PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620792}

Przebudzenie

Awake
7,4 3 006
ocen
7,4 10 1 3006
Przebudzenie
powrót do forum serialu Przebudzenie

Zastanawiam się czy oglądać, ale nie lubię seriali, które urywają się w połowie. Czy, mimo cancela, serial ma zakończenie?

digital8

Też się nad tym zastanawiałem, ale obejrzałem pilotowy odc i mnie wciągnął, teraz jestem świeżo (dosłownie 10 - 15 min) po obejrzeniu całości i muszę przyznać, że nie żałuję. Można odnieść wrażenie, że akcja została rozwiązana zbyt szybko i że w przedstawionej historii drzemał jeszcze spory potencjał, ale jest sensowne i wg mnie ciekawe zakończenie.

ocenił(a) serial na 7
digital8

Ma zakończenie, wszystko wyjaśnione, także bez obaw można oglądać ;)

ocenił(a) serial na 8
kropkaaa

Wszystko wyjaśnione? Przecież zakończenie jest takiego typu jak w Incepcji czy Wyspie Tajemnic...

ocenił(a) serial na 7
Maciek9020

SPOILER SPOILER SPOILER Jak dla mnie wszystkie te wydarzenia to był jeden wielki sen bohatera, ale każdy ma pewnie swoją interpretację :)

digital8

Ma zakonczenie, ale wyglada jakby było pisane na kolanie, na szybko bo trzeba było niespodziewanie zakonczyc serial. Szkoda ze tak wyszło bo ten nagły cancel wpłynął na jakosć koncówki, ktora moim zdaniem jest fatalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones