Loki (2021-2023)
Loki: Sezon 2 Loki sezon 2, odcinek 4
odcinek Loki (2021-2023)

Serce Agencji

Heart of the TVA 48m
8,1 1 019
ocen
8,1 10 1 1019
Loki
powrót do forum s2e4
gu2ma

To Loki o ile mi widome ile odnóg tylu Lokich czyli teoretycznie nieskończona liczba

ocenił(a) serial na 10
PIXA_GOD

Ale on przeca skasował siebie w wcześniejszych odcinkach. Wtedy był tym, którego teraz skasował. Więc o co kaman ja się pytam :D No i zakończenie 4 odcinka mega dziwne i niezrozumiałe:)

gu2ma

jak podróżujesz w czasie możesz spotkać sam siebie to właśnie się stało

ocenił(a) serial na 10
PIXA_GOD

Ale on już przecież wtedy przestał podróżować w czasie. To wyglądałoby tak, że wtedy cały czas było dwóch lokich, a my wiedzieliśmy cały czas jednego bo drugi co ? Jadł ciastko limonkowe ? xF

ocenił(a) serial na 10
gu2ma

Przecież w pierwszym odcinku przeniósł się do przyszłości która dzieje się właśnie w czwartym.

ocenił(a) serial na 10
andand22

Nie może się przenieść będąc martwym.

ocenił(a) serial na 10
Marek_filmw

Ale kto niby jest martwy? W pierwszym odcinku Loki skakał po czasach, widzimy go w 3 różnych czasach w TVA.

ocenił(a) serial na 10
gu2ma

Skasował siebie w istniejących liniach czasowych, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie by Loki pojawiał się w nowych liniach czasowych, i ten Loki z pierwszego odcinka pochodzi właśnie z nowej linii czasowej. "Prawdziwy" Loki jest przecież wtedy z Mobiusem, bo inaczej nie byłoby go w następnych odcinkach, prawda?

ocenił(a) serial na 10
Marek_filmw

I żeby sprawę zagmatwać, nic nie stoi na przeszkodzie, by był to Loki, który podróżuje w czasie z innej linii czasowej, jeszcze przed zniszczeniem swoich wariantów.

ocenił(a) serial na 10
Marek_filmw

"i ten Loki z pierwszego odcinka pochodzi właśnie z nowej linii czasowej."
Bzdura.

ocenił(a) serial na 10
andand22

No wiadomo :D

ocenił(a) serial na 10
gu2ma

Serio pytasz?

gu2ma

Polecam obejrzeć jeszcze raz pierwszy odcinek drugiego sezonu. Ten drugi Loki to ten z pierwszego odcinka, który mimowolnie ślizgał się w czasie.

ocenił(a) serial na 10
fabcio93

Dzięki i ja to rozumiem serio, chyba? :D Mi chodzi jedynie o to, że mamy dwóch Lokich w tym samym czasie. A przecież Loki w 4 odcinku nie przenosił się już w czasie. Nie potrafię zrozumieć skąd się wziął tam ten drugi Loki i tyle :) Pójdę lepiej na ciastko limonkowe, chociaż tam nie będę musiał się zastanawiać nad wyborem :D

ocenił(a) serial na 9
gu2ma

Loki który został przycięty To jest Loki z pierwszego odcinka, ten któryktóry skakał w czasie. Loki który go przycina to Loki z najnowszego odcinka który przeżył już to wszystko co pierwszy Loki.

ocenił(a) serial na 10
Kanciasty88

Zamykam ten temat! Po tych wszystkich informacjach zastanawiam się poważnie nad przycięciem samego siebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones