PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030298}

Problem trzech ciał

3 Body Problem
6,6 17 798
ocen
6,6 10 1 17798
5,4 9
ocen krytyków
Problem trzech ciał
powrót do forum serialu Problem trzech ciał

Jako, że materiał źródłowy jest ponoć niezły, miałem nadzieję, że ta produkcja nie okaże się kolejną woke'ową kupą, jak to np. było z netfliksowską profanacją Wiedźmina. Niestety, nadzieje te szybko okazały się płonne.

Na początku serialu poznajemy kilka mądrych (wręcz genialnych) postaci.
W kolejności pojawiania się (aczkolwiek mogę się mylić, gdyż oglądałem dawno i przez chwilę), są to:
- latynoska modelka-naukowiec
- czarnoskóry komputerowiec-naukowiec
- naukowiec Azjata (akurat to jest realistyczne, więc OK, poza tym tak chyba było w materiale źródłowym).

Po chwili poznajemy też głupka, czyli białego, heteroseksualnego mężczyznę, który próbuje poderwać w barze ww. panią naukowiec i zostaje przez nią, i jej koleżankę ośmieszony. Wszystko wedle dzisiejszych trendów.

Spodziewałem się chociaż w miarę fajnego CGI, ale i tu nie wypaliło.

Modelka-naukowiec przez większość pierwszego odcinka ma wizje - czas odliczający się jej w polu widzenia. Niestety, wygląda to jakby było zrobione na szybko przez jakiegoś stażystę, za wpis do cv.

Nie wiem, czy jest coś, co ratuje ten serial, ale chyba nie. Spróbuję z książką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones