PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301254}

Szminka w wielkim mieście

Lipstick Jungle
6,9 1 823
oceny
6,9 10 1 1823
Szminka w wielkim mieście
powrót do forum serialu Szminka w wielkim mieście

według was jest Wendy Healy (Brooke Shields),Victory Ford
(Lindsay Price ) czy Nico O'Neilly (Kim Raver )?

Lily555

Według mnie Victory. Jest przepiękna i ma w sobie taki dziewczęcy urok.

Lily555

oczywiście: 1. VICTORY, 2. NICO, 3. WENDY !!!!!!

ocenił(a) serial na 9
londontown

Zdecydowanie Victoria , jest przesliczna

Lily555

Nico jest kusząco piękna.

Lily555

Moim zdaniem Nico. Ma w sobie coś "zadziornego", przyciągającego uwagę.

użytkownik usunięty
Lily555

Moim zdaniem Victory jest najładniejsza i najfajniej się ubiera;p Jednak Nico i Wendy wcale nie są od niej gorsze:)

ocenił(a) serial na 8
Lily555

Według mnie Nico - bardzo podoba mi się jej mimika, jej gra oczami i ustami. Kusząca :)

ocenił(a) serial na 6
Lily555

Najładniejsza Wendy. Potem Victory (drażnią mnie w niej widoczne operacje plastyczne), a na samym końcu Nico - moim zdaniem jest wręcz brzydka.

Lily555

Brooke w młodości to chodzący ideał, teraz już nie zachwyca aż tak bardzo, ale wciąż jest piękna :)

miss_obscene

Nico! Ma w sobie "to coś".

ocenił(a) serial na 6
miss_obscene

Brooke kiedys byla nieziemska, a jak na 50 jest nadal piekna :)

Lily555

Obejrzałam na razie jeden odcinek i jak dla mnie najładniejsza jest Nico ( blondynka ). Ma śliczne oczy i ogółem jest bardzo ładna.

ocenił(a) serial na 3
FanOfFilms

Najładniejsza Wendy. Ale Nico ma najładniejsze pierścionki :):)

busajna

Uroda kwestią gustu, ale zarówno Nico, jak i Wendy mają coś w sobie. Uroda Nico jest na pewno ciekawsza, dlatego u mnie ma pierwsze miejsce, tuż za nią jest Wendy, a na samym końcu Victory - jej uroda jest dla mnie jakaś taka... sztuczna. Ktoś wyżej wspomniał o jakichś operacjach plastycznych. Nie wiem ile w tym prawdy, ale nie zdziwiłabym się gdyby tak było. Jak dla mnie jest zdecydowanie najmniej atrakcyjna z całej trójki.

Lily555

1.Wendy
2.Victory
3.Nico

Kaoshi

Wiele zależy od włosów. Wg mnie Nico musi mieć rozpuszczone, żeby pięknie wyglądać :) Inaczej przypomina mi dr Teddy Altman z Grey's Anatomy, a w spiętych włosach wygląda paskudnie. Victory jest ładna, trochę dziewczęca własnie :) A Wendy koniecznie rozpuszczone i proste włosy! Te jej sztucznie zrobione loko-fale wyglądają paskudnie! Moja opinia ;)

Lily555

tylko Kim Raver :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones