PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747572}

Moja nadzieja

Esperanza mía
8,2 1 261
ocen
8,2 10 1 1261
Moja nadzieja
powrót do forum serialu Moja nadzieja

Ciag dalszy rozmów o serialu :D

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Tak sobie myślę ze Espe powinna częściej uciekac,to nasz Narcybiskup by ja czesciej calowal,bo z tego co widze to najbardziej go "bierze" jak Espi zwiewa hahaha

ocenił(a) serial na 9
edytka34

teraz to już zapewne popłynie, jeszcze jak będą takie skradane pocałunki to najlepiej :) i w ogóle to określenie Narcybiskup mi się tak podoba że jak kiedyś Gilda tak do niego powiedziała a on że jest biskupem to myślałam że umrę ze śmiechu oglądając ten odcinek :D

ocenił(a) serial na 9
edytka34

No. podobno o to chodzi, zeby "gonic kroliczka" ;)

ocenił(a) serial na 7
sloneczkO_1

Widzę,że nowe dziewczyny Nam przybyły.

Witam serdecznie.

Ja ostatnio mam straszne zaległości w odcinkach.

Dziękuję kobitki za szczegółowe streszczenia .
Dzięki Wam wiem co się dzieje.
Jak znajdę chwilę ,to nadrobię :))))

Dobrej nocki :)))

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

z youtube:

moje ukochane "co?!?! que?!?! vel kiiiii?!?!" Espe https://www.youtube.com/watch?v=n0p3gq3C8wo&spfreload=10

no i generalnie "żywe i spontaniczne" reakcje Espe https://www.youtube.com/watch?v=eGXQeW4yRLU

serdecznie polecam;)

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

" Ki " jest najlepsze :)))

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

Zdecydowanie tak!!! UWIELBIAM!!! <3

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Ogólnie cała jej spontaniczność jest taka świeża, urocza, zabawna i jedyna w swoim rodzaju :-) Zawsze banan na ustach :-D Dzięki za linki, miło się znowu pośmiać :-)

ocenił(a) serial na 9
czekoladka1225

Dokladnie, sa wspaniali!!!

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Mi sie jeszcze podoba jak Tomas biegnie za espe i para para esperanza para: D

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

Tak, bo ona zawsze jak Struś Pędziwiatr :-D Nigdy dziewczyna nie usiedzi w jednym miejscu :-D Kręcona jest i tyle, ale to do niej przyciąga potencjalnych ukochanych :-)

ocenił(a) serial na 8
czekoladka1225

Kto jest młodszy, a kto starszy z braci Ortiz? Chodzi o serial, a nie o rzeczywisty wiek aktorów grających braci Ortiz ;)

ocenił(a) serial na 10
regdom5

Nie bylo powiedziane w serialu chyba... ale wydaje mi sie ze Tomas: )

ocenił(a) serial na 8
Annieee2000

Tomas młodszy czy starszy? ;)

ocenił(a) serial na 10
regdom5

Tomas starszy: D sory napisalam tak bez ładu i składu:P

Annieee2000

Ja odnioslam wrazenie ze Tomas jest mlodszy bo w serialu Maximo zawsze komentuje kaprysy Tomasa z dziecinstwa i ze on wszystko lepsze dostawal i musial mu ustepowac. Ale to tylko moje domysly.

ocenił(a) serial na 9
regdom5

Dołączam się do pytania ;-) Nie znalazłam takiej informacji, ale na mój gust Maximo jest jednak troszkę młodszy (z zachowania to wynika). Ale jak tak, to bardzo niewiele.

ocenił(a) serial na 10
czekoladka1225

Bylo kiedyś cos takiego ze jak Tomas opowiadal o rodzicach tj o tym jak byl na kolonach to wspominał ze max zostal wtedy w domu z Juana... czyli wskazuje wszystko na to ze jest mlodszy...:)) chociaz sama nie wiem: D

ocenił(a) serial na 10
Annieee2000

Mnie zastanawia jedna rzecz:kto wychowywał braci Ortiz po śmierci rodziców,bo przecież nie Juana,która jest służącą.W domu dziecka raczej nie byli ,bo byłoby cos na pewno mowione o tym w ich klotniach lub wspomnieniach.Jesli byli w rodzinie zastępczej,to przeciez mieliby jakis kontakt z rodzicami przybranymi...dziwne...

ocenił(a) serial na 9
edytka34

Ja mysle, ze wychowala ich Juana. Bo byla mowa, ze to jakby ich matka, ze ich wychowala, ze byla z nimi od zawsze, bo faktycznie jakby wychowywal ich ktokolwiek inny to utrzymywaliby z tym kims kontakt.

maaajenka

Tez tak tak wlasnie mysle. Bylo duzo aluzji co do tego ale nie pamietam juz w ktorych odcinkach.

ocenił(a) serial na 9
just346

Ja tez nie pamietam komkretnych momentow. I nie pamietam juz czy to kiedys bylo tak wprost powiedziane.

A co do ich wieku. Uwazam, ze Tonas jest starszy. Nie mam jakich konkretnych scenek na potwierdzenie tego, ale jakos tak mi sie wydaje. My kiedys pisalysmy i rozszyfrowywalismy ile lat ma Tomas. Ile to bylo?? I czy bylo gdzies wspomniane cos o wieku Maximo??

ocenił(a) serial na 9
just346

Znalazlam wpis pod jednym z odcinkow "Tomas ma 30- 31 lat, wywnioskowalam po tym jak powiedział do Loli że miał 10 lat gdy jego rodzice zginęli w wypadku, a w 20 odcinku gdy Esperanza pociesza go nad grobem rodziców widnieje tabliczka z datą ich śmierci 1995 rok, więc z wyliczeń wynika że ksiądz Tomasz Ortiz ma 30 lat." a poza tym wtedy nad grobem Espe mowi do Tomasa "Twoi rodzice zgineli 20 lat temu, a Ty ciagle za nimi tesknisz."

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Skoro Tomek ma 30 lat,to z Evą był gdy miał 20 lat,bo w pierwszym odcinku bylo mowione ze wrocil do domu po 4 latach gdzie był na roznych misjach +6 lat seminarium duchowne,bo tyle trwa,a Eva nie wyglada na trzydziestolatke,ja dalabym jej 25-27,wiec gdy chodzila z Tomasem miała 15-17 lat????? to jeszcze dziecko

ocenił(a) serial na 10
edytka34

A opowiadala do Espi że Tomek był taki "jurny"zanim zostal ksiedzem,tzn ze co?ze bzykal sie z małolatą????

ocenił(a) serial na 9
edytka34

Nie sadze, zeby Tomas bzykal sie z malolata. Eva musiala byc pelnoletnia.

ocenił(a) serial na 9
edytka34

A moze na misjach byl w ramach seminarium?? A poza tym jak byl z Eva to musiala byc dorosla kobieta, bo byla nowa o tym, ze przez wakacje nie wychodzili z pokoju, bo wiadomo co robili. ;) ale nie mam pojecia ile eva ma lat i czy byla o tym mowa.

ocenił(a) serial na 9
just346

http://modanatelenowele.bloog.pl/id,353724615,title,Moja-Nadzieja-bohaterowie-ar gentynskiej-telenoweli,index.html?smoybbtticaid=617773 znalazlam taki blog z opisem postaci z ktorego wynika, ze to Maximo jest starszy.

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Siostra Beatriz-wczesnie wydana za mąż i młodo owdowiała?????????? Ki? Ki? Ki???? .Tak tam napisali....hmmm

ocenił(a) serial na 9
edytka34

Faktycznie. Ale to chyba bojda jakas. O matko a ja wrzucilam tego bloga na potwierdzenie czegos. A przeciez to tez napisal ktos tam i nawet nie wiemy czy to prawda. Co vo Beatriz to bylo ze kochala jakiegos faceta, ale nie bylo mowy o slubie a tym bardziej o owdowieniu.:/ jakis malo wiarygodny blog.

ocenił(a) serial na 10
edytka34

Kurcze,wczoraj Mariano wrzucił na insta usmiechniete zdjecie na tle obrazu z koniem,ktory dostal od Lali.dziwne...moze oni sa razem,tylko po tym medialnym szumie ukrywaja swoj zwiazek?sama juz nie wiem co myslec,bo mowione bylo ze podobne zdjecia w tym samym czasie wrzucali,tak jakby dawali sobie jakies znaki i kpili z mediow..

ocenił(a) serial na 10
edytka34

Kurcze ale fajnie by bylo gdyby do siebie wrócili... moze to jakis znak ze wrzucił to zdj akurat na tle tego obrazu...

ocenił(a) serial na 10
edytka34

Kiedys jak Tomas kłócił sie z Maximo w jadalni o ten pocałunek z espe to Juana ich rozdzielała i powiedziała ze zachowuja sie tak samo jak byli dziecmi... wiec to ona ich wychowała na to wyglada... ale to ze jest u nich sluzaco po tym wszystkim co dla nich zrobila tego nie rozumiem...

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

Juana chyba jest typem kobiety, ktora nie moze siedziec i nic nie robic. Wiec nadal sie nimi opiekuje, zajmuje domem itd. To Maximo mial kiedys odboj ze chcial ja zwolnic. Ale faktycznie, to troszke dziwne, moglaby nadzorowac kogos kto zajmowalby sie domem, ale jak dobrze wiemy po wyborze jej nastepczyni, ze nikt jej nie zastapi, bo ona wszystko robi najlepiej;)

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

No ale to ze Max jest starszy od Tomasa to w zyciu bym nie powiedziała: ) bylam pewna ze jest na odwrót...

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

No wlasnie ja tez uwazalam zawsze, ze Tomas jest starszy. No niby blog twierdzi inaczej, ale po tym co tam napisano o Beatrix to juz nie wiem czy to wiarygodne zrodlo.

No chyba, ze pomoga nam dziewczyny, ktore ogladaly juz cala telke czy to o Beatrix jest prawda??

No i nadal nurtuje nas pytanie, ktory z braci Ortiz jest starszy??

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Chyba jednak trzeba czekac na jakies sprawdzone info co do ich wieku... bo taki blog to sobie kazdy napisać moze: D

maaajenka

Co do Beatrix był taki motyw, że ona się spotykała z tym Tamborem. Jej ojciec nie akceptował tego związku i tak ją pobił, że uszkodził jej ucho. Ona musiała z woli ojca wstąpić do zakonu. A jeszcze w odcinkach gdy ścigali Espe ten Pereyra (czy jak mu tam) przyszedł do klasztoru, że niby coś naprawia. Beatrix powiedziała mu, że przypomina jej Tambora. Po tej sytuacji poszła zadzwonić do jakiejś koleżanki i pytała co słychać u Tambora a ona odpowiedziała, że się ożenił. Więc chyba raczej to nie jest prawda.

ocenił(a) serial na 9
just346

Fakt, tal bylo!! Wiec wrzucony przezemnie blog jest niewiarygodny. Przepraszam:/

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Chyba już totalnie zakrecona jestem na punkcie Mariano i niedługo będę miec sny erotyczne z nim w roli głownej hahaha psycholog sie kłania

ocenił(a) serial na 10
edytka34

Mi Tez sie bardzo podoba. Ma to cos: ) jest idealny jak dla mnie ze jestem mlodsza od niego sporo to brałabym hehe

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

A tak wlasciwie co do wieku... Zastanawiam sie ile lat maja moje wspoltowarzyszki w przezywaniu "mojej nadzieji" ;) jesli to nie tajemnica, to ile macie lat? Ja zaczne, mam 26 lat.

maaajenka

Ja mam 22 :)

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Młodziutkie jesteście, ja mam 37 więc mariano jest tylko roczek starszy :) Pamiętam czasy takich telek jak niewolnica izaura, Maria, Esmeralda czy luz Maria - od nich zaczynałam

izabel125

Luz marie ogladalam jako dziecko z Mama. Pamietam przez mgle. I pamietam jeszcze Palome.

ocenił(a) serial na 9
izabel125

Ja Luz Marie ogladalam tez dawno temu, ale niedawno sobie odswiezylam. Fajna;)

ocenił(a) serial na 9
izabel125

izabel125 "witaj w klubie" - też mam 37. :)
A oglądałaś Fiorellę ;DDD???
Ja uwielbiałam jeszcze Sos mi vida - też niezła chemia była między Natalią i Facu:)))

ocenił(a) serial na 9
Annieee2000

Mariana też bym brała mimo, że starszy dużo :-D. Ale latynosi to zawsze nie wyglądają na swoj wiek, czas ich oszczędza :-D. Ja bylam pewna, że Max jest młodszy.. Wydaje mi się, że byla o tym mowa. Może to tylko ja tak sobie ubzdurałam i wmówiłam. Musze poszperać :-D

ocenił(a) serial na 9
Sokoliczna

Chyba kazda z nas "przygarnelaby" Mariano ;) ja rowniez. Tylko nie wiem co na to moj maz by powiedzial:p

ocenił(a) serial na 10
Sokoliczna

Mi Mariano nie kojarzy sie z typowym latynosem... oni są tacy wymuskani hihi a on taki naprawde męski: )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones