Pracujące mamy
powrót do forum 7 sezonu

Porażka

ocenił(a) serial na 8

napisałem wcześniej że 6 szósty sezon był najlepszy w historii, no to 7 to kompletna porażka i znowu spadek formy, śmiesznych sytuacji jest tyle co kot napłakał, kompletny spadek formy, na niektórych odcinkach przysypialiśmy z małżonką, jakie mamy "śmieszne" tematy? sprzedaż mleka z własnych piersi, ge*owe rozterki syna głównej bohaterki bo jego chłopak chce wejść w "otwarty związek" (który to już serial netfliksa z otwartymi związkami?) a na koniec wyjątkowo zabawna impreza dla przedszkolaków gdzie dzieci chodzą z "molami książkowymi" na głowie w kształcie penisów i ostatnia scena gdzie córka prosi mamę o zrobienie kanapki do szkoły a ta mówi NIE i wychodzi. No to było po prostu żenujące.

ocenił(a) serial na 8
voltaire78

Ja się zgadzam... mi się mega podobało tak do sezonu 4/5. Sprawdziłam niedawno aktorki, ktore grają serialowe matki... żadna z nich nie ma dzieci, a już z całą pewnością tworczyni serialu (Kate) i myślę, że to sporo wyjaśnia w kwestii tego jak ich życie ukazuje serial... poza tym jak dla mnie w ostatnich sezonach te kobiety stały się niezbyt niesympatyczne. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones