PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 536
ocen
8,0 10 1 48536
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

Nie wiem co wy od tego dzieła chcecie. Serial jest poprostu suuuper. Te wszystkie piękne widoki dżungli. One naprawde zapierają dech w piersiach. Cholerni krytycy!! Cholerne Trolle!!

ocenił(a) serial na 10

Pamiętaj jedno, tak jak i Ty jesteś zwolennikiem serialu tak i krytycy mają prawo się wypowiadać, bo tyle jest racji co osób:)

ocenił(a) serial na 4
mitre

Racja jest jedna. Tyle co osób to jest opinii.

ocenił(a) serial na 9

Kolego ja też uważam że serial jest bardzo dobry (lecz nie genialny), ale nie przesadzaj nie każdemu musi się podobać. Dziwi mnie twoje podejście do krytyki i wyzywanie wszystkich z innym zdaniem niż twoje od cholernych trolli.

ocenił(a) serial na 3

ależ ty durny jesteś hehe
poogladaj national geographic czy inne animal planet a widoki dżungli jeszcze lepsze zobaczysz :P

ocenił(a) serial na 7

Troll detected...
...
...
...
...
...

ocenił(a) serial na 5

wieje nudą już od wczesnych odcinków :/ dotarłem aż do 4 odcinka... który i tak obejrzałem z braku laku.

użytkownik usunięty

Noi co z tego że wieje nudą ?! Czy wojna to tylko strzelanie, trupy, krew?? NIE ! Ten serial bardzo mi sie podoba. Pokazuje on przezycia Amerykanów na Pacyfiku.

Jedna wpadka: 5 Odcinek: STRZELAJĄCE KUKŁY NA PLAŻY CO TO MA BYĆ ?? W Szeregowcu jakoś mogli wstawić prawdziwych szkopów na plaży a dlaczego tu nie mogli? Lenistwo ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones