PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853374}

Lista śmierci

The Terminal List
7,2 6 302
oceny
7,2 10 1 6302
Lista śmierci
powrót do forum serialu Lista śmierci

… ale przez cały sezon ani razu nie wciśnięto na siłę wątku LGBTQ więc za samo to należy się 7. Producenci chyba to przeoczyli i całe szczęście a serial tylko na tym zyskał. Warto obejrzeć.

greku1

Za to ty ewidentnie tego nie przeoczyłeś. Chcesz może się do czegoś przyznać?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
greku1

Może po prostu się ujawnij. Nie można żyć nienawiścią do samego siebie i przenosić tego na innych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
greku1

Czyli skłaniamy się ku temu, że obie opcje są prawidłowe. Mimo wszystko życzę ci abyś zaakceptował siebie jakim jesteś i wszystko się ułoży. Niestety to może potrwać, dlatego dalej będziesz ujadał i rzucał prymitywnymi wyzwiskami w internecie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
greku1

Najpierw rzucasz prymitywnymi wyzwiskami, a potem krzyczysz, że ktoś cię niby oczernia. Tylko się nie popłacz mocarzu... w internecie ;)

marcin261287

Ooo, siłacz nieinternetowy odpisał. Ostatni raz ci odpiszę bo jesteś zbyt tępy na dyskusję.
To twój pierwszy wpis mnie zaatakował. Ja pierwszy do ciebie nie pisałem. I nie pisz więcej bo jak powiem co twoja mama o was mówiła to możesz naprawdę nie otrząsnąć się z tego.

greku1

Napisałeś publiczny wpis, na który mógł odpowiedzieć każdy. Może jak nie chcesz żeby ktoś komentował twoje wypociny umieszczaj je gdzieś indziej. Na pewno są jakieś fora dla krypto gejów i internetowych krzykaczy, gdzie znajdziesz zrozumienie. A teraz już możesz nie pisać i prężyć muskuły w geście zwycięstwa ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
greku1

Miałeś nie pisać. Widzisz, nawet tego nie potrafisz dotrzymać. Napinaczu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones