PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 227
ocen
7,8 10 1 6227
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

Pierwszy sezon prezentuje bardzo wysoki poziom. Gra Richarda Armitage niezwykła- szkoda że
został żałośnie zakończony los postaci.

ocenił(a) serial na 8
Yvetta9060

Jak dla mnie pierwszy sezon był dobry, drugi rewelacyjny, trzeci ciut gorszy, czwarty podobał mi się tak jak drugi. Duet Sott-Stonebridge udanie zrekompensowali mi brak Armitage'a.

Yvetta9060

Ja do tej pory nie kapuję, dlaczego uśmiercili Portera. Dla mnie była to bardzo fajna postać, z życiowym bagażem. Jak obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu i zobaczyłem nowych aktorów i ich kozaczenie - tak skończyłem z tym serialem.

ocenił(a) serial na 8
Maroslav

Portera uśmiercili, bo Richard Armitage dostał rolę w Hobbicie i nie mógł pogodzić jednego z drugim. Nie zmienia to faktu, że strasznie szkoda, bo Porter był naprawdę udaną postacią.

ocenił(a) serial na 9
Havey_Angel

Też lubiłem Portera, Kontra jest serialem którego mi będzie brakowało, kolejny obok The Shield, Dr.House'a Breaking Bad i wielu innych których już nie robią. Duet Stonebridge i Scott był świetny ale fakt, mogli jakoś nie uśmiercać Portera i pokazywać go od czasu do czasu, chętnie bym zobaczył jakiś prequel żeby mogli pokazać jeszcze raz Portera i może jego relacje ze Scottem, bo przecież się znali.

ocenił(a) serial na 8
Havey_Angel

No właśnie szkoda bo wątek Portera był kozacki ale no trudno poza tym serial bardzo spoko

Maroslav

A czego mieli go nie uśmiercać? Wątek postaci Portera był krótki i Armitage zagrał to co miał zagrać czyli tylko mały epizodzik, bo tak był napisany scenariusz. Poza tym nie wiem czym się tak podniecacie w jego grze? Może filmy pomyliliście? Poza tym te opisy serialu na Fimwebie to cały czas opierają się na Porterze, a jak wyżej pisałem, wystąpił raptem w kilku scenach tortur.

zygmuntchajzer

no i dodam, że na HBO Armitage'a nawet nie ma w obsadzie pierwszego sezonu.

zygmuntchajzer

No to się zbłaźniłem, bo na HBO GO serial został udostępniony chyba od drugiego sezonu, a podpisany jest jako pierwszy. Ale się wk...em. Przeglądam filmweb i widzę dużo zdjęć Armitage'a z serialu no i wiem że ich nie widziałem w filmie, stad moje wcześniejsze wypowiedzi. Sorki, mój błąd.

zygmuntchajzer

Kurde, masz chyba rację. Na HBO GO są tylko 4 sezony, a na filmwebie widze, ze jest ogólnie 5. Obejrzałam wczoraj kawałek 1 odc. niby 1 serii, ale aktorzy inni. Beznadzieja. Ma się legalny dostęp, a i tak nie można oglądać...

Sharlet

pisałem wówczas w tej sprawie do HBO Polska i jakaś babeczka odpisała, że tego prawdziwego pierwszego sezonu nie puszczają, bo nie mają jakiś tam koncesji. Dopiero od drugiego sezonu HBO było koproducentem i dlatego puszczają w HBO + GO.

ocenił(a) serial na 6
zygmuntchajzer

ten pierwszy sezon jest w tej chwili na hbogo jako STRIKE BACK ORIGIN I, kolejne sezony są już jako STRIKE BACK. Czyli maja dwie Kontry, nawet z innym plakatem

ocenił(a) serial na 8
drdr2

Dokładnie. Też zaczalem ogladac od 2 sezonu ktory byl podpisany jako pierwszy. Dzieki Twojemu komentarzowi nadrobie 6 odcinkow rzeczywistego pierwszego sezonu. Szósty sezon i dalej odpuszczam. Bez Stonebridge'a i Scotta to juz nie bedzie to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones