Slasher
powrót do forum 3 sezonu

Bohaterowie

użytkownik usunięty

Co to ma być ten sezon 3? xD Nie wiem jak będą stać aktorsko, bo pierwszy sezon to była porażka, zwłaszcza główna bohaterka, drugi sezon był już lepszy (swoją drogą, drobna dygresja - traktuje te sezony symbolicznie, czasami nawet sobie wmawiam, że pierwszy sezon specjalnie był tak marny, autorzy chcieli bo prostu perfekcyjnie otworzyć slasher klasy B, drugi sezon miał zaś być wariancją na temat teen team slashera tylko 5 lat później). Chodzi mi głównie o to jak postacie są przerysowane, zwłaszcza ten barista z durnym wąsikiem.

ocenił(a) serial na 9

Mam wrażenie że to przerysowanie było celowe - ten barista narcystyczny z wąsikiem, ta obsesyjna vlogerka grana przez Paulę Brancati itp. myślę że właśnie przedstawienie postaci w takim przerysowanym świetle wyśmiewającym było zamierzone w tym sezonie. Mamy w końcu też postacie takie jak Saadię które są normalnie przedstawione. Jeśli chodzi o grę aktorską to w mojej opinii podobnie jak w 2 stała na dobrym poziomie (przynajmniej w przypadku części obsady). Zwłaszcza podoba mi się Paula Brancati grająca Dawn w 2 i Violet w 3, która chyba jest moją ulubioną osobą w obsadzie antologii. Zgadzam się również co do 1 sezonu w mojej opinii najsłabszy, podobał mi się tam z obsady jedynie Patrick Garrow wcielający się w Toma Winstona, ale reszta to była biedna, zwłaszcza jak napisałeś główna bohaterka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones