj z tego będzie jeszcze wielka draka... chyba, że Hazimowi Ece nie podskoczy... bo z Yagziem sobie nie poradzi...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Jak Yagiz chciał , żeby Hazan się przebrała to ładną sukienkę wybrał prawda ? Ma chlopina gust :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Oj ma gust... dobrze wie, że brunetce w czerwonym jest super, a poza tym chciał dekolt pooglądać ;))) hahahhaha;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Ha ha w tej bluzce co miała też było widać dekolt.
Buty mi się nie podobały. Wiem , że Hazan nie lubi na wysokim obcasie , ale jakoś nie pasowały mi do stroju. Takie za ciężkie się wydawały.
Juz myślałam , że jak gonila tego faceta to je ściągnie , bo gdyby ich nie miała tylko jakieś na płaskim to by go dogonila , bo on taki niezdara ha ha

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Dziewczyny co tam Hazan. Jak Yagiz w tym polo wyglądał.....to matko i córko :-)))))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

No stylówę mu walnęli boską zielone polo niebieskie dżinsy już się Gina w sobotę rozpływała na lajfie ;)

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Przystojnemu we wszystkich cudnie :))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Ale w tej bluzeczce i spodniach też jej dobrze. Jednak jakby miała po mieście w tej sukience latać to słabo :-P

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Dokładnie ona potrzebowała stroju dziennego, a sukienka bardziej pasowała na jakiś bankiet ;)

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Ja też doszłam do tego samego wniosku. Yagiz od pierwszego odcinka trzyma poziom super anioła stróża z Turcji (jak go dziewczyny określiły). Cała reszta postaci ma różnie. Niestety Hazan leci głową w dół ze swoim zachowaniem. Niestety zaczyna bardziej przypominać tymi swoimi zachowaniami Sinana :-((((
Może się jednak jeszcze ogarnie.
Zobaczymy co pokaże w sobotę, a to już za 3 dni :-)

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Manio:) też odliczasz do kolejnego odcinka.... poza Yagizem interesuje mnie ustawianie do pionu Selin przez Ece.... hahahha to będzie świetne.... Ece włożyła pierścionek na palec i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.... zmieniła się w francę ;)))) hahahha dobre, dobre...
A mnie śmieszy fakt, że Sinuś to jednak ma słaby refleks... bo dostał z liścia od Hazan... a jak chciała walnąć Yagiza w 8 odcinku to jej się nie udało hahahha a takie mini sprawy mnie cieszą ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Prawda. Zapomniałam o tym. Trudno wskazać w czym Sinan mógłby być lepszy od Yagiza. Ten wygrywa nawet we wkurzaniu Hazan :-P

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Właśnie, bo Hazan sama mu daje amunicję do ręki... niech się nie dziwi... a Sinuś za tępy jest, żeby umieć to wykoirzystać... yagiz jest bystry bardzo bystry ;) no i słucha Hazan i wyciąga wnioski i widzi więcej niż się Hazan i spółce wydaje...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Dokładnie.
Juz zaczyna robić Kerimowe śledztwo.
Tak swoją drogą ten gościu chciał mu coś powiedzieć, ale nie zdążył. Ciekawe co to może być?
Po za tym on pierwszy podsluchal rozmowę o Ece i Hazimie dodał 2 do 2 i wszystko stało się jasne. Te zdjęcie w gazecie tylko go w tym utwierdzilo :)

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Bo to taki Turecki James Bond :-))))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

I Mentalista w jednym :-))))

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Yagiz Bond ha ha

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Ja tez czekam na akcje Selin - Ece.
Tak dokładnie Yagiz się nie dał.
Może Sinan specjalnie chciał tak dostać, tak na spamietanie ha ha

A mnie nurtuje jeszcze jedno. Gdzie podziała się Nil ? Nie to ze chce aby wróciła , ale taka mala wzmianka co u niej by się przydała.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Zastanawiam się też czy Sianan nie przyjął teraz roli męczennika narodów. Powiedział "uwolnię Cię od siebie". Teraz będzie z miłości oddalał się od Hazan, bla bla bla... i ta zacznie za nim znów latać.

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Dokładnie. Będzie robił wszystko , żeby się oddalić. Mam nadzieję , że Hazan za nim nie poleci.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

ale wiecie co trochę nie rozumiem sinana...kuźźwa niech się zdecyduje.... czy Hazan to jego miłość, czy nie... przecież o miłość się walczy, a nie uwolnię Cie od siebie.... kuźźwa jakby to od niego zależało.... jak scenarzysty będę chcieli dalej pchać Hazan do Sinana to nawet jak ją zdradzi, to ona mu wybaczy na zasadzie to moja prawdziwa miłość.... ajjjj Turki są jednak niereformowalni...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

No dokładnie .
Nie rozumiem ich logiki.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Ciągle to powtarzamy Turcja jak Rosja stan umysłu.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Już chyba w 13 odcinku było mówione, ze jest w szpitalu...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Aha musiałam przegapić.
Dzięki :)

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Spoko ona nie warta uwagi mogło Ci umknąć ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Liczę godziny do następnego odcinka. Już zapowiedziałam, że w sobotę od 20 mnie nie ma dla świata. Dla Hazan w moich oczach to będzie odcinek być albo nie być. Yagiz to wiadomo, ma już stałe miejsce i tylko robię na jego widok ochy i achy.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Manio czyli jak się hazan nie ogarnie w sobotę... to oglądasz dalej tylko ze względu na Yagiza.... i prawidłowo. my tylko ze względu na niego przetrwałyśmy I sezon ;)))) hahahha

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Pewnie, że będę dla niego oglądać :-) Chyba, że już stworzą jakąś straszną dramę, że będzie tylko płakał za tą małpą w ukryciu. To nie zniosę. Wezmę tą łopatę i normalnie łódką tam dopłynę żeby ja osobiście w ten łeb zdzielić.

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Nadal mam jednak nadzieję. Do tej pory patrzyłam, że Turki konsekwentne i umieszczają aktorów według ważności roli w serialu, a Ceglar wyżej od tego Apo (czy jak mu tam). Liczę, że to jednak pójdzie w stronę Yagiza, a ten niech sobie jęczy pod mostem do końca serii nawet. W 3 sezonie może zmienić miejscówkę i jęczeć w łodzi na przykład.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahaha chcesz III sezony ja nie.... wolę raczej nowy serial z Caglarem i to komediowy.... bo talent facet ma nieprzeciętny ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Patrząc na zachowanie Hazan to może w 7 powie Yagizowi po imieniu, a w 200, że go kocha, coś ok 1500 wezmą ślub, a w 3000 będą mieć dziecko :-P

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahah dobra jesteś ;) już w sobotę się okaże co Turki miały na myśli...

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Taka moda na sukces :)))

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Ha ha ha .
Ty to masz pomysły :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones