PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750157}

Slasher

6,2 4 994
oceny
6,2 10 1 4994
Slasher
powrót do forum serialu Slasher

Lewicowy atak netflixowy w natarciu.
W ciągu 30 minut zdążył już homoś przeczytać o spaleniu tęczowej flagi przez białych nazistów.Następnie przedstawili białego starca jako islamofoba dyskutującym na forum o muzułmanach.
I na koniec biedną muzułmankę oskarżyli o zabójstwo .
Nie da się tego oglądać nie polecam.
Poprzednie sezony było w porządku ale za trzeci sezon dziękuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
xxxfilmen

Potem się wszystko wyjaśnia

jarkoswawa

Popieram, jedna wielka lewicowa propaganda. Obejrzałem jeden odcinek i na tym się skończy.

ocenił(a) serial na 7
jarkoswawa

Mnie też to na początku wkurzało... ale po przymknięciu oka na na siłę wciskaną poprawność polityczną przebrnąłem przez cały sezon. Nie dałbym jednej gwiazdki, ale 7 to też w sumie za dużo... generalnie najgorszy sezon, najbardziej przewidywalny, ale jednak w jakiś sposób: dostarczyło.

jarkoswawa

Generalnie jestem po oglądnięciu całego 3 sezonu i uważam że jest on ciekawy oraz mocny, ale ciekawi mnie jedno czemu postacie z 2 sezonu pojawiają się w 3(jak w sezonie 2 umarli?). Mowa o Jefferson Brown oraz Paulino Nunes.

konradjendrecki

Nie postacie tylko aktorzy, a to różnica. I jest ich więcej niż dwóch, widocznie reżyserowi dobrze sie z nimi współpracuje :)

ocenił(a) serial na 9
konradjendrecki

Paula Brancati, Jefferson Brown, Dean McDermott, Joanne Vannicola, Jim Watson pojawili się w każdym sezonie i jeszcze kilka jak właśnie Paulino czy Christopher wystąpili w 2 w różnych rolach, jak osoba wyżej wspomniała widocznie reżyser lubi z nimi współpracować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones