PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 662
oceny
8,1 10 1 94662
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN. Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie.

Do premiery kolejnego odcinka dziesiątego sezonu dzielą nas już tylko: 3 dni, 4 godziny. Niektórzy być może będą oglądać w nocy ( kawa i inne specyfiki pomogą dotrwać do godziny ''zero'' – czyli trzeciej nocnej ), reszta pewnie nadrobi zaległości następnego dnia.

Odliczanie do seansu:
http://countdown.teamfreewill.net/

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Pojawił się dłuższy zwiastun odcinka 10x21 Dark Dynasty.
http://www.youtube.com/watch?v=J2lx6ZDnl6c

Wiecie co, mam dziwne przeczucie, że zabiją nam Charlie.
Oby nie zepsuli tego odcinka. Potencjał ma bardzo duży.

I tak sobie myślę. Gdzie jesteś Chuck. Lucek wyjdź z pudła. Rowena weź się poślizgnij na skórce od banana i skręć kark. Crowley stań się na nowo piekielnym złym kurduplem. Gabryś wróćććć!!! Balty wróćććć!!! Castiel ogarnij się.
Charlie nie daj się zabić scenarzystom.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

No i nasze Lużne rozmowy znalazły się na samym końcu ;( Dobrze, że wciskam "najnowsze" i jest ok
Podpisuję się obiema, oboma, dwoma rękami pod tym. Też tego chcę :)

Ruby daj, uściskam Cię. Gratuluje!
Co by Ci tutaj dać w nagrodę. Wódka już się skończyła, czekolada mi się roztopiła w kieszeni, czekaj mam tutaj jedno ciasteczko Oreo. Przepraszam, trochę nadgryzione. Jeszcze mam 7, 50zł, może się skusisz.
Lexa, chwyć ją za nogi i podrzucimy ją do góry. Hip hip hujjjaaa!

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Szkoda, że nie można ustawić ''najnowszych'' na stałe. Za każdym razem trzeba klikać.

Lexa17

Tu wszystko się sypie. Szkoda słów.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Niedługo cały Filmweb zniknie. To dopiero początek.

Lexa17

Nie zdziwię się, jeśli tak się w końcu stanie. Prawdziwa apokalipsa nadchodzi, ratować się ludzie, trzeba zejść z tonącego statku!

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Szkoda, powinni to poprawić, a nie zajmować się głupotami
Dobrze, że można je w ogóle wcisnąć, bo jakby mi przyszło ich szukać w ponad 2000 wiadomości to bym się załamała :)
Macie, rozleję jeszcze resztki tej wódki od Ruby i idę szykować się do snu. Jestem taka zmęczonnnaaaa

Lexa17

Mój Gabryś... Szkoda, że on i Balthazar nie mieli nawet jednej sceny razem. Wyobrażacie to sobie?

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Wiem, wiem. Już widzę dwóch skrzydlatych braciszków, którzy dogryzają sobie ale też rozumieją się bez słów!

Lexa17

I Lucek by do nich dołączył! Co trzy głowy, to nie jedna.

RubySava

I siedzą sobie przy kraciastym stoliczku objadając się pizzą.
Balty pomstuje na tego no... Sama, że Dom Perignon mu się wylał w trakcie teleportacji z karaibskiej plaży anielskiego nieba. Gabryś wyżera oliwki z drinka braciszka, marudząc że miał lepsze rzeczy do obściskiwania... Śmierciu rytmicznie siorbie przez słomkę z największego plastikowego kubka, nerwowo stukając srebrną głownią laski o blat, wymownie obrzuca spojrzeniem tablicę z daniem dnia, pod którą leżą ciała pechowej obsługi baru...
Tylko Lucek jest happy, ochoczo popija colę z kostkami lodu, które sobie własno-chuchowo zmroził, tylko od czasu do czasu się krzywi. Stara miłość nie rdzewieje więc po raz kolejny szczęka zębami gdy...

evo_33

O matko, co za cudowna scena, mam ją przed oczami...
Chcę to zobaczyć w serialu, serio.

RubySava

Było by miło prawda?

... gdy z sąsiedniego stolika daje się słyszeć po raz 105 samowe "Przepraszam". Te tradycyjne słowa są skierowane do starszego braciszka ściskającego trzonek pierwszego ostrza, które trzeszcząc, wrzyna się w płytę pilśniową blatu.
Tuż za plecami Sama na metalowym krzesełku w niemym przerażeniu zamarł Crowley...Ukryty bezpiecznie za Łosiem, z otwartymi ustami, kurdupel piekielny chłonął najgorszy widok w swoim długowiecznym życiu.... Jego rodzicielka ubrana jedynie w krótką kraciastą spódniczkę, szpilki i kobzę, wykonywała dyskotekowy taniec zwycięstwa.... Lecz żeby było straszniej, zamiast wirować po podłodze przemieszczała się po suficie nie robiąc sobie nic z siły grawitacji.
W mniemaniu Crowleya, owa siła nielitościwie obnażyła wszystko.

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Mało tego, że wirowała na suficie to jeszcze zaczęła krzyczeć.
– Fergusie, dałam ci życie! Kocham cie!
– Jestem cholernym Crowleyem, Matko! Królem Piekieł!
– Synku, posłuchaj mamusi. Jesteś kaleką życiowym, ofiarą losu, pierdołą. Jednym słowem jesteś GŁUPCEM!
– Mamo, robisz mi obciach przed kolegami! – po czym powiedział zrezygnowanym głosem – Musze się napić. Na trzeźwo moja matka jest nie do zniesienia.
– Też kiedyś miałem ten problem – odezwał się nagle z kąta Hektor – Byłem miętki, ale mój ukochany brachol pokazał mi jak być twardym. Jesteś taką ofermą, że aż mi ciebie żal. Dajesz flaszkę i robię z ciebie twardą sztukę.
– Wszystko, zrobię wszystko, żeby na powrót stać się okrutnym sadystą, tyranem i despotą.
– Czekaj wezmę listę i zaczynamy działać!
Weź do reki nożyczki i obetnij włosy Sammy'ego.
Zjedz z szafki Ruby jej wszystkie ciasteczka Oreo i zostaw karteczkę „Tu byłem, Crowley!”
Wyciągnij z szafy Evo wszystkie ciuchy. Ułóż z nich wielki stos w ogrodzie, podpal i zacznij głośno śpiewać „Płonie ognisko w lesie!”
Wylej na głowę Lucusia garnek święconej wody.
Pocałuj Lexe w usta na oczach Deana.
Weź siekierkę Freda i rozdupcz telewizor, w chwili gdy wszyscy będą oglądać finałowy odcinek SPN!
Powiedz Anabelli, że już jej nie kochasz i jutro ugotujesz z niej rosół.
Weź nóż i przebij wszystkie koła w Impali.
Jeśli wykonasz wszystkie wyzwania staniesz się męski, silny, nieugięty, nikt ci więcej nie podskoczy. Ale możesz też zginać śmiercią bohatera usiłując przejść te próby. A wiec ... Niech Moc Będzie Z Tobą!

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Cholerka, racja ... Nigdy nie zwróciłam na to uwagi ;D
Było by naprawdę wesoło

ataner4791

No. Mało ich było i na dodatek pojawiali się osobno. Wstyd.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Posty znikają w ciemnej dziurze FW... Jeśli post Wam się nie pojawi piszcie w tym miejscu. Kropeczki . ewjwiejwiewi ocenzurowane przekleństwa mile widziane. Powodzenia w pisaniu, przyjaciele.

Lexa17

Witajcie nowe "Luźne" :D
Kropeczki będą nieuniknione, bo FW zachowuje się jak napalony kosmita z kryzysem wieku średniego.
Wymaga uwagi, a nie daje nic w zamian oprócz frustracji, obolałego tyłka i palców spuchniętych od klikania.

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Co by tu mądrego napisac ... może to ... nie, to głupie, a może ... a nie, to jeszcze głupsze :)))

Wpadłam tylko sprawdzic, czy jest jakaś poprawa. Na szczeście nasze Luźne Rozmowy nie znalazły sie na dalekim końcu.
Nie trzeba ich szukac nie wiadomo gdzie. Ciekawe czy kiedy klikne wyślij, to mój post sie pojawi.
Fajnie by było gdyby sie nie pojawił, bo mam ochote sobie od rana poprzeklinac :

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Ogłoszenie. Problem z postami nie powinien już występować. Ale miejcie oczy szeroko otwarte.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Wiesz jakie mam wielkie gały. Włożyłam sobie w nie wykałaczki, żeby się czasem nie zamknęły :)))
Nareszcie!
Zaczynam śpiewać!
O HAAPPY DAAAY!
I wszyscy razem ...

Lexa17

Dzięki za informację. Taką radosną. Już myślałam, że się tego cudu nie doczekamy.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Oglądaliście już odcinek czy zbieramy się wieczorem i oglądamy wspólnie, bo nie wiem co mam robić.
Czekać do 20.00 czy oglądać w samotności ;) Korci mnie żeby obejrzeć ...
Jak na razie oczy mam szeroko otwarte, ale posty nie znikają, więc wieczorem nie musielibyśmy się wkurzać :D

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Widziałam... Wkurzona jestem. Stało się to, co przewidziałam. Oczywiście...
Kurde no, co to miało być?

SPOILER!!! UWAGA!!! SUPERNATURAL 10X21.

Wszystkie kobiety w SPN musi czekać to samo? Jody, uważaj! Te smarkule, którymi się opiekuje, jeszcze ją zaciukają we śnie, zobaczycie. Nadchodzi wściekły Dean. Angst jak nic. Kłótnie i poczucie winy. Naprawdę szkoda mi Charlie - mimo, że scenarzyści zaczęli biedną nieco psuć.

Na razie tyle. Pełna recenzja, plusy, minusy i ogólna ocena odcinka pojawi się później. Pa.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Charlie ... Zapamiętam ją na zawsze tak jak ją poznałam, szalejącą w windzie w rytmie '"Walking on Sunshine" :D :D Scenarzyści kiedy zaczynali kręcić ten serial postanowili, że zakończą serial bez żadnej kobiety w obsadzie. I tego się trzymają ;)

Dobra, to idę oglądać :(

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Skoro trzymają się takiego schematu - niech ukatrupią Rowenę. Nie będę po niej płakać.

A jeszcze niedawno Felicia Day, na konwencie w Seattle cieszyła się, że przerwała tą klątwę bo jej kobieca postać w SPN jest już od 4 sezonów... Ups.

Lexa17

Ups.

SPOILERY CDN.

Charlie jest mi znacznie bardziej żal niż Kevina... I kurde naprawdę mogła sobie pożyć. Zła jestem normalnie.
No i co z tego, że zaczęli ją psuć (chyba najbardziej wkurzająca była w odcinku z Oz).... Mogła się jeszcze poprawić.
Najlepszy odcinek z Charlie to "Pac Man fever" - to jak nabija się z chłopaków przy stole w bunkrowej czytelni jest genialne, a później strzelnica.

Rowena dla mnie zapunktowała w tym odcinku:

... Dla Deana!
- Dla Deana!
- Ja tego człowieka ledwie znam!

Ale płakać po niej nie będę. Zrobiła z Crowleya faceta gadającego z cho_mikami... Z CHO_MIKAMI!!!!

evo_33

Dołączam do klubu ,,złych'' i ,,wkurzonych''. A kij wam oko scenarzyści!
Niedługo wybiją wszystkich i tylko braciszkowie nam zostaną.

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Ja też chce się zapisać do tego klubu! Jestem naprawdę "zła" i bardzo bardzo "wkurzona". A na dodatek jestem jeszcze zbulwersowana, rozwścieczona i mam długi kij! Odkręciłam go od miotły. To kto go wbija scenarzystom w oko?!
Wiem, Lexa pojedzie na konwent, to jej go zapakuje. Jeszcze kokardkę zrobię :D
Ale poważnie, ostała się nam tylko Rowena. Ostatnia babka wcale nie znaczy najlepsza!
Obejrzeliście Grę o tron? Na wszelki wypadek nie będę spoilerowac. Chyba, że streszczę odcinek a na końcu malutkimi literkami napisze SPOILER Nie czytajcie! :D

ataner4791

Daj mi ten kij, ja pierwsza o nim wspomniałam. Polecę na gapę, w luku bagażowym i zobaczą. Ewentualnie Lexa może pomóc :D

RubySava

Zrobimy z Lexy Daredevila - kij w oko będzie składany jak laska dla niewidomych. Może się komu później przyda jak Lexa wypełni swoją misję.

evo_33

Plan perfekcyjny. To musi się udać.
Chętnie sobie potem pożyczę ten kijek...

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Ten plan mi się podoba
Kijek będzie leżał na honorowym miejscu i będzie służył do wybijania oczu kiepskim scenarzystom. Jak się na nich zeźlimy, wyskakujemy z krzaków, krzyczymy „Kij ci w oko” i walimy po oczach.
Prywatnie też można go sobie pożyczać, ale trzeba się zapisać i stać w kolejce. Ja bym sobie go chętnie wykorzystała na kilku osobach. A jednej nawet krzyknęłabym „Kij ci w du ... pe!” i na pogróżkach by się nie skończyło!
Dobra, Ruby, Tobie należy się pierwszeństwo, bo go wymyśliłaś! Ja po Tobie. Tylko dziewczynki, nie połamcie go :D

Lexa17

Aktualizacja. Spoilery do GoT.
Penny Dreadful - 2x02 zobaczone.
The Originals - 2x22, koniec sezonu. Pa, pa, do zobaczenia.
Arrow - 3x22. Finałowy odcinek już jutro.
Gra o Tron - 5x05. Młody se przeżył a Barristan nie... W książce też tak było? Jorah się zaraził, ołł noooo!!!
Outlander - 1x12 zaliczone.

ocenił(a) serial na 9
RubySava

AKTUALIZACJA!
GoT 5x5 obejrzany! To już półmetek serialu :( Na koniec odcinka też krzyknęłam „ołł noooo!!!” !!! Jeszcze Tyriona zarazi :)

No ... i to właściwie byłaby cała moja aktualizacja hahaha! We wszystkich pozostałych jestem dalekoooo za Tobą, wiec nawet się nie przyznaje :D :D

ataner4791

Ja tam w ogóle zapomniałam, że jest nowy odcinek Gry o Tron.
To chyba przez to, że połknęłam od razu cztery odcinki.
Co słychać w Arrow? Gdzie już jesteś?

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Ja niestety musiałam czekać na każdy kolejny odcinek. Nie udało mi się obejrzeć pierwszych czterech, a wszystkiemu winne „zadupie”! Kiedy wróciłam do domu to wszystkie odcinki zostały już usunięte z internetu. Minus „zadupia”
Ale są też i plusy. Nadrabiam tam zaległości serialowe. Jak jestem w domu oglądam trzy, cztery odcinki dziennie. Brakuje mi czasu ;( Wracam późno z pracy, robię zakupy, czasem muszę popracować jeszcze w domu, coś posprzątam, odrobię lekcje z bratanicą, zrelaksuje się na Filmwebie czy Tweeterze, jeszcze wieczorny spacer z kotką i właściwie mój dzień się kończy. A rano 5.00 zaczyna się kolejny nudny dzień.
Jak ja zazdroszczę Bilbo Bagginsowi. Chciałabym obudzić się kiedyś rano wyjść z domu i iść przed siebie daleko, żeby mnie nikt nie znalazł. Odpocząć, zatęsknić i wrócić :D :D
Tak wiec Arrow skończyłam dopiero pierwszy sezon. Ale jak tylko pojadę na „zadupie” to zabiorę go ze sobą i nadgonię zaległości :D
Po pierwszym sezonie fajnie się ogląda, tylko ta Katie Cassidy. Nie wiem jak Ty ją odbierasz, ale ja tutaj za nią nie przepadam, delikatnie mówiąc. Nie wiem czy to wizja reżysera, każą jej tak grac. Może jej bohaterka taka ma być, mdła i bez wyrazu. Nie ma porównania do Ruby z Supernatural. Poza tym wole ją jako blondynkę :D

ataner4791

Ten cały wątek miłosny jest do du py a Katie jako Laurel działa mi strasznie na nerwy.
I nie zmieniło się to ani na chwilkę. A w Supernaturalu tak ją lubiłam!

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Serio? Poważnie? Będę ją nienawidzić tak samo jak Rowenę? A może więcej?

Lexa17

Tak. Ale bądź silna i nie daj się jej!

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Spoko, już się porządnie przygotuję.
Psychicznie, fizycznie i alkoholowo.
Nie wiem kiedy sięgnę po Arow ale będę dobrze przygotowana.
Na wszystko.

Lexa17

Doskonale, grunt to odpowiednie nastawienie.

RubySava

Cate jest jednym z głównych powodów, przez które Arrow leży zapomniane na mojej półce od 1 sezonu.

evo_33

Zamierzasz kiedyś do niego wrócić? Jakby co służymy pomocą.

RubySava

Daj mi rozpiskę, które sceny z Cate przewijać, to może się skuszę na wakacjach.

evo_33

Załatwione, nic się nie bój. W ten sposób dasz radę a nic ciekawego z fabuły nie stracisz.

RubySava

Dzięki.
Czyli coś będzie do oglądania w przerwie.

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Uffff ...
A już myślałam, że tylko ja jej nie lubię ;)

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Moja aktualizacja seriali. Tak wiem, jest strasznie długaaaaa.... O Arrow nie pytać, bo go nawet nie napoczęłam. Sorry.

Penny Dreadful - 2x02 lepszy niż pilot ale ciągle jeszcze nie to co bym chciała.
iZombie - 1x09 zjedzone ze smakiem. Jak tak dalej pójdzie, to ocenę podwyższę. Bradley wygląda seksownie w czarnych włoskach (kto oglądał Merlina ten go zna).
Supernatural - 10x22, koniec sezonu już za tydzień! Na razie bez spoilerów, bo nie wiem czy oglądaliście a zresztą nie chce mi się pisać :) Ok. Bardziej to drugie.

Lexa17

W Penny niezwykle podobał mi się duet Lingwisty z Panem Chandlerem, no i zakusy na Sir Malcolma.
Dorian idź sobie, bo nudzisz... No cóz LGB też musi sobie na coś popatrzeć.

Supernatural - 10x22 obejrzane. Czyjś powrót do starej formy niezwykle mnie ucieszył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones