PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94392}

Opowieści z krypty

Tales from the Crypt
7,4 14 796
ocen
7,4 10 1 14796
8,1 8
ocen krytyków
Opowieści z krypty
powrót do forum serialu Opowieści z krypty
ocenił(a) serial na 8
MrGragi

Na kanale Alf Channel na YT

dorotagniedziejko1998

Tam też nie ma wszystkich odcinków

mnich_8

Na gryzoniu są wszystkie odcinki, sęk w ty że jest z tym trochę bałagan i trzeba to sobie samemu nieco uporządkować..Ogólnie oficjalnie jest pięć sezonów z napisami (piąty sezon chyba tylko do dziewiątego odcinka)Ale pewien gość zrobił nie tak dawno napisy do reszty odcinków, za co należy mu się naprawdę ogromny szacunek, lecz musisz sobie najpierw pobrać te resztę odcinków po angielsku i muszą to być wyłącznie te które są na gryzoniu bo do nich są te napisy a następnie dodać jedno do drugiego..Ważne : Te napisy są w plikach TXT, i po połączeniu z plikami video nie koniecznie będą ci działać..Więc najlepiej jest je od razu przerobić na SRT tak jak ja to sobie zrobiłem, wtedy wszędzie śmigają elegancko.

Siwy1984

Dziękuję, będę sprawdzał!

ocenił(a) serial na 8
mnich_8

No ja teraz oglądam serial na tym kanale i jak sprawdzałam playlisty z poszczególnymi sezonami, to w 6 sezonach nic nie brakuje, tylko w 7 sezonie 11 odcinków jest w playliście, 12 odcinek jest na kanale ale poza playlistą, a 13 faktycznie nie ma w ogóle na kanale, ale można go znaleźć na cda.

dorotagniedziejko1998

Oo to się pozmieniało, kiedyś nie było wszystkich odcinków na tym kanale. Dziękuję

dorotagniedziejko1998

A ta playlista DVD I, DVD II, DVD III? Orientujesz się co to jest? Na tym kanale właśnie

mnich_8

Spoko, już rozkmniłem.. jest opis xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones