PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537287}

Tajemnice Valemont

Valemont
6,4 316
ocen
6,4 10 1 316
Tajemnice Valemont
powrót do forum serialu Tajemnice Valemont

Buhahahaha.

Temat wampajersów mnie kręci i podniecaXD
Nie wstydzę się do tego przyznać;)
Historie o tych fantastycznych stworach są zwykle ciekawe, trzymają w napięciu moją wątróbkę...
Jest tajemnica, która intryguje.
Ale „Tajemnice Valmont”, hm.
Co w nich jedynie interesującego?
Nazwa miasteczka.
I TYLE.
Serial typu „śmiech, szit and syf”
Tak żałosnej produkcji dawno nie miałam nieprzyjemności oglądać.
Przy tym nawet Zmierzch nie wydaje się być najgorszy;)
Dialogi przesadzone, sztuczne do bólu.
Aktorzy grają tak nienaturalnie, że patrząc na nich trudno oprzeć się wrażeniu, iż to nie jest jakiś pastisz.
Ohydny patetyzm.
Ogółem - straszna bieda.
NIE POLECAM.

WhiteDemon

A ja wręcz przeciwnie- Polecam!
Ciekawy serial, dobra obsada...
czekam na kolejne odcinki:)

ocenił(a) serial na 10
mona_tara16

Ja również polecam ;)
Nie mogę się doczekać ostatniego odcinka

mona_tara16

Ja też polecam:) Film bardzo ciekawy i wciągający:)

linkinlady

Nie wiecie może z jakiej strony można ściągnąć ten serial ?

ocenił(a) serial na 10
gelar153

chomikuj.pl

ocenił(a) serial na 2
mona_tara16

No proszę Cię...
Doba obsada???
Przecież tam prawie nikt grać nie umie.

WhiteDemon

no tak lepszy od niego jest Edzio i Belcia , nie? hahahha!!!

a co do filmu ... wciągający!!!

ocenił(a) serial na 2
Mmajkoo

To Ty tak twierdzisz;)
Ja na tę parkę Belka&Edek Błyszczałka rzygam, więc nie kumam o co ci chodziXD
Jaki wciągający?
Zgoda, niby podejmują próby zaciekawienia widza....
ALE IM TO ZA CHOLERĘ NIE WYCHODZI!
Okropieństwo i rozpacz.
Może nie byłoby jeszcze takiej tragedii, jakby aktorzy bardziej się starali.
Niestety mnie takie rzeczy w oczy kolą;)
Żałość niesamowita.
Gdyby wstawili teraz do tego serialu drewniane kukiełki poruszane rękami lalkarzy, nie zauważyłabym różnicy;)
A rzucam się tak tylko dlatego że wampiry uwielbiam, i tworzenie wkoło nich takiego bagna mnie wkurza z lekszaXD

ocenił(a) serial na 10
WhiteDemon

każdy ogląda to co lubi ;)

ocenił(a) serial na 2
anc_xd

Wiem.
I nie bronię;)
Ino ostrzegamXD

WhiteDemon

jak dla mnie w tym serialu ważniejsza jest fabuła, która mnie zaciekawiła. w końcu jakiś film o wampirach nie jest przesłodzony miłością i skomplikowanymi relacjami kochanków rodem z "Romka i Julki" ;)
a jak chce zobaczyć dobrą gre aktorska to oglądam filmy z Meryl Streep, Steve Buscemi, Adrien Brody lub z innymi naprawdę dobrymi aktorami ;)

ocenił(a) serial na 2
Mmajkoo

Ech, wykłócałabym się;)
Fabuła jest właśnie żenująca.
Ja wiem, że seriale o chodzących trupach są całkiem niepoważne;)
Ale to już jest przesadaXD

ocenił(a) serial na 1
WhiteDemon

błagam ludzie... kiedyś uwielbiałem wampiryzm jeszcze przed Bladem, kiedy dzieciaki słowo "zmierzch" kojarzyły z łóżeczkiem. To co się teraz z tym wyprawia w słowie pisanym i kinematografii to jakieś jaja są. Krew mnie zalewa i zgadzam się z WhiteDemon. Anna Rice podcina sobie żyły, a twórcy Wampira: Maskarady namierzają Edzia i Bellę celem krwawej zemsty. WAMPY TO NIE WAMPIRY popkultura wszystko potrafi zjebać taka prawda.

ocenił(a) serial na 2
Perykles

ja sie zgadzam. serial ani troche nie wciąga. sztucznosc we wszystkim! i tyle...

ocenił(a) serial na 8
agusia_em

Osobiście uważam, że serial jest świetny. Już dawno nie oglądałam czegoś tak wciągającego i trzymającego w napięciu. Jak dla mnie nie jest to jeden z tych banalnych seriali z nieciekawą fabułą, gdzie już od początku wiadomo jaki będzie finał. Tak więc gorąco polecam i z niecierpliwością czekam na następny odcinek ;)

ocenił(a) serial na 5
judytka__93

hmy... serial dosyć wciągający i ciekawy. Ale myślę że gdyby za prace nad nim wzięła się jakaś porządna stacja a nie MTV byłby o wiele lepszy.
Fabuła dobra, ale słabo to przedstawili jakby sie gdzieś śpieszyli czy coś. Ale tak jak mówię ciekawy.

Perykles

Akurat się zgadzam, że wampiry w stylu "Zmierzchu" to marna imitacja wampira. Jednak nie zgadzam się ze zdaniem: "popkultura wszystko potrafi zjebać taka prawda". Otóż wampir we formie jaką znamy jest całkowicie wymysłem popkultury. Słynny Dracula jak i Lestat & spółka. To także tworzywo popkultury, lat modyfikacji pierwotnego wampira - jeszcze 200 lat temu wyglądał on zupełnie inaczej. Zatem nie można powiedzieć że popkultura zniszczyła wampiry. Wampiry są tworem popkultury, jednak obecna je zniekształca w paskudny sposób. Jedynym pocieszeniem może być to, że pewnie za 10-20 lat nikt nie będzie czytał już zmierzchów i całej tej papki, a "Draculę" czy Anne Rice będą zapewne czytały nawet nasze wnuki :)

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Jak na produkcję MTV to nie ma oczekiwać czegoś wielkiego i czasami TV powiewa sztucznością. Aczkolwiek całkiem ciekawy.
Tylko znów przedstawili jakąś nową wizję wampirów, że niby po 20 roku życia odkrywają swój wampiryzm? Eee, przekombinowane.

Sebastian <3 :D

ocenił(a) serial na 5

hahaha.
Sebastian.<3 o tak.

z tymi wampirami to przypomina mi trochę książkę "Błękitnokrwiści" tylko tam chodziło o coś zupełnie innego. Ale bohaterowie też odkrywali w wieku 16 lat że są wampirami...więc.
Kurcze dlaczego nie ma nowych odcinków.?

użytkownik usunięty
fraantic

Nie czytałam tej książki. Ale za to główna bohaterka po przemianie w wampira strasznie przypominała mi jakąś książkową bohaterkę.. tylko nie mam pojęcia jaką xD Chyba Zoey z "Naznaczonej". Ale czytałam tylko tą część:P

Dobrze że nie ma, bo jeszcze nie skończyłam oglądać tych co są ;p

ocenił(a) serial na 4

Właśnie jestem w trakcie oglądania tego serialu. Świetny pomysł, jeśli chodzi o fabułę, ale niestety niezbyt dobrze pokazane. Aż z ekranu leje się kicz. Aktorzy nie są najgorsi, ale moglib bardziej się postarać. Mimo wszystko, w jakiś sposób ten serial wciąga (jeszcze mi się nie zdarzyło, bym oglądała pięć odcinków non stop). Chociażby z tego faktu, oceniam 5/10. A mogłoby być dużo lepiej...

ocenił(a) serial na 4
xena_4

Zapomniałam dodać, że nieźle uśmiałam się podczas seansu. Zwłaszcza, jak patrzyłam na charakteryzację aktorów, jako wampirów (chociażby widok Erica Balfoura ze sztuczną szczęką rozwalał na łopatki... ze śmiechu). No i te kretyńskie walki między nimi. W porównaniu z nimi, bohaterowie sagi Zmierzch piorą się nawzajem niczym zawodnicy na ringu. Do tego wszystkiego jeszcze krzycząca, histeryzująca blond nowo powstała wampirzyca... Chyba jednak dałam za wysoką ocenę. Zdecydowanie 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones