PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 979
ocen
6,5 10 1 24979
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Co myślicie o tych dwóch ostatnich odcinkach ? Mnie osobiście 16 odcinek zachwycił jest jednym z ulubionych i póki co najlepszy przed nim jest 14 odcinek. 15 tak sobie mi się podobał no i ten ,,spalonek'' na końcu ale na szczęście w tym odcinku jakoś wybrnęli z tego i oby takich więcej odcinków. Will (Seba) i Alan (Val) odwalili na prawdę dobrą robotę oni grali główne skrzypce w tym odcinku. Moment Clace też piękny ;)

ocenił(a) serial na 10
Molly_06

O 2x15 już pisałam, co do 2x16 to ogólnie mi się podobał. Mniej niż poprzedni, ale był całkiem spoko.
Bardzo podobały mi się sceny Val x Jonathan, Will jest świetny. Uwielbiam oglądać to szaleństwo w jego oczach! Do tego fajnie przedstawili historie Jonathana z Edomem, jak go torturowano, było to ciekawe i wiele wyjaśniło.
Ogólnie cała sceneria zdecydowanie na plus, Idris piękny <3
Simon i Maia przesłodcy, cieszę się że Maia wróciła bo ją uwielbiam!
Nawet sceny Clace mi się podobały, a nie jestem ich wielką fanką, ale powoli zaczynam już ich shipować :D
Sceny Roberta i Aleca też były fajne, tylko że Robert namieszał w głowie Aleca, i ten prawdopodobnie będzie okłamywał Magnusa, a nie wiem jak to przeżyje :X
Ogromnym minusem był brak Magnusa i Luke'a, dlatego liczę na ich więcej czasu antenowego w przyszłych odcinkach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones