PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549022}

Słowo na R

The Big C
7,8 1 806
ocen
7,8 10 1 1806
Słowo na R
powrót do forum serialu Słowo na R

Czy ktoś się orientuje czy będzie czwarty sezon? Trzeci kończy się dość dziwnie...

Koziorozec3

Będzie czwarty oraz piąty, ostatni.

Tutaj o tym mówią: http://www.youtube.com/watch?v=SnJMPgvBK_s&feature=results_video&playnext=1&list =PL9F002AA5D2CE55B4

Koziorozec3

Jest oficjalne oświadczenie Showtime: "The Big C" powróci z ostatnim 4. sezonem, składającym się z... CZTERECH GODZINNYCH ODCINKÓW, zamiast standardowego półgodzinnego formatu..

ocenił(a) serial na 9
globus

Kolejny genialny serial musi ustąpić miejsca papce dla mas;/

ThedarkDefender_1991

Mi też strasznie szkoda serialu i przede wszystkim fenomenalnej Laury Linney. Szkoda, że Showtime musi kasować tak świetne seriale jak "The Big C" czy "United States of Tara", a ciągnie 'tylko' dobrą "Nurse Jackie" i "Californication", które idealnie mogło się zakończyć po 4. sezonie. Chociaż to nie jest wina stacji, a widzów, którzy nie potrafią docenić dobrych seriali, bo słupki oglądalności mówią same za siebie. :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
globus

A ja sie ciesze, ze 4. bedzie ostatnim sezonem, po co serial przeciagac i robic go coraz slabszym, jak mozna odpowiednio historie zakonczyc, mam nadzieje ze scenarzysci nas zaskocza w finale

ocenił(a) serial na 7
Chatkins

A wiadomo kiedy będzie ów sezon? Widzę, że emisja serialu odbiega od normalnej ramówki.

ocenił(a) serial na 9
Chatkins

Ja też się cieszę, że serial zakończy się w kolejnym sezonie. Za dużo było kombinacji, nowych wątków, nowych (niepotrzebnych) postaci. Mam tylko nadzieję, że scenarzyści tak dopracowali końcówkę serialu, że będzie ona tak samo genialna jak początek.

ocenił(a) serial na 10
Koziorozec3

Trzeci sezon miał być ostatnim. Nie rozstrzygał, czy Cathy przeżyje czy umrze. Na końcu miała poczuć się wyzwolona, bo bliscy ją zawiedli, a skoro przeżuty powróciły to "co mi tam". Tak to zrozumiałem.

Gdzieś czytałem, że w czwartym sezonie Cathy umrze. I tak ma się zakończyć serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones