PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646514}
3,1 9 684
oceny
3,1 10 1 9684
Pamiętniki z wakacji
powrót do forum serialu Pamiętniki z wakacji

Czy ten koleś jest zawodowym aktorem? Serial oglądam jako zapychacz przy prasowaniu, ale chłopak wpada w pamięć.

ocenił(a) serial na 7
Asiczek11

Igor sprzedawca komórek, niezłą beką robił, najbarwniejsza, najpocieszniejsza i najbardziej charakterystyczna postać z tego serialu, jak wymyślał te bujdy tej lasce, nie umiałem się nie śmiać :D.

GKSKatowice

Słodziak był z niego. :D To był chyba ten odcinek z Beatką, Heniem i mięsnym jeżem. Swoją drogą zastanawiałam się, czy jeszcze to kręcą, bo chętnie bym w tym zagrała, głównie ze względu na możliwość wyjazdu do Hiszpanii.

irreply

Wyjazd wygląda tak, że dostajesz na szybko telefon, i masz się zdecydować czy chcesz jechać, czy nie. Wciskają cię w samolot w Berlinie i lecisz. Na miejscu przetrzepują ci walizkę i zabierają te rzeczy, które masz nosić w serialu. Także, jak zabierzesz za mało ubrań to peszek. Zdjęcia od 8 do 23 albo 15 - 02 w nocy. Nie ma czasu na zwiedzanie i świrowanie w mieście. Jesteś tam 5-6 dni, odlatujesz od razu po zakończeniu zdjęć. Nocleg i wyżywienie zapewnione.

Asiczek11

on generalnie zagrał epizodyczną rolę w Pitbullu, ale podejrzewam, że ma jakiś tam talent, ale żadnego wykształcenia aktorskiego nie ma i wziął się po prostu z castingu

Pinky_Emm

a pamietasz w którym odc Pitbulla grał??

mrowa93

odcinek 8

Asiczek11

Wiktor Pniewski - naprawde zapada w pamiec. Byl kiedys na Polsacie program Amazonki i wiem, ze tam wystepowal.

użytkownik usunięty
emaer9

Zagrał też w jednym odcinku "Kryminalnych"

emaer9

Zgadza się, też go długo szukałem.Byc może miał lepszą rolę w ,,Czyja wina?"

Asiczek11

Myślę dokładnie tak samo, koleś powinie grać w komediach ma naturalny talent. Jak dla mnie wypisz wymaluj Stifler z American Pie :-)

Asiczek11

Ten koleś jechał na mopie w jakimś programie o remontach, i cieszył się
przy tym, jak murzyn blaszką. Parcie na szkło nieziemskie.

ocenił(a) serial na 9
Asiczek11

Ten koleś gra często w programach,Trudne sprawy,Dlaczego ja ;)

Asiczek11

A wie ktoś może jak się nazywa ten aktor który grał jego kuzyna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones