PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 979
ocen
6,5 10 1 24979
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

SNEAK PEAK pierwszego odcinka

użytkownik usunięty

https://www.youtube.com/watch?v=SUCM1Uqz5_o -moim zdaniem ze zwiastunu na zwiastun wygląda to coraz lepiej, ale to wciąż niewiele, więc nie warto wszystkiego od razu skreślać. Jestem zachwycona Lightwoodami, uważam że Emeraude świetnie pasuje do tej roli pomimo niskiego wzrostu, a Matthew... od razu widać, że to Alec :) Ale to moja opinia, co wy uważacie?

Ja uważam,że Emeraude to najlepszy wybór pośród nowej obsady,jestem bardzo zadowolona z Isabelle. Prezentuje się dużo lepiej niż filmowa Iz. Alec też w porządku,nawet przypominają rodzeństwo :))))

madzik_867

Mi zdecydowanie bardziej podoba się Alec, o stokroć lepszy. ;p Natomiast Dominic, hmm no jakoś go nie widzę w roli Jace'a. ;(

ocenił(a) serial na 7
Marzeniia06

no nie wiem. ja sie przywiązałam do pierwszej obsady tzn. filmowej:) szczegolnie do tego aktora co grał magnusa ahh słodki był:) ten mi nie bardzo odpowiada. chociaz alec jest ok, ale clary mi w serialu wyglada na idiotkę, ale to moje odczucie. a jace taki paker chociaz filmowy tez mi nie pasowal zbytnio. powiem tak po pierwszym zwiastunie bylam zawiedziona ale teraz po obejrzeniu sneak peaka jestem pozytywnie zaskoczona

Izzy nie zbyt przypadła mi do gustu, za to Alec genialny :). Magnus też fajny, choć w niektórych ujęciach wyglądał słabo. Wygląd Jace od początku mi nie pasił ;), to po prostu nie ten Jace...
A tak z innej beczki, czy tylko mi nie podoba się nowy sposób używania stel?

Persie_

Mnie też się nie podoba,w filmie lepiej to wyglądało :)

ocenił(a) serial na 6

Rodzeństwo Lightwoodów wygląda super ale aktorzy grający Jace'a i Clary nie podobają mi się, wolałam tych z filmu. Za to Magnus i Simon wyglądają śmiesznie.

ocenił(a) serial na 2
sasza_koza

co jest grane.....ale pier....nie, gimnazjum na tym forum tylko, czy co?

Alec! tak! jejku, jak lubię Zegersa, tak nigdy mi do Aleca nie pasował i umierałam na wersji kinowej. tutaj? Dadario idealnie się nadaje na Aleca, już teraz wydaje się być osobą, dla której będę to oglądać.
I Izzy też jest dobra (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones