Ogrodnik o "Rojście '97", debiutanckiej bójce i pierwszym ekranowym pocałunku

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Ogrodnik+o+%22Roj%C5%9Bcie+%2797%22%2C+debiutanckiej+b%C3%B3jce+i+pierwszym+ekranowym+poca%C5%82unku-143047
Ogrodnik o "Rojście '97", debiutanckiej bójce i pierwszym ekranowym pocałunku
Jak wyglądała debiutancka bójka Dawida Ogrodnika? Dlaczego aktor nie wspomina najlepiej swojego pierwszego ekranowego pocałunku? Czy dzięki ojcostwu gwiazdor "Ostatniej rodziny" nabrał dystansu do uprawianego przez siebie zawodu? Odpowiedzi szukajcie w nowym odcinku podcastu "Mój Ulubiony Film". Na rozmowę z okazji premiery serialu "Rojst '97" , który już jutro zadebiutuje na platformie Netflix, zaprasza Łukasz Muszyński.
Hasło przewodnie podcastu brzmi: powiedz mi, jaki jest twój ulubiony film, a dowiem się kim jesteś. Muszyński dyskutuje z zaproszonymi gośćmi o obiektach ich największego kinomaniackiego uczucia. Konwersacja o kinie staje się punktem wyjścia do rozmowy o życiu. Albowiem sztuka i życie lubią się ze sobą przeplatać.   

Podcastu "Mój Ulubiony Film" możecie słuchać również na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, TuneIn, Pocket Casts i Radio Public.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones