PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 227
ocen
7,8 10 1 6227
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

rewelacyjny serial, prosta recepta: akcja, totalna destrukcja, atrakcyjne kobiety, sex... czyli wszystko czego nam trzeba :p

ocenił(a) serial na 9
pawelx1983

Totalnie się z kolegą zgodze. Strike Back to serial który podbije serce kazdego prawdziwego faceta.Szkoda tylko że tak mało odcinków bo ciagle chce się więcej i więcej.
Jedyny poważny minus to totalnie spi3rdolone zamknięcie wątku Johna Portera. Jednak twórcy sami mówiaże Drugi sezon to spin-off i tak na prawdę pierwszy sezon więc można to wybaczyć.Wszystko inne na najwyzszym poziomie. Dobre efekty specjalne,ładne laski,niezła i wciagająca fabuła,fajne teksty autorstwa Scotta.Bawiłem sie świetnie, i wyczekuje 5 sezonu.....a takze mam nadzieję że pojawi się wkrótce coś rownie dobrego.

ocenił(a) serial na 9
pawelx1983

niektóre Panie też cenią sobie dobrą akcję ;) co prawda jednego Portera musieli zastąpić aż dwoma kolesiami, ale kto by tam narzekał

ocenił(a) serial na 9
pawelx1983

niektóre Panie też lubią dobrą akcję;) szkoda tylko że dwóch Panów (nawet niezłych) nie zastąpi jednak Portera:)

ocenił(a) serial na 10
pawelx1983

Dokładnie!

Polecacie jakieś inne seriale podobne do Strike Back, czyli coś czysto dla facetów.

ocenił(a) serial na 10
simulationsite

Też jestem w gronie kobiet uwielbiających takie seriale. Mogę polecić Banshee lub 24 godziny chociaz to nie to co strike back. Teraz jeszcze zaczął się nowy serial z sullivanem stapletonem Blindspot, zapowiada sie ciekawie.

ocenił(a) serial na 10
pyla20

Dawno temu 24 Godziny przerobiłem, Banshee też.
A Blindspot oglądnę, dzięki za polecenie.

simulationsite

Podam Tobie lepsze seriale od Strike Back imdb 8,3

Sopranos 1999-2007 imdb 9.2 (86 odc)
The Wire 2002-2008 imdb 9,4 (60 odc)
Breaking bad 2008-2013 imdb 9,5 (62 odc)
Detektyw 2014 imdb 9,1 (8 odc)
Fargo 2014-2015 imdb 9,1 (20 odc)
Gomorra 2014 (12 odc)
Rzym 2005-2007 imdb 8,9 (22 odc)
Gra o tron 2011-2018 (póki co jest 50 odc, następne w drodze)

ocenił(a) serial na 10
returner

Dziękuję za odzew, ja osobiście nie patrzę tak na imdb bo mnie opinia innych aż tak bardzo nie interesuje :)
Znam połowę z tych seriali i uważam że Strike Back jest dla mnie lepszy, a to dlatego że ma dużo akcji (wybuchy, strzelanina, wojskowe sprawy itd. )

returner

wedlug mnie jedynie Fargo jest lepszym serialem z tych ktore wymieniles :D
Rzym jest bardzo dobry
Gra o tron juz slabiej.
Breaking bad czy gomorra w porownaniu do Fargo lub Strike Back to syf
Reszty nie widzialem.

Plateau96

Brednie. Prawie na każdej liście najlepszych seriali w historii wygrywa ktoś z czwórki:
Twin Peaks, Sopranos, Prawo ulicy, Breaking Bad, bo są poza zasięgiem reszty.
Zwłaszcza Twin peaks, który miał największy wpływ na tv i aż 40 znanych seriali kopiuje od niego.
W tym X-Files, Zagubieni, Fargo, którym jednak daleko do króla seriali TP.

Fargo jest o klasę gorszym serialem od czwórki podanej.
A gdzie Strike Back do nich. Proszę cię bądź poważny.
Ten serial nikt nie umieści nawet w TOP 100 z krytyków czy ludzi z dużą wiedzą filmową.
To tak jakby zachwycać się czymś takim jak Prison Break.

returner

Jezeli najlepszy serial dla ciebie to ten ktory ma najlepsza ocene to wspolczuje xd
Breaking Bad - jest dretwym serialem. Zanim stal sie "modny" dzieki glownie gimbazie, to ludzie nic o nim nie slyszeli.
Reszty nie ogladalem takze sie nie wypowiadam.
Powiem tak, ludzie nie tworza swoich wlasnych gustow filmowych. Oni po prostu ogladaja to co jest najczesciej im narzucane. Co jest wypromowane, pokazywane w telewizji, w reklamach. Czlowiek jak obejrzy 10/20/50 seriali. Mniej popularnych/bardziej popularnych. Moze sobie porownac, a w zasadzie z mostu porownuje jakosc seriali, to ktory byl lepszy czy gorszy, to nie gust, tylko prawdziwa ocena. Jak ludzie nie maja pojecia o innych serialach - bo inne nie sa promowane, i maja do wyboru Breaking Bad i nic wiecej bo o niczym innym sie nie mowi, to ogladaja to i im sie podoba, bo nie maja porownania.
Praktycznie jak obejrzalem 1 sezon American Horror Story, oraz The Walking Dead, bylem zachwycony xD Tak bardzo... bo byl to w sumie pierwszy jakis telewizyjny serial ktory obejrzalem, wczesniej ogolnie tylko filmy.
Ale pozniej jak zaczalem szukac i ogladac inne seriale, i tez obejrzalem kilka dalszych sezonow AHS i TWD, to stwierdzilem ze te seriale to jakas kpina xD
Obejrzalem w swoim zyciu tyle seriali ze moge ci z mila checia wylozyc kilka najlepszych jakie obejrzalem, nie na podstawie krytykow czy ocen ludzi ktorzy obejrzali moze 2/3 seriale w zyciu. Tylko na podstawie porownania obejrzanych przeze mnie seriali, obejrzalem ich po prostu bardzo duzo.
A te seriale co podales te "klasyki" to chetnie zobacze, chociaz nauczylem sie nie ufac tym "najlepszym" serialom wedlug punktacji, bo zwykle to nic niezwyklego.. Ostatnio ogladalem jakis horror ponoc najlepszy XDD tyle pozytywnych komentarzy ocena jaka wysoka, serial pierwsza klasa niby najlepszy :D a totalne gowno :D ---> "Stranger Things" nie polecam xD
Ogolnie horrory umarly chyba ostatnio.

Prosze bardzo lista najlepszych seriali jakie w zyciu widzialem.
- Californication (nie chodzi o to ze sie ruch**a w kazdym odc, trzeba po prostu obejrzec i poczuc xD)
- Banshee
- Kontra
- Demony Da Vinci
- Fargo
- Dexter
- Shameless US
- Piraci
- Ray Donovan
- Sherlock
- Vikings

Obejrzalem lacznie 94 seriale (pelne) Nie liczylem tych ktore skonczylem na 1 sezonie.
Po prostu wiekszosc ludzi wrzucajacych opinie na temat "dobrego serialu", czy dajacy wysoka ocene jakiemus "dobremu serialowi" to po prostu ludzie ktorzy ogladaja swoj pierwszy-10ty serial i wsrod tych 10 seriali widza jeden ktory wydaje sie byc taki fajny, a tak naprawde jest znacznie wiecej lepszych seriali ktore sa tak malo popularne jak np ten serial "Kontra Operacja Swit". Nie twierdze ze kilka seriali ktore wymienilem sa najlepsze, sa po prostu najlepsze sposrod 94 ktore obejrzalem. Moze te ktore wymieniles beda lepsze, nie wiem, zobacze jak obejrze. To moze znajda sie w mojej liscie najlepszych, a moze okaza sie totalna szmira w porownaniu z najlepszymi, zobaczy sie.

ocenił(a) serial na 8
Plateau96

Ehh...
późno jest ale muszę napisać że zgadzam się chyba ze wszystkim po przeczytałem pobieżnie;)
Nawet z Twoja lista seriali chociaż nie wszystkie z nich oglądałem, to osobiście też nie rozumiem fenomenu niektórych seriali typu Gra o Tron, czy Breaking Bad.
Nie są to złe produkcje ale na TOP na pewno nie zasługują, na pierwszych 2 sezonach GOT się wynudziłem strasznie, resztę oglądałem z 2 letnim opóźnieniem czasem tylko jak baaardzo się nudziłem.

BB miało sporo ciekawych momentów trzymających w napięciu ale patrząc ogółem to drewno.
Może mam inny gust, a może umiem spojrzeć trzeźwo i nie lecieć za tym co gawiedź powie.

Vikingowie jak dla mnie są dużo ciekawsi od GOT, może mają więcej niedociągnięć ale lepiej się to ogląda, podobny serial równie dobry to The Last Kingdom.
Banshee to typowy serial dla facetów podobnie zresztą jak Strike Back, a że tego typu produkcji jest jak na lekarstwo to też bardzo dobrze się przy nich bawiłem.
Osobiście to dla mnie perełką są Piraci gdzie oprócz wątku gejowskiego podobało mi się wszystko, po prostu rewelacja.
A i jeszcze Ray Donovan, ten również ociera się o mistrzostwo

Gdzie tam do nich GOT czy BB:))

spec_naz1

"The Last Kingdom" rowniez ogladalem i tez byl bardzo fajny.
WIdzialem jeszcze dwa prawie ze identyczne seriale co ten.
- The Bastard Executioner
- Beowulf – Return to the Shieldlands
Tez sie bardzo fajnie oglada.
A jeszcze z innych takze podobnych, ale juz troche inny klimat sa.
- Into the Badlands
- Marco Polo

simulationsite

Stara dobra Jednostka http://www.filmweb.pl/serial/Jednostka-2006-218588

ocenił(a) serial na 9
dooom

dokładnie.Jednostka wymiata

ocenił(a) serial na 9
pawelx1983

wkoncu jest nowy sezon nic tylko sie radowac

ocenił(a) serial na 10
Avatar_3

Szkoda tylko, że to ostatni sezon.

ocenił(a) serial na 9
reese

ty mnie nawet nie strasz ze to ostatni sezon :(

ocenił(a) serial na 10
Avatar_3

To potwierdzone groźby producentów już przed rozpoczęciem zdjęć mówili, że kręcą finałowy sezon. Tym bardziej szkoda bo widać, że wypadek Sullivana poważnie wpłynął na jego udział w produkcji. Zaraz połowa sezonu a on zbiera Tylko jakieś cameo po lasach.

ocenił(a) serial na 10
Avatar_3

Tu masz nawet potwierdzenie obelgi wobec tej wspaniałej serii. https://en.wikipedia.org/wiki/Strike_Back:_Legacy

ocenił(a) serial na 9
reese

nie bede czytac bo niechce sie stresowac ale dramat masakra ze to ostatni sezon

ocenił(a) serial na 10
Avatar_3

Znam to uczucie. Też byłem zaskoczony.

ocenił(a) serial na 9
reese

powiem dobry serial czekam na 3 sezon PEAKY BLINDERS warto zobaczyc.

ocenił(a) serial na 10
Avatar_3

Potwierdzam, ale "trochę" jeszcze poczekamy. No cóż: dobry serial, to i warto poczekać. Na kolejny sezon Sherlocka czekam już kilka lat i mogę go spokojnie wszystkim polecić.

pawelx1983

Hej, powiedziec mozesz, gdzie go dostales z napisami? Ja wciagnalem z sieci, ale odcinki sa polaczone tematycznie, wiec zadnych napisow mi nie znalazlo: P : (, czy Ty moze masz jakas(linka) lepsza wersje?
Pozdro!

ocenił(a) serial na 9
pawelx1983

Obejrzałem wszystkie sezony i uważam, że serial świetny. Brakuje mi go i głównych bohaterów. Choć żaden sezon mnie nie rozczarował to dla mnie nr 1 jest sezon 3. Nie wiem teraz czym mam wypełnić pustkę po tym serialu...

ocenił(a) serial na 9
pawelx1983

też tak uważam,Szkoda tylko ,że póki co w 6 sezonie mimo mnóstwa akcji,pięknych kobiet,wybuchów,brytyjskiego akcentu , to ten tlen gdzieś uciekł.
Ogląda się fajnie ,ale nie wiem o co chodzi,czy o dialogi,czy muzykę w filmie czy jeszcze coś innego ,ale brakuje "tego czegoś" co miały poprzednie sezony.
Miejmy nadzieję ,iż to się odnajdzie :)

pawelx1983

Serial dla prawdziwych mężczyzn, zapomnieliście tylko dodać, że dla "mężczyzn" poniżej 13 roku życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones