Prawdziwe uczucie

2012 183 odcinki
Prawdziwe uczucie
7,7 966
ocen
7,7 10 966
512
chce zobaczyć
{"type":"film","id":658219,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Amores+Verdaderos-2012-658219/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie
  • Uwielbiam ten wątek i jestem zawiedziona, że tak słabo go rozwinęli. Vincente powinien pojawić się wcześniej wtedy byłoby o wiele fajniej.

• lotte_fw ocenił(a) ten serial na: 4

wiktoria24 Przeciez dopiero pojawił się w telenoweli... ;) Wszystko w swoim czasie.

• Elwirka10 ocenił(a) ten serial na: 1

lotte_fw No właśnie "dopiero", a przecież zaraz koniec. Powinni go wprowadzić o wiele wcześniej i rozwinąć ( urozmaicić ) ich wątek .

• lotte_fw ocenił(a) ten serial na: 4

Elwirka10 Tylko po co, bo nie rozumiem? :)

• Arwenka1 ocenił(a) ten serial na: 9

wiktoria24 Szkoda,że to nie on jest biologicznym tatą drugiego dziecka Adriany,ale i tak liczy się z kim Adriana go wychowa.Ten wątek jest świetny,o wiele ciekawszy niż związek Arriagi i Victorii.Moim zdaniem dlaczego na koniec dali Vincenta bo zdawali sobie sprawę,że wtedy wątek protów(i tak przyćmionych przez Guzmana i Nikki) już w ogóle nikogo nie zainteresuje.

• Arwenka1 Vicente i Adriana mogą mieć jeszcze własne dziecko i wychowywać dwoje ;)

• Didi_5 ocenił(a) ten serial na: 8

Arwenka1 Ja jakoś nie czuję 'chemii' między Adrianą i Vincente, może byłoby inaczej gdyby rzeczywiście wprowadzili ten watek wcześniej, a tak to ledwo Vincente się pojawił, a już chce wychowywać dziecko z Adrianą, a przecież minęło wiele czasu i tak naprawdę to oni powinni poznać się od początku, bo na pewno się przez te lata trochę zmienili.

• dominik1989 ocenił(a) ten serial na: 8

Didi_5 Bez przesady jeszcze mają 7 odcinków do poznania się :)

• dominik1989 mam nadzieję że ona będzie z tym drugim mezczyzną

• malga927 ocenił(a) ten serial na: 10

virginia_virgi Ja bym chciała żeby Adriana została z Joanem Constantinem .

• malga927 to ten co ma z nim tego synka ? właśnie on do niej najbardziej pasuje

• virginia_virgi Tak, Adriana ma synka z Joanem/Carlosem, a Vincente (to ten chirurg) jest jej pierwszą miłością i ojcem Lucii.

• maaajenka ocenił(a) ten serial na: 8

jagodajulia dzisiaj oglądałam poród Adriany. Matko, ten Vincente naprawdę podniósł dzieciaka za stopy, tak dogóry nogami?? i to co było widac w cieniu to niby "siusiak", tak? masakra;/

maaajenka no i dziecko urodzone w 7 miesiącu jest całkowicie zdrowe, może być bez inkubatora. Dzień po porodzie Adriana już chodzi sobie z dzieckiem, do kościoła, do Beti, i ona może tak chodzić i nie boi się ciągając ze sobą tak małe dziecko. jakieś to bezsensowne. Poza tym nikogo o tym nie powiadomiła.

• p_o_n_ ocenił(a) ten serial na: 9

maaajenka miałam dokładnie takie same odczucia odnośnie tego porodu, jeden z wiekszych absurdów jak dla mnie w AV...

p_o_n_ naprawdę. w ogóle mi sie wydawało, że Victoria ma większy brzuch, a tu Adriana urodziła, akcja dzieje się kilka tygodni później, a Victoria nadal w ciąży. Jakoś tak dziwacznie wymyślili to z tym porodem Adriany i z tymi wyżej opisanymi wydarzeniami. Naprawdę wielki absurd.

maaajenka jeszcze rzuca mi się w oczy jak Victoria która pewnie jest jakos w 8miesiacu ciąży "biega" w szpilkach i wogóle nie widać po niej tego zaawansowania ciąży. Nie wiem czy widziałaś scene końcową z przedostatniego odcinka z Lili i Royem - ona akurat może nie jest absurdem ale rozbawić to mnie rozbawiła :D

p_o_n_ jak Lili spiewała Royowi serenadę?? Ta Polita to ma genialne pomysły. Ogólnie pomysł, żeby dziewczyna śpiewała serenadę, humorystyczny, aczkolwiek uważam, że przesadzony w tej sytuacji. W zupełności by wystarczyło jakby Lili poszła do Roya, albo zatrzymała go wtedy jak się żegnał i poprosiła, żeby nie wyjeżdżał, bo ona go kocha, i tak by padł na kolana i z nią został.

maaajenka No właśnie, on nie wiedział że ona go kocha a ta do Polity że go straciła. Im bliżej końca telenoweli tym więcej "dziwnych" sytuacji.

p_o_n_ no własnie. Sama Lili mówiła, że teraz nie może go odzyskać. Kurczę jakby był jej i jakby go straciła. A ona sama nie chciała z nim być. Przecież Polita akurat miała rację, że Roy będąc przy niej, karmiąc nią itd wystarczająco udowodnił jak ją kocha. Wystarczyło jedno słowo Liliany i mogliby być razem. Serenada była przesadzona, aczkolwiek interesująca;p haha.

maaajenka Ojcu Roya sie podobało bo to wkońcu Blavanerówna ale mamusia to już była mniej szczęśliwa :D W sumie prezent Arragi dla dziecka też był niezły, gdy mały bedzie miał jakies 2latka to może mu już samochód kupi :D

p_o_n_ a dlaczego ta mama Roya taka niezadowolona z tego związku "jej księcia" z Lili??

a co Arriaga kupił dziecku?? bo jakoś przeskoczyłam ten wątek.

maaajenka sama za bardzo nie łapie o co jej chodzi, a co do Arriagi to kupił takiego konia na biegunach na którym juz sam sie bujał :D

p_o_n_ aha, no to faktycznie. Prezent poczeka z 2 lata;p

• Violetowa00 ocenił(a) ten serial na: 7

maaajenka Moja znajoma urodziła w 7 albo w 8 miesiącu, nie pamiętam dokładnie, ale dzieci musiały leżeć ok. 2 tyg w inkubatorze,a tutaj urodziła w 7 miesiącu,a dzieciątko zdrowe. Przesadzony wątek, tym bardzie,że kiedy Adriana zdzwoniła do Vincenta ten był w szpitali, więc mógł zawiadomić karetkę albo wziąć jakiegoś ginekologa...

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 7

wiktoria24 Mnie Adriana zaczęła irytować w ostatnich odcinkach. Bo po pierwsze zachowała się prawie jak swój ojciec, nie mówiąc Constantinowi o ciąży, a potem wmawiając mu, że to dziecko Vincentego. Po drugie usiłowała się go pozbyć powtarzając i podkreślając sto razy, jak to on nie chce się wiązać, choć widać było, że ma wątpliwości. Nawet mu nie zaproponowała, że mógłby dziecko odwiedzać chociaż.

• Wg mnie Adriana mu powiedziała, że zawsze będzie ojcem Adriana i kiedy będzie chciał może go odwiedzić.

• Przecież Adriana zaproponowała Joanowi, że może odwiedzać dziecko

• Arwenka1 ocenił(a) ten serial na: 9

Vanessa100 To nie wina Adriany,że Constantin nie dojrzał do roli ojca.Dała mu szansę,a on ją zmarnował.W sumie to lepiej,bo Vincente będzie na pewno lepszym ojcem niż wieczny Piotruś Pan.

• Arwenka1 Moim zdaniem wcześniej powinno wyjść na jaw ,że Lili nie jest córką Arriagów , i wcześniej powinna Lili pogodzić się z Royem , co do wątku Lili i Roy po ślubie gejów ,gdy ją odprowadził i powiedział ,że jedzie na turniej następnego dnia to myślałam ,że Go zatrzyma zostanie i spędzi z Nią noc..... a nie jakies serenady.... Nikki starsznie wybielona , w sensie z bezszczelnej anioł ,ale może dlatego ,że chcieli pokazać , że dojrzała przy Frankim?no i że miłość zmienia nawet charakter? nie wiem....Co do choroby Nikki powinni to pokazać bardziej drastycznie ... A poród Victorii , tu się troche uśmiałam , chciałabym żeby mój poród tak wyglądał , ale niestety w rzeczywistości jest inaczej , Ona tylko trochę ,za przeproszeniem postękała i już jest dzidziuś :D wydaje mi się że inne aktorki lepiej sprawdzały się w tej roli , jakieś krzyki miny itd. A Victoria strasznie sztucznie , i sztywno ,ale to moje zdanie .

• nadia_21 Po prostu pokazali końcówkę porodu Victorii i tyle.
    Przecież nie będą pokazywać całego, bo ile by to trwało.

Chociaż akurat Victoria chyba powinna mieć cesarkę. Przecież to 44-letnia kobieta.
    No chyba, że jest wyjątkowo zdrowa i silna :D