Nie z tego świata
powrót do forum 6 sezonu

Dobra wiadomosc, co chcielibyscie zobaczyc w kolejnym sezonie? Ja osobiscie bym chcial zakonczenia apokalipsy w 5 sezonie, a nastepny zeby byl bardziej podobny do pierwszego.

shen16

prawie nie znaczy że na pewno bo niby co mieliby Winchesterowie robić ?? Apokalipsy nie będzie opłacało się tak długo ciągnąć a powrót do korzeni to będzie nie potrzebny krok w tył... chyba że jakaś intryga w niebiosach :P

jason86

Apokalipsa moze sie skonczyc i wroca do tego co robili przed nia, do polowan.
pozwole sobie zacytowac "- Kripke na pewno planuje szósty sezon Supernatural. Sam i Dean zostaną na 100%."
Wiec pewnie wszystko zalezy od stacji czy da zielone swiatlo.

shen16

Nie jestem pewna czy 6 sezon to dobry pomysł...
Nie zrozumcie mnie źle ten serial jest wspaniały. Ja po prostu chce by spaniały pozostał. Z czym Dean i Sam by mieli jeszcze walczyć???
Apokalipsa to już chyba ostatnie zło, które może spotkać ludzi. A "praca" braci miała w swoim założeniu zwalczanie nadnaturalnych złych rzeczy, więc nie wiem czy można wymyślić jeszcze coś gorszego niż apokalipsę.
Sezon 6 (przynajmniej tak mnie się wydaje) był by robiony na siłę, dla fanów. Producenci "Supernatural" zakładali pierwotnie 5 sezonów i przy tym raczej powinni pozostać.
Nie chciałabym, żeby zniszczyli tak dobry serial następnym sezonem, który będzie robiony na przymus.

P.S. No chyba, że producenci wymyślą coś naprawdę dziwnego :D

ocenił(a) serial na 10
Ruda2211

podpisuję się pod Twoim postem. bo jak stanie się z Supernatural to, co z One Tree Hill, to się załamię ;/

Ruda2211

zgadzam się z tobą w 100%, już kiedyś pisałam że moim zdaniem sezon 6 to zły pomysł. Szkoda takiego dobrego serialu żeby go zniszczyli kontynuacją na siłę...

Ruda2211

Czy musza walczyc z czyms gorszym niz lucyfer? Po apokalipsie moga wrocic do swojej starej roboty, polowania na duchy, wampiry, wilkolaki i inne stwory.

ocenił(a) serial na 8
shen16

osobiście uważam, że supernatural powinien skończyć się na 5 sezonie. Kocham ten serial, ale dla mnie idealnym zakończeniem byłaby śmierć obu braci w ostatecznym starciu Lucyfer kontra Archanioł. Myślę jednak, że mogą przeciągnąć tą walkę jeszcze na jeden sezon.

ocenił(a) serial na 9
Agniecha

ja juz to kiedyś pisałam, ale mogę się powtórzyć.
chciałabym, żeby był szósty sezon, w którym uporządkowaliby zniszczenia spowodowane przez apokalipsę.
miałabym niedosyt, jakby w ostatnim odcinku 5 serii rozprawili się z Lucyferem, bo co potem? dlatego, jak dla mnie, 6 seria jest potrzebna... może ewentualnie miec mniej odcinków:)

ocenił(a) serial na 10
catherinemusic

zgadzam się z catherinemusic
i żadnego zabijania braci!!!! ja wiem, że to byłoby świetne zakończenie, ale chyba bym go nie wytrzymała :/

Karola

shen16: mogą wrócić do swojej starej roboty, ale po co to powtarzać jeszcze raz. Niech to będzie pokazane w domyśle w ostatni odc 5 sezonu. Sezonów, w których bracia będą tylko polować można i 10 jeszcze nakręcić. Tylko po co ciągnąć serial w nieskończoność.

Ruda2211

Dokładnie!
można, tylko po co?

Ruda2211

Jesli beda mieli pomysly na odcinki to czemu nie? Ten sezon mial wiele dobrych odcinkow ktore praktycznie nie mialy nic wspolnego z glownym watkiem i byly bardzo dobre.

shen16

Dla mnie były dobre bo to były pojedyncze odcinki i wiedziałam że zaraz wracamy do motywu głównego. Oglądać cały sezon złożony tylko z takich odcinków było by jak dla mnie nudno, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones