PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559517}

Louie

8,1 4 072
oceny
8,1 10 1 4072
8,7 9
ocen krytyków
Louie
powrót do forum serialu Louie

Ogólnie serial świetny, bez zahamowań i tabu. Czasem aż zaskakuje swoją otwartością. Polecam.

ocenił(a) serial na 9
Zaphod

Jak dla mnie najlepszy odcinek 3 z Ricky'm Gervais w roli lekarza Louie'ego :D

Ricky pojawia się też w którymś odcinku pod koniec pierwszej serii btw

ocenił(a) serial na 9
Zaphod

zgadzam się z przedmówcami: Louie jest rewelacyjny ;))) Motyw z bananem i dentystą przebija wszystko!;)))))))

ocenił(a) serial na 8
Zaphod

scena z dentystą właściwie została skopiowana z Kronik Seinfelda :] jako, że były to bardziej przyzwoite czasy do scenki dodano również damską asystentkę dentysty. Louie dodał jeszcze od siebie "fatamorganę" z Osamą

użytkownik usunięty
Zaphod

Hello, zastanawiam się nad tym serialem, ale tak naprawdę nie wiem o czym on jest. Lubiłem Seinfeld'a - czy to coś w tym samym stylu?

Może już późno na odpowiedź, ale jak najbardziej powinien Ci się spodobać. O wiele bardziej odważny, ale podobnie jak Seinfeld, Louie często sypie takimi przemyśleniami na temat codziennego życia. Powiem tak, Louie jest stylem bardzo podobny do "Curb Your Enthusiasm", czyli serialu stworzonego przez Larry'ego Davida, który razem z Jerrym Seinfeldem stworzył "Seinfelda".
Gdyby "Seinfelda" zrobili dzisiaj, to moim zdaniem byłby dość podobny do Louiego.

ocenił(a) serial na 9
Zaphod

Jeżeli chodzi o przełamywanie tabu, to mi się podobał odcinek The hatching (s05e04) ... pierwsza kwestia to facet pobity przez kobiete.
Drugą, to malowanie faceta / umalowani faceci na kobiety. Trzecią, seks z zamianą ról płci. Jak dla mnie odcinek bomba, dużo się dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones