PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 268
ocen
4,6 10 1 34268
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Zauważyłam, że wcześniejszy temat juz zapełniony więc pozwoliłam sobie zalożyć kolejny. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko :)

I oczywiscie lecimy z absurdami :P

ocenił(a) serial na 7
vital7

...albo zniknie z obsady. Zapiszę do bloga, żeby w przyszłości to sprawdzić.

Insekt6

Albo wynajdą cudowny lek lub super drogą operacje na którą nie będą miec kasy i sprzedadzą mydlany biznes dzieki czemu uratują wzrok Anny.

użytkownik usunięty
mania19

Nie rozumiem dlaczego Anna nie może powiedzieć o tej ślepocie. Ukrywanie faktu tylko pogarsza sprawę. Prawda i tak wyjdzie na jaw. Ciężko by było ukryć ślepotę. Pewnie jak napisał Vital7 sprawa skończy się happy endem i kobieta ostatecznie nie oślepnie.

Justyna wreszcie zachowała się jak człowiek. Nie miała chyba zamiaru do końca życia zatajać faktu,że to ona wpakowała Sylwię do psychiatryka. A w tej redakcji wszyscy bez mrugnięcia okiem tańczą jak ona im zagra. Jeszcze ten jej tekst czy ona do łóżka ma pójść. Nie wygląda mi na taką która by nie skorzystała z takiej okazji...

A ja myśle, ze jakby Justyna nie została przyłapana przez doktorka to by nic nie przyznała sie do niczego. Przyparł ją do muru i nie miała wyjscia jak się przyznać.

ocenił(a) serial na 7
mania19

Kinga chce uczyć survivalu, a nie ma o tym bbladego pojęcia. Hahaha.

użytkownik usunięty
mania19

Justyna i Sylwia mają zamiar po tych wszystkich straconych latach zostać kochającą się matką i córką. Mogą próbować, ale pewnych rzeczy się nie nadrobi.

Kinga pomieszkała w Wadlewie ze 2,3 miesiące i teraz biedaczka musi się przyzwyczaić do bycia miastową hahaha. Artur jaki "kochający" się zrobił dla niej. Po prostu wzorowy mąż. Takiego to ze świecą szukać haha.

mania19

Watek z Justyną jest tak absurdalny, ze to mogli wymyslec pijani narkomani :D Nastolatka, widac, ze mloda, bez wyksztalcenia, doswiadczenia zawodowego w ogole, a co rownie wazne, bez doswiadczenia zyciowego, na stanowisku kieroniczym, z falszowanymi dokumnetami, ktorych nikt nie sprawdzil zostala refaktor naczelna :D

użytkownik usunięty
Hans_Kloss

No dokładnie. Od kiedy to bez wyksztalcenia obejmuje się stanowisko kierownicze? Sorry.
Dobrze,że młoda chociaż pojęła,że nie wypada im razem podrywać facetów na mieście. Jeszcze te rozmowy o piciu alkoholu...

Tak w ogóle to kiedy Justyna chodzi do szkoły, jeśli jest na stanowisku redaktor naczelnej? Nic nigdy nie było o jej szkole, a chyba edukacji nie zakończyła na gimbazie...

iza_144

Przyszla na staz , kserowała, robiła kawe i ... zostala naczelną . Edukacje pewnie skonczyla na gimbazie, nie bylo wyjasnione jak poznala tego lekarza czy psychologa, kim on tam jest ( ten szpakowany z dlugimi wlosami, dzieki jego opinii Sylwia trafila do psychatryka)


Z watkiem hiszpana tez cisza, juz nie nachodzi Radzia. Radziu taka bieda z nedza, ledwo co im starczało z Jowitą na zycie i to majac dwie pensie , a teraz sam pracuje tylko, zatrudnia opiekunke i jeszcze chcial jej dac podwyzke

Hans_Kloss

Wątek Hiszpana niebawem powróci.

erobson123

Dziś widziałem w zwistunie :)

ocenił(a) serial na 7
mania19

Myślałem, że facet z pizzą to przebrany Boguś. Freedom ma rację – za dużo postaci jednocześnie wprowadzają.
Wydaje mi się, że ten nowy w redakcji (Jacek czy Janek, kurka wódka!? Dlaczego takie podobne imiona tym postaciom nadali? :–( ) to dawny kochanek Sylwii.

Insekt6

Ale ten ojciec Doroty wkurzający a ona głupia jak but. A Mikser to powinien kawe na ławę wyłożyć niech się ten leser ogarnie.

użytkownik usunięty
mania19

Jej ojciec zachowuje się jak dzieciak. Z tym wyjadaniem salami z pizzy to pojechał po bandzie. Dobrze,że ochroniarzom nie chciał dać pustego kartonu.

ocenił(a) serial na 4
mania19

Grażyna: A co z Weroniką?
Grzegorz: Mój człowiek jej przypilnuje

Od razu wiedziałem że chodzi o Błażeja xD

qwerty95960

A ja byłam w szoku jak zobaczylam Blażeja bo się go nie spodziewalam. :D
Aż mnie mysl naszła czy sie jakiegos romansu w roli glównej Blazeja z Weroniką nie doczekamy :P

użytkownik usunięty
mania19

Ja też się zdziwiłam kiedy go ujrzałam. Dawno go nie było. Ja w każdym razie ja nim nie tęskniłam, bo jak napisałam wcześniej nie przepadam za nim od momentu jego slynnego romansu z Grażyną.

Błażej i Weronika? Nawet pasują do siebie :)

"nie przepadam za nim od momentu jego slynnego romansu z Grażyną"

a co takiego narobił, że za nim nie przepadasz?

użytkownik usunięty
e7l

Wątek z Grażyną. Taki zakochany był. Tak za nią szalał. Nawet wypadek spowodował,gdy ona go odrzuciła. Nagle przeszło mu,kiedy spotkał studentke na śmietniku. Gdzie wówczas podziała się ta miłość? Najlepsze w tym wszystkim jest to,że obecnie ojciec Błażeja jest z nią w związku.

ocenił(a) serial na 4
mania19

podejrzewałem taki scenariusz, kiedy pisali o powrocie Grzegorza i że wróci także Błażej. Choć wątek Weroniki wydaje się być zamknięty, ale zobaczymy. Dziwne by było gdyby Błażej wrócił tylko na jedną scenę

użytkownik usunięty
qwerty95960

Może Królowie będą mieli inny wątek. W sumie masz racje. Po co Błażej miałby wracac do serialu na jeden odcinek. No i bez sensu po długiej nieobecności sprowadzać Grażynę i Grześka na parę odcinków. To nie klei się kupy.

użytkownik usunięty
mania19

Rozumiem,że wątek Weroniki dziś się zakończył?

Rozwalił mnie dzisiaj ojciec Doroty. Najpierw wymyślał dziecinne powody jak wymigać się od tej roboty. Wymyślił sobie,że powietrze zeszło z kół. A co to za problem je napompować? Później stwierdził,że to parszywa robota i zaczął wyjadać salami z pizzy:D. Taką naruszoną chciał dać tym ochroniarzom, bo "był głodny". Na koniec ze złości zniszczył Tosterowi rower. Facet kombinuje jak koń pod górę. Jeszcze jaka muzyka była w tle jak dojechał na miejsce :).

https://superseriale.se.pl/pierwsza-milosc/porwanie-marysi-w-pierwszej-milosci-i gor-ja-uprowadzi-a-sobowtor-marysi-bedzie-ja-udawal-aa-SjyQ-2RDA-Nmqy.html -->ciąg dalszy kulisów sobowtóra Marysi.

Wiecie co pomyślałam w pierwszej chwili, gdy przeczytałam "psychopata Igor"? Że chodzi o Kaczmarczyka. Jakby już scenarzyści dla psychopaty nie mogli wybrać innego imienia niż Igor hahaha. Ile razy Marysia była już porwana?

użytkownik usunięty

A mnie ten Ojciec Doroty irytuje nic mu nie pasuje żadna robota wymyśla różne historie by nie podejmować żadnej pracy. Maskara ta postać.. Nie mili już kogo dać tak samo z tą postacią Igora już kolejny bohater się pojawi o tym imieniu już będzie 4 .A tego Igora zagra Piotr Trojan.

Melka miala mieszkanie a musi mieszkać u Domanskich, przepila je?

ocenił(a) serial na 7
chesterek

Paweł cały czas tam mieszka. xD

użytkownik usunięty
chesterek

Paweł i Sabina ubili tam swoje miłosne gniazdko.

użytkownik usunięty

Uwili*

Paweł chyba powiedział, że nie może być ani z Melką ani z Sabiną, więc gniazdko pewnie uwił sobie sam. :))

użytkownik usunięty
mania19

Tomek się chwilami zachowuje jak taki rozpieszczony dzieciak. Ma czasem pomóc w domu to wielkiego focha strzela. Twierdzi,że za dużo na niego spada obowiązków. Korona mu z głowy spadnie jak czasem pozmywa naczynia czy też wyniesie śmieci? Tylko na konsoli by grał i jedynie tym można go przekupić. Taką samą reakcje miał, kiedy nie mógł w Wadlewie pojechać na wycieczke.

To się Melka doigrała tym swoim kapusiowaniem.

ocenił(a) serial na 7
mania19

Radzio rozczarowany, bo nie może już wchodzić do Justyny na seks :D

W serialu jest chyba ukryta reklama zachęcająca do bezmyślnego donosicielstwa:
1) Melka nie mogła najpierw postraszyć Sawczuka, żeby ten dobrowolnie przestał bić Krystynę (jeśli tak było).
2) Ochroniarze wielkimi rycerzami sprawiedliwości. Dziadek zjadł parę plasterków kiełbasy i już utrudniają mu życie z powodu takiego drobiazgu, zamiast dać mu jakąś nauczkę, żeby więcej nie wyżerał kiełbasy z pizzy np. POUDAWAĆ, że się na niego donosi, nie trzeba go pozbawiać od razu pracy.
3) Marysia chce donieść na siebie za rozjechanie Materskiego.
4) Artur pochwalił się Rudemu, że bzykał się z Natalią, zamiast z nią po prostu zerwać. Ona i tak już z Rudym zerwała zaręczyny, więc niczego by to nie zmieniło.

ocenił(a) serial na 7
mania19

Radzio ucieka przed Hiszpanem i "chowa się" w Barbarianie. xD

ocenił(a) serial na 7
Ola_2705

Ma ukryć się u Pawła Nowogrodzkiego, więc jest szansa, że Melka pojawi się w swoim mieszkaniu.

ocenił(a) serial na 6
mania19

Chcę zgłosić grupę ATM za tortury i znęcanie się nad dzieckiem, chodzi o scenę z ich pieprzonym koralikiem, gdzie mogę to zrobić?

iamvip

Myślę, że do opieki społecznej we Wrocławiu gdzie kręcony jest serial.

ocenił(a) serial na 1
mania19

kto z was dostał premii za kafle? przyznac sie

ocenił(a) serial na 1
deconstramus



kto z was dostał premii dwa kafle? przyznac sie

ocenił(a) serial na 7
mania19

Hiszpan jak głupio wpadł, wchodzi do jakiegoś baru i się wydziera jak baran, żeby wszyscy słyszeli co zamierza.
Pola ma włączone lampy w szafkach kuchennych w dzień :D

Insekt6

A niby gdzie Radek ucieka?

Zresztą nie czaje Radek widzi jak zabijają mu koleżanke to zamiast od razu dzwonic po policje to on ucieka.

mania19

Z innej beczki , Krystian zagral w II czesci Kobiet mafii :D

użytkownik usunięty
Hans_Kloss

Ma swoje "5 minut" najwyraźniej. Widziałam w zwiastunie,że także dostała tam rolę Lenska. Ta co 10/11 lat temu grała w PM dziewczynę Artura-gdyby ktoś nie pamiętał.

Lenska miała operacje usuniecia guza mozgu, skoro wróciła na plan tzn, ze zdrowie sie poprawiło.

Jowita pojawiła sie w S10E01 O mnie sie nie martw ( czy dalej bedzie to nie wiem, nie ma jeszcze dostepnych kolejnych odc), a Aska w Zakochani po uszy, odpicowali ją, ładnie trzeba przyznać


użytkownik usunięty
Hans_Kloss

Wiem,wiem. Zgoliła włosy na "zapałkę",bo miała wygolone pół głowy. Zasłabła w teatrze. To była głośna sprawa. Nie do pozazdroszczenia,przyznaję. Ważne,że wszystko skończyło się dobrze.

Scenarzyści głupio zakończyli wątek Jowity w PM. Zrobili z niej podłą i pozbawioną wszelkich uczuć kobietę.

użytkownik usunięty
mania19

Polcia jaka zazdrosna się stała. Poczuła się zagrozona, bo Norbert pokazał byłej żonie jak trafić strzałką w tarczę.

Zastanawiało mnie jak Kalina mogła położyć małe dziecko obok koralików. Przecież było wiadomo,że mała mogła sobie to wsadzić do nosa lub połknąć. Dzieci się trzyma z dala od takich rzeczy. A już na pewno nie spuszcza się ich nawet na chwilę z oka. Totalna bezmyślność.

wydmuchanie koralika z nosa było jeszcze lepsze...

ocenił(a) serial na 7
mania19

Melka mówi szefowi, że nie chce oglądać zwłok, a za chwilę, że jest uparta i nie odpuści. Przecież to jest sprzeczne!

Insekt6

No przeciez uparła się, że nie chce oglądac zwłok :P

ocenił(a) serial na 7
mania19

Hahaha.

użytkownik usunięty
mania19

Kulczyccy mnie totalnie rozwalili. Kinga powiedziała do Artura,że niby skąd miała wiedzieć,że Maciek skończy wcześniej lekcje. A ja się pytam jak można w takiej intymnej sytuacji nie zakluczyć drzwi. Zawsze istnieje ryzyko,że dzieci wrócą wcześniej do domu albo ktoś inny przyjdzie bez zapowiedzi jako gość. Jeszcze rozmowa Artura z tym małym o pieskach i pszczółkach. A Maciuś do niego"Ale dlaczego mama cię zbiła?". Tymczasem Kindze zachciało się seksu z paskiem, haha...

Ojciec Doroty to jest taki cwaniak. Ciągle tylko kombinuje. Nie dziwię się,że Toster ma go dosyć. Jaki chlew im zostawił w mieszkaniu. Dorota cały czas za niego świeci oczami. Stawała niemalże na głowie byleby tylko kurator nie zobaczył zalanego dziadka na zapleczu.

Ta scena Artura z Kingą była strasznie sztuczna. Chyba musieli ją długo nagrywać. A ten Maciuś juz duzy chlopak to zamiast mu wciskac jakies kity mogli powiedzieć przynajmniej pół prawdę. A najlepiej jakby Kinga z Arturem bawili się tak w sypialni.

A ojciec Doroty wygląda jak pedofil. Strasznie wkurzająca postać. Nie lubie takich leserów i krętaczy. Nie dość, że Dorota uratowała mu tyłek przed tym kuratorem to jeszcze pretensje. Zresztą ta Dorota też jest głupia, że nie widzi jak ją ojciec wykorzystuje i że to pasożyt.

A Sylwia płaczaca po tym jak dowiedziała się, że ta Renata czy jak jej tam było nie żyje to też sie nie popisała. Słabo to wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones