Legends of Tomorrow (2016-2022)
Legends of Tomorrow: Sezon 2 Legends of Tomorrow sezon 2, odcinek 14
odcinek Legends of Tomorrow (2016-2022)

Człowiek rakieta

Moonshot 42m
7,8 367
ocen
7,8 10 1 367
Legends of Tomorrow
powrót do forum s2e14

Po słabym odcinku z poprzedniego odcinku dostajemy bardzo dobry odcinek :) Najbardziej podobało mi się sparodiowanie NASA-podobnych bytów filmowych (nawet zahaczyli o nowość taką jak 'Marsjanin' z Mattem Damonem, haha :D).

Gościnny i chyba ostatni występ dziadka Steela na plus - aktor przypadł mi do gustu a jego postać była.. solidna (bądźmy szczerzy: tacy się już nie rodzą :P). Oczywiście była z tego powodu jakaś tam drama ale nic, czego nie dałoby się przeżyć.

Gwiazdą odcinka jest Ray i Eobard - dwóch naukowców :))) Sprytnie wykombinowano DLACZEGO Eobard nie może używać mocy - ot pomysł zaczerpnięty z poprzednich odcinków z Black Flashem a wiadomo, że w kosmosie.. 'nikt cię nie usłyszy' (inaczej: nie miałby gdzie uciec więc nie mógł używać mocy). Końcówka odcinka to potwierdza gdy wychodzi sobie na wolność z klatki po lądowaniu statku Enterprise, pojawia się Palmer i zaczyna klikać zegareczek RF bo użył moc i musi zwiewać. Naprawdę sprytnie zrobione :)

Inna gwiazdą odcinka jest profesor Stein :D Najpierw rozwalili jego śpiewaniem w odcinku, jak miał odwrócić uwagę wszystkich a na koniec na napisach śpiewa w pełni i Rory dodaje, że ma ładny głos, HAHAHA :D

Zawiodła mnie trochę przypominajka: jednak idą taśmowo i powtórzyli to, co kiedyś już mówił Rory. Za pierwszym razem było cholernie śmiesznie, za drugim wsłuchiwałem się, czy nie mówi czegoś nowego.. i nie powiedział, a szkoda :(

matiiii

A niektórych nie zdziwiło to że aktorka grająca Vixen ( Mari McCabe ) w 4 sezonie Arrow to prawdopodobnie wnuczka albo córka Amayi. A niektórzy myśleli że to aktorka sie tylko zmieniła i teraz gra w LoT.

ocenił(a) serial na 6
matiiii

Czy tylko mnie Sara irytuje do granic możliwości? Pierwszy raz chcę żeby ktoś umarł w tym serialu. No może poza parą Hawk

ocenił(a) serial na 6
Jasiuuu7

Jej gra i teksty stają się już bardziej oklepanie niż schematy Amella z Arrowa. Chyba nie mają już na nią pomysłu w tym serialu. Dziwi mnie, że ona wciąż jest Kapitanem na statku, a Rip siedzi taki biedny z tyłu i ma gówno do gadania :D

użytkownik usunięty
matiiii

Nie wiem czy to jakaś ostatnio moda na lata 60-te i wyścig kosmiczny między ZSRR i USA, ale mi się osadzenie akcji w tej epoce podoba.
Na plus Ray, od dawna nie było tak ciekawego wątku z nim. Te wszystkie nawiazania do Amstronga, MarsJanina itd. I jego relacja z Thawnem, który dobrze rozgrywa kolejnego bohatera z poczuciem misji.
Nie rozumiem dlaczego Sarah nadal jest kapitanem, a przede wszystkim pilotuje statek, skoro to Rip zna na wskroś jego możliwości.
Najbardziej rozbawił mnie Stein;)

Stein i 'jego' piosenka - miszczz :D

Wg mnie twórcy czytają fora i wiedzą, że Rip w s1 był miernością nad mierności - stąd pewnie Sara dalej kapitanem a Rip ma się 'odnaleźć', ehh

btw. alem walnął babola w pierwszym zdaniu, chodziło oczywiście o 'poprzedni tydzień' a nie odcinek, haha :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones