183 odcinki
7,7 966
ocen
7,7 10 966
512
chce zobaczyć
{"type":"film","id":658219,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Amores+Verdaderos-2012-658219/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie
  • Jestem mile zaskoczona tą sceną. Jak na ludzi w ich wieku to scena była pełna pasji i namiętności. Nie wiedziałam, że Arriaga to taki ogier he he zresztą Victoria nie była gorsza. Brawo!

• sandia23 No, gorąco było :D

• sandia23 uwielbiam tę scenę ;D i w ogóle wydaje mi się, że między Arriagą i Victorią było nawet więcej pasji niż między Nikki i Guzmanem ;)

• 11koala19 ocenił(a) ten serial na: 9

klaudia1300 Noo dorwali się do siebie jak zwierzaczki w okresie godowym...Arriaga jak bestia mrrrr hi hi...
    Nie no scena super aż zła jestem że teraz weekend....

• 11koala19 Opalina przepowiedziała Arriadze, że jeszcze będzie miał syna.
    Hehe, czy to się sprawdzi? Czy Arriaga i Victoria zostaną rodzicami?
    Victoria jest jeszcze w stanie urodzić dziecko? Ma przecież 43 lata.
    Chociaż dzisiaj starsze kobiety rodzą, więc właściwie czemu nie ;)

Nikki przybyłoby rodzeństwa :P
    Jedno od ojca, drugie od matki ;)

• Arwenka1 ocenił(a) ten serial na: 9

Vanessa100 Victoria wygląda bardzo poważnie na 43 lata.Tyle mniej więcej ma Kinga Rusin czy Jennifer Aniston a Halle Berry jest nawet starsza a jednak wszystkie wyglądają młodziej.

• Arwenka1 to pewnie dlatego, że aktorka, która grała Victorię miała w tym czasie 48 lat ;)))

• Arwenka1 Dokładnie. Zgadzam się z klaudia1300. Poza tym dobry chirurg (albo geny) też "działa cuda".

• Elwirka10 ocenił(a) ten serial na: 1

Arwenka1 Moją uwagę bardziej przykula wielka stopa arriagi podczas pikniku :) normalnie jak u jakiegoś mutanta. Uśmiałam się do łez.

• sandia23 Mi się coraz bardziej podoba wątek A i V xdjak ich widzę- nieważne co robią to ja się uśmiecham :-D