Skazana (2021-2024)
Skazana: Sezon 1 Skazana sezon 1, odcinek 1
odcinek Skazana (2021-2024)

odcinek 1

42m
7,5 655
ocen
7,5 10 1 655
Skazana
powrót do forum s1e1

Czekacie na drugi sezon ? Gdzieś czytałam, że ma być już w kwietniu i przyznam, że czekam. Los Alicji jest dla mnie pod znakiem zapytania, bo wszystko chyba może się wydarzyć.

ocenił(a) serial na 9
Coolka_filmweb

W dzień dobry tvn był wywiad z Adamską, mówiła, ze drugi sezon 27 kwietnia w playerze

ocenił(a) serial na 8
domidominika_3miasto

Genialnie. Pierwszy sezon tak się skończył, że chciałabym już zobaczyć co będzie dalej.

ocenił(a) serial na 9
domidominika_3miasto

Ja już dosłownie odliczam dni. Zakończyło się to w takim momencie, że bardzo jestem ciekawa jak to się dalej potoczy

ocenił(a) serial na 8
Coolka_filmweb

Jasne, że czekam. Świetnie że już jest data. Mam nadzieję, że dziewczyny po ostatnim odcinku nie trafią znów do więzienia.

ocenił(a) serial na 10
Coolka_filmweb

Bardzo jestem ciekawa rozwoju wydarzeń. Czekam na wyjaśnienie sprawy Alicji i Hani - ciekawa jestem czy odpowiedzą za śmierć Pawła.

Martyna_Ori

nie wiedziałem, że już w kwietniu mają zrobić drugi sezon, właśnie dla skazanej sobie kupiłem abonament w playerze :D

ocenił(a) serial na 9
Coolka_filmweb

Nie wiecie może, czy jest już potwierdzona jakaś data premiery kolejnego sezonu? Kwiecień wiadomo, przewija się, ale coś bardziej konkretnie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones