PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94392}

Opowieści z krypty

Tales from the Crypt
3 838
chce zobaczyć
8,0 9
ocen krytyków
Opowieści z krypty
powrót do forum serialu Opowieści z krypty

Poszukuje filmu, w którym chłopak zostaje wciągnięty do automatu z grą i przemieszcza się po różnych grach telewizyjnych żeby uratować swoje życie. Nie pamiętam czy to było w serii "Opowieści z krypty", czy w innym filmie, dlatego proszę o pomoc Was. Może kojarzycie dokładniej tą serie i poratujecie tytułem odcinka lub znacie tytuł filmu, w którym takowa akcja się rozgrywała;)

WilczyPajak

wiesz co nie wiem czy o to ci chodzi ale był taki film lub może jeden z odcinków tales from the crypt w którym koleś grał cały czas na automatach i chciał ciągle siebie pobijać aż popadło w paranoję i ta maszyna gio wciągnąła i dalej już tak jak pisałeś. tytuły sobie nie przypomną ale pamiętam że ten główny bohater to jakiś znany aktor, myślałem że może emilio estev lub christian slater ale to nie ci więc może pamiętasz aktora to po tym dojdziemy

WilczyPajak

a w ogóle jak znasz trochę angielski to poszukaj tu http://www.imdb.com/title/tt0096708/episodes#season-1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones