jeśli o mnie chodzi, to większość rzeczy, które mają na sobie aktorzy zazwyczaj mi się podoba, są oryginalne i bardzo wyszukane.
Uwielbiam płaszcze Sereny, a ma ich ona niezliczoną ilość, a ja, jako fanatyczka płaszczy nie mogę się im nadziwić, poza tym podoba mi się to, że dodają jej fajne rockandrollowe akcesoria,...
wie ktos moze jak nazywa sie tytulowa piosenka???? albo czy mozna ja gdzies sciagnac??? albo czy przynajmniej gdzies np na youtube jest filmik w ktorym jest cala ta piosenka??
z gory dzieki
Jak podają serwisy w najnowszym odcinku Gossip Girl który zostanie wyemitowany 21 kwietnia jeden z chłopaków z Plotkary ujawni swoją prawdziwą orientację!Kogo obstawiacie?Dan, Nate a może Chuck?:>
Czy zostało wyjaśnione kim jest Plotkara? Lub czy to kiedykolwiek zostanie wyjaśnione? Strasznie mnie to nęci... chyba bardziej, niż perypetie ludzi w książce/serialu... Dowiemy się kim jest Plotkara?
wnioskując z liściku dla Sereny do miasta wraca Georgina Sparks! Wiadomo coś Wam na ten temat?
"Wiem że mnie kochacie xD"
Maxiu16
hej....czy moglby mi ktos powiedziec czy wyszedl juz 16 odcinek?:d...Jesli nie to kiedy wyjdzie?:D...z gory dzieki:*
ja tam myśle że Michelle to jest dobra aktorka i ładna ,no i w sumie jej osoba troche pasuje do postaci ale wydaje mi sie że mógłby być ktoś lepszy na to miejsce
Mnie rozwalił sweterek w delfiny Chucka w odcinku 14 i sukienka? Blair bodajże w 12 odc, taka czarna "pingwiniasta". Większość rzeczy jest to ekskluzywna NY moda oka rozumiem, całkiem inne realia niż Polsce gdzie 80% na jeden fason szyta, no ale proszę ta sukienka Blair to totalna porażka. Jakie wy okropne ubrania...
Nie wiecie może jaki jest tytuł tej piosenki z Gossip Girl, na samym początku odcinku, tzn. tytuł piosenki, kiedy leci kto występuje itp...
z góry dzięki
Hej wie ktoś jaki leci utwór w pierwszym odcinku na samym jak Serena jedzie pociągiem z gwizdaniem w tle z góry thx za info
Jakich aktorów obsadzilibyście w "Plotkarze"
Ja na role Blair dałabym Sophie Bush , a Jenny dla mnie byłaby fajna Mandy Moore.Na Serene dałabym chyba Kristen Bell. Inni mi nawet pasują. A wy jakie macie propozycje?
Mi się bardzo podobał! Był to jeden z lepszych odcinków, ale na pewno zbyt dluga przerwa miedzy odcinkami miala także swoj udzial?
Hej..mam pytanie ile juz serii wyszlo i ile odcinkow...mam tu na mysli oczywscie w ameryce a nei u nas.:D...z gory dzieki:*
piosenka z momentu bycia nate&jenny z blair w restauracji, i posyłają sobie piorunujący wzrok a potem jest C&S.