PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

57 078
chce zobaczyć
8,0 21
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

W opisie 3 sezonu, jest napisane że wraca, bo Londynowi zagraża atak terrorystyczny..
Mam nadzieję że nie jest to jedyny powód bo będąc na miejscu Johna byłoby mi bardzo przykro.
Na początku myślałam że 2 lata zajęło mu schwytanie/ pozbycie się strzelców Moriartego aby
móc wrócić i nie narażać Johna, Grega i Panią Hudson na niebezpieczeństwo.
Tymczasem mam wrażenie że Sherlock wraca bo chodzi o Londyn a przy okazji z łaski może się
ujawnić..i gdyby nie zagrożenie to nadal błądziłby po innych krajach rozwiązując ciekawe zagadki.


Ps. Wiem że Many Happy Returns, jest powiązane z nowym odcinkiem i sprawy w nim pokazane
też..

czarna_mamba_9

Jej opanowanie też jest godne podziwu. Ja bym się wkurzyła gdyby lokator zniszczył mi ścianę z pistoletu i trzymał ludzkie szczątki w lodówce

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Każdy by się wkurzył:P Chociaż... jak tak myślę to chyba Sherlockowi wszystko bym wybaczyła:P

czarna_mamba_9

Zwłaszcza na miejscu Pani Hudson kiedy ją przytula..:D

ocenił(a) serial na 10
ja1992

:D :D Kurcze może pani Hudson ma jeszcze jakieś wolne pokoje do wynajęcia? :P

czarna_mamba_9

Jest jeszcze 221 C z 3 idcinka 1 sezonu..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

O! :) To rozważę przeprowadzkę:P:P

czarna_mamba_9

Pokój Johna też jest wolny..
Mam nadzieję ze tylko do 4 sezonu i że John wróci..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Musi wrócić!

czarna_mamba_9

Inaczej piszemy petycję do Moffata

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Yesssssss :D Niech uważa:P

ocenił(a) serial na 10
ja1992

John znosi Sherlocka bo go podziwia xD Chociaż ja w jego wypadku miałabym stargane nerwy - wyobrażacie sobie że budzą was strzały o 2 w nocy, bo Sherlock się nudzi? :P:P

czarna_mamba_9

Ja bym z nim chętnie postrzelała wtedy :P Ale to już zależy od natury człowieka, nie każdy by to zniósł, niektórzy ludzie lubią spokój i harmonię w życiu, a niektórzy nie :P

warren2

John chyba lubi spokój, ale przy Sherlocku sie ożywia

ocenił(a) serial na 10
warren2

W sumie;) Przy Sherlocku na pewno człowiek się nie nudzi;)

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Mysle sobie, ze John znosi Sherlocka, bo w glebi duszy jest takim samym postrzelencem. Tylko bardziej przywiazanym do konwenansow. I lepiej wychowanym, bo w domu Holmesow to wychowanie chyba jakies dziwne bylo... :)

semira1

W końcu był żołnierzem....
Co do rodziny Holmes... nie mogę sobie ich wyobrazić.

ocenił(a) serial na 10
semira1

Hahahah Ja też nie mogę... Nie wiem jacy byli ich rodzice, ale to wychowanie to musiał być hardcore. Nie mam pomysłu :P

czarna_mamba_9

Ojciec Sherlock i Mycrofta umarł chyba szybko jeśli pamięc mnie nie myli. Myśle że musiał być szorstki..
Co do matki to nie mam pojęcia..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ciekawe czy sekret ich wychowywania się wyjaśni:) Mam nadzieję;)

czarna_mamba_9

Jak zwykle przeczytałam..... nie pamiętam czy to na polskiej stronie czy angielskiej. że ma się co niecy wyjaśnic dlaczego stosunki braci są takie napięte..


Musiałabym poszukac gdzieś ten artykuł

ocenił(a) serial na 10
ja1992

O, to dobrze, bo to musi być ciekawy temat:) Nie szukaj, szkoda czasu:)

czarna_mamba_9

Za 2 ni wszystko będzie wiadomo...

O boże te dni dłużą mi się bardziej niż te kilka miesięcy oczekiwania

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ja na szczęście serial skończyłam jakiś miesiąc temu:P Nie wiem jak to wytrzymaliście;P I się boję czekania na 4 sezon xD

czarna_mamba_9

Ja czekam od stycznia.. inni jeszcze dłużej

ocenił(a) serial na 10
ja1992

;/;/ Gatiss i Moffat to mistrzowie zła z tymi przerwami!

czarna_mamba_9

I do tego trolle..
Chociaż gdyby zrobili to samo co Amerykanie z Sherlockiem..zwykły serial, to po pewnym czasie i najwierniejszym fanom zaczął by się nudzić.
Dlatego lepiej mieć niedostatek niż pozwolić żeby tak świetny serial stał się zwykłym serialem kryminalnym (jak chociażby Elementary)

ocenił(a) serial na 10
ja1992

A trolle, trolle:) Elementary nie oglądałam, ale czuję, że jestem pod takim wrażeniem brytyjskiego Sherlocka, że ten Amerykański by mi się nie spodobał... Wolę Benedicta niż Lee Millera, no i Sherlock jest Brytyjczykiem, kurka wodna :D

czarna_mamba_9

To co zrobili Amerykanie z Sherlockiem.. to nawet nie warte pisania..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ja nie zamierzam Elementary oglądać... mało tego, bałabym się bo brytyjskim Sherlocku... wolę nie wiedzieć...

czarna_mamba_9

Elementary to typowy serialik kryminalny... gyby nie fakt że główny bohater nazywa sie Holmes nie miałbym z Sherlockiem nic wspólnego..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Jak ja kocham amerykanów za przerabianie wszystkiego po swojemu;) A potem wychodzi przeciętniak :D

czarna_mamba_9

Co najgorsze to chcięli odkupic Sherlocka od Brytyjczyków..
na szczęści Ci się nie zgodzili..
Chwała im za to. Zniszczyli by ten wspaniały serial. swoimi prostymi(tek żeby każdy Amerykanin o poziomie IQ Andersona mógł zrozumieć)sprawami. Nie byłoby tych niedopowiedzi które sprawiają że serial jest tak kochany

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Że co? O nie... Co za szczęście że się nie zgodzili. Gatiss i Moffat to może mistrzowie zła i trolle ale tego nam nie zrobili;) Amerykańskiej wersji Sherlocka wolę sobie nie wyobrażać... A Andersona ostatnio podejrzewam o to, że jednak nie jest taki głupi:)

czarna_mamba_9

Hehe.. Tak brak Sherlocka działa na niego mobilizująco.

Co do Sprzedazy Sherlocka. to wcale sie nie dziwi amerykanom ze chciali go odkupic.. ten serial to żyła złota.
Ale Gatiss nie sprzedałby swojego serialu

ocenił(a) serial na 10
ja1992

I chwała mu za to :D No brak Sherlocka działa cuda jeśli chodzi o Andersona... Kto by pomyślał, że tak będzie tęsknił za naszym detektywem:P

czarna_mamba_9

Ja na pewno nie.. Byłam w szoku po zwiastunie i odcinku specjalnym..:)

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Nie tylko Ty xD Ja się zastanawiałam czy dobrze widzę i rozumiem po angielsku:P

czarna_mamba_9

Ja na początku go w ogóle nie poznałam

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ja poznałam bo wcześniej wyczytałam jak ludzie komentowali jego zarost:P

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Lee Miller też jest Brytyjczykiem, urodzonym w Londynie. :P
Elementary nie jest złe. Mi pozwoliło chodź trochę odreagować po "Sherlocku". ;)

ocenił(a) serial na 10
lkulka

A to mój błąd, nie sprawdziłam;) Chociaż bardziej mi chodziło że Elementary to się chyba w USA dzieje a nie o aktora ;) Ja na razie wolę nie ryzykować że się wkurzę i inie obejrzę chyba;)

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Dzieje się w Nowym Jorku i jeden odcinek dzieje się w Londynie. W "Elementary" najgorsze jest to, że nie ma Johna tylko jest Joan. Brr...

ocenił(a) serial na 10
lkulka

Wiem;/ Totalnie dziwne dla mnie;/ to kolejna rzecz poza zmianą miejsca akcji, która mnie odrzuca od tego serialu...

ocenił(a) serial na 10
ja1992

O matce mowili Mummy. Generalnie w Anglii tak sie mówi o dwoch rodzajach matek. Albo to sa matki bardzo malych dzieci albo to sarkastyczne okreslenie starszych nobliwych i surowych mam, ktore lepiej, zeby nie slyszaly, ze ktos je tak nazywa :) Tak sie np. mowi na krolowa E.

semira1

Wolę myśleć że jednak ich matka była tą kochającą... może dlatego Sherlock jest taki arogancki. Wiem że to jego główna cecha vharakteru ale wole wierzyć że "Mummy" na dużo mu pozwalała.

ocenił(a) serial na 10
ja1992

To, że Sherlock jest rozpuszczony to nie ulega kompletnie zadnej dyskusji... Pytanie tylko czy rozpuszczony zostal, bo byl oczkiem w glowie rodziny, czy po prostu byl zostawiony sam sobie. Wychodzi na to, ze Holmesowie to raczej zamozna i wysoko postawiona klasowo rodzina, wiec dzieciak puszczony samopas dostaje wszystko czego chce, zeby tylko wszystkim zniknal z oczu...

ocenił(a) serial na 10
semira1

*podlega dyskusji, sorry skleilo mi sie uleganie watpliwosci z podleganiem dyskusji :)

semira1

Rozpieszczony to mało powiedziane..
Ale chyba troche w innym tego słowa znaczeniu..
Nie przeszkadza mu że musi dzielić mieszkanie ze współ lokatorem, gdyby był rozpuszczony jak niektóre dzisiejsze nastolatki nie zniżył by się do wynajmowania mieszkania

ja1992

A ja wątpię, by był tym rozpieszczanym dzieckiem. Wydaje mi się, że musiał bardzo zabiegać o czyjąś uwagę, stąd to jego ciągłe popisywanie się i odwieczna potrzeba imponowania wszystkim wokół :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones