PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

kto jestk im

ocenił(a) serial na 8


Ponieważ mamy za sobą kilka odcinków,spisek się zagęszcza, więc warto by zadać kilka pytań.
Wydaje mi się, że główne to kto jest złym druidem. Moim zdaniem to nie jest Deucalion, ale
Gerard, bo jest to człowiek zdolny do wszystkiego i płonie żądzą zemsty. Po drugie wciąż mnie
zastanawia jaką rolę odgrywa weterynarz i jego siostra(która pomaga przecież alfom), może w
tym sezonie w końcu się dowiemy. Poza tym Lidia, czyżby znowu była pod wpływem wilkołaka
tym razem Deukaliona? a w takim razie jaką rolę ma do odegrania? Ostatni odcinek dowiódł,
że widzi i rozumie więcej od pozostałych. Na koniec nauczyciele: Harris i Jennifer. Na pewno
wszystkich zastanawia, w co był zamieszany pan od chemii, a Jennifer? Coś czuję, że naiwna
pani profesor nie jest taka naiwna i niewinna na jaką pozuje, choć w tej kwestii chciałabym się
mylić, bo jeśli Derek się znowu zawiedzie w miłości, to będzie mi smutno. A wy co o tym
wszystkim sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
coldgirl_eire

W sumie też racja z jednej strony jest wkurzającym nauczycielem a z drugiej wie co się dzieje.
Sądzę że wątek z Harrisem i tym tatuażem będzie rozwinięty, bo za dużo pytań się nasuwa.
Znalazłam również fragment o którym pisałam wcześniej znajduje się on na początku 9 odcinka 1 sezonu :)

ocenił(a) serial na 7
karo195

o kurczę. rzeczywiście tak powiedział. no to teraz już sama nie wiem o.O
serio, za dużo gdybań mam ostatnio o tym serialu, sama się gubię we własnych teoriach już :D

ocenił(a) serial na 10
coldgirl_eire

Ja już też... już chciałabym wiedzieć wszystko... a zwłaszcza że Harris uczy chemii (mam nadzieje że dobrze zapamiętałam) mógł właśnie na nim eksperymentować. Tylko skąd o nim wiedział.... czym dłużej się zastanawiam tym więcej mam pytań. : /

ocenił(a) serial na 8
karo195

A mnie się wydaje,że Peterowi chodziło o to, że Harris w jakiś sposób uczestniczył w spaleniu rodziny Halów. Mówi do niego "Spójrz co uczyniłeś" czyli spójrz na moją poparzoną twarz. Laura przecież zrobiła listę ludzi,których Peter mordował, na której Harris też się znalazł

ocenił(a) serial na 7
Herma35

ale Kate w spaleniu rodziny Hale pomagały jakieś 2 typki, które zginęły... zresztą Laura musiałaby wcześniej wiedzieć, kogo chce zabić Peter, żeby mieć go na liście.
może Harris wiedział, że Peter jest wilkołakiem i w czasie, gdy on się przez te lata leczył i nie kontaktował coś mu zrobił... nie wiem... chemicznego? :)

ocenił(a) serial na 8
coldgirl_eire

A jeżeli Laura prowadziła swoje własne śledztwo co do wydarzeń w ich domu? Peter ją zabił i zabrał listę, bo to ona ustaliła kto był w to zamieszany i w ten sposób się zemścił.

I coraz bardziej skłaniam się do myśli, że to Peter jest Darachiem, a dlaczego?

Kilka szczegółów mnie na to naprowadziło.

1)Kyla coś ugryzło pod tym pojemnikiem. Pies jednocześnie szczekał i się bał
2)Na pianinie były ślady pazurów
3)Harris przed porwaniem napisał na sprawdzianach "DARACH" a więc wiedział kto to jest
4)Harris znał Petera i na pewno jego udział był o wiele większy niż nam się wydaje
5)Harris przed śmiercią powiedziała " Zrobiłem wszystko o co mnie prosiłeś, oni to rozpracują, znajdą cię nadal mnie potrzebujesz". A więc cały czas z nim współpracował, być może z kimś kogo znał od dawna- z Peterem.
Ale oczywiście to wszystko jest być może po to by nas zmylić i pewnie i tak będzie to ktoś zupełnie inny może Jennifer. Ale by były jaja

ocenił(a) serial na 7
Herma35

swoją drogą, szkoda, że Laury nie ma i nawet jej nie poznaliśmy. wydaje się, że dziewczę miało łeb na karku.

1. też na to zwróciłam uwagę i dlatego myślę, że to był wilkołak (skłaniam się ku temu, że wilkołak jest osobą, która pomaga Darachowi, coś jakby wspólnik, może nawet robi to nieświadomie)
2. celne spostrzeżenie, zapomniałam o tym, to jest istotne.
4. teraz jak już nie żyje, to Harris się wydaje coraz ważniejszy.

no rzeczywiście dużo rzeczy wskazuje na Petera. tylko biorąc pod uwagę schemat, który się pojawia w filmach/serialach, że ten pierwszy podejrzany, na którego wskazuje wiele, w końcu okazuje się niewinny, jakoś dalej mam wątpliwości, czy twórcy zostawiliby nam tyle wskazówek kierujących podejrzenia na Petera, skoro do końca sezonu jeszcze tyle czasu :)

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 7
Herma35

hehe :) to myślę, że Peter to taki fałszywy podejrzany.

a teraz sobie oglądam ten nowy odcinek i zauważyłam, że u Allison w pokoju wiszą sobie w gablotce ładne motylki :]
ach, jak te domysły mi spaczają postrzeganie. już nawet motyle w gablocie mi się kojarzą z Darachiem :D

użytkownik usunięty
coldgirl_eire

tak kurcze wróciłam do tego tematu dzisiaj, siedzę i czytam nasze wspólne wypociny :)

postanowiłam skomentować motylki w gablocie i Daracha - dobrze z tym rozkminiłaś :) no chyba, że kiedy Darach /Jen atakuje w samochodzie lekarkę to widzimy ćmy, ale te należą do motylowatych więc jest ok :)

ocenił(a) serial na 7
Herma35

a może Peter jak zabrał listę, to tylko MYŚLAŁ, że Laurze chodziło o kogoś zamieszanego w pożar? wydaje mi się, że po tylu latach leczenia, katatonii, jego myśli głównie to zaprzątało. Laura mogła prowadzić śledztwo, ale może dotyczyło ono czegoś zupełnie innego.

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

A to ma może coś zwiazek z pamiętną sceną , to juz chybo w trakcie pożaru , jak Peter spotkał się z Laurą w lesie?

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

hmm... w trakcie pożaru Peter się spotkał z Laurą? a pamiętasz może, w którymś odcinku było takie wspomnienie?

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Mam tylko screena z tego odc.
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110814155608/teenwolf/images/1/10/Laura_ and_Peter_Hale.png

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Już mam 1x10 ;)
[6:36 -6:41]

Laura mówi tylko :Peter ?

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

czyli jak można było wywnioskować z tego odcinka, Laura z JAKIEGOŚ POWODU podejrzewała, że Peter może się wybudzać.

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Ale ewidetnie było widac , ze była zdziwiona , ze go tam spotkała.

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

dobra, specjalnie sobie tą scenę zobaczyłam. Peter był tyłem do Laury, a ona i tak do niego po imieniu.
inną kwestią jest, skąd ona wiedziała dokładnie gdzie on będzie podczas pełni... jakby ktoś jej dał cynk :)

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Ej a ta pielęgniarka ? Włazi w momencie , gdy Peter poczuł pełnie.

Może Laura przypadkowo poszła do lasu ? Skoro Peter był w szpitalu..?
Albo to była zasadzka by zostać Alfa ?

ocenił(a) serial na 10
Sarah_7

duzo tych tajemnic a malo odpowiedzi

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

pielęgniarka wiedziała, że Peter się przemienia. wiedziała i go chroniła.

Laura mogła przypadkiem znaleźć się w lesie podczas pełni, ale akurat tam, gdzie był Peter? te lasy nie są takie małe.
może rzeczywiście ktoś to zaplanował, żeby Peter zamordował Laurę i sam został alfą...

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Ale mimo iż była pełnia , to Laura sie nie zmieniała , mozliwe , że tez umiała nad nią zaponowac tak samo jak Derek.

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

no to na pewno, ale idąc naszą teorią, Peter był już wtedy zmodyfikowany, silniejszy, przy tym jej pewnie nie rozpoznał, więc ktokolwiek umiejscowił tą dwójkę tam razem, chciał i pewnie był prawie pewien, że Peter ją zabije.

ocenił(a) serial na 10
coldgirl_eire

mnie ciekawi bo 1 sezonie pokazali alfe silnego bardzo i zwierzecego a derek to jakis slaby jest

ocenił(a) serial na 7
robert_503

nie tylko Derek, ale w porównaniu z Peterem/alfą z pierwszego sezonu, to wszyscy wyglądają słabo.

ocenił(a) serial na 10
coldgirl_eire

mam nadzieje ze w tym sezonie znow sie stanie alfa

ocenił(a) serial na 7
robert_503

hmm... a jakbyś to widział? bo jestem ciekawa, jeśli masz jakąś teorię, która mogłaby doprowadzić do czegoś takiego.

ocenił(a) serial na 10
coldgirl_eire

w 3 sezonie duzo alf wiec peter cwany moglby cos z tym zrobic zawsze jest w ukryciu i dobic alfe moze jakas mysle tak

ocenił(a) serial na 6
karo195

Już pamietam co powiedział :
“Do you know why she was looking for you? I know why. Turn around Adrian. Turn around and I'll show you. Turn around!” “Look at me! Look at what you've done!”

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

ja cię... ale ja to dawno oglądałam, już nie pamiętam tych szczegółów z pierwszego sezonu. nie wydawało się to nawet wtedy takie ważne, a teraz się okazuje, że Harris był chodzącą tajemnicą, Laura i jej dochodzenie też tajemnicze, a wszystko wychodzi dopiero teraz...

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

MI tak samo.


I dlaczego mi się wydaje , ze lista która ogladał Harris ma związek z podpaleniem domu Hale'ów ?
Jaki jest "zwiazek" Harrisa z Laura ?

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

być może Peter i Harris byli kiedyś kolegami? może w szkole? kto wie, zaprzyjaźnili się, Peter mu zaufał, wyjawił sekret, wydarzył się pożar, a Harris potem na nim eksperymentował?

hehe, dlatego lubię ten wątek, cokolwiek przyjdzie na myśl, mogę napisać i nikt tego nie wyśmieje :)

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Szukałam tej listy
http://screencapped.net/tv/teenwolf/albums/season1/109-1/TEW109HD_0020.jpg
I zastanawia mnie , dlaczego wszyscy tam mają nazwisko Harris o.O

W sumie to kate wyciagała informacje od Harrisa , więc zaużmy , że Laura chodziła do tego samego liceum i Harris mógłbyc jej nauczycielem. I stąd mozliwe , że Peter go znał/kojarzył.

" Harris potem na nim eksperymentował?"
i dlatego Peter zamieniał sie w tego wilkołaka a nie takiego jak Kali

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

wpadło mi do głowy coś takiego: Harris i Peter się znali, a Harrid znał sekret Petera. po pożarze odwiedzał go i coś mu robił, no załóżmy, że jakieś eksperymenta. Peter był niby katatonikiem, ale mógł w niektórych momentach odzyskiwać świadomość. A Laura? mogła go odwiedzać, w końcu to jej biedny poparzony wujek. wtedy mógł np na wpół świadomie powiedzieć nazwisko Harris. i to by wystarczyło, żeby Laura zaczęła grzebać.

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Mozliwe , skoro Petera wyznał " Czy wiesz dlaczego ona Cie szukała ? Bo ja wiem. Odwróc sie , zobacz co mi zrobiłeś".
Czyli Peter jest genetycznie zmodyfikowanym alfa xD

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

już wiem. Peter i Harris mieli romans, a gdy Peter po pożarze trafił do szpitala, to Harris poprzysiągł sobie, że znajdzie sposób, żeby go przywrócić do pełni sił :D:D:D

genetycznie zmodyfikowany alfa świetnie podsumowuje nasze dywagacje :)

ale tak serio, jakby się zastanowić, to Derek jest alfą, całe stado Deukaliona też, a ŻADEN nie jest po przemianie nawet w 10% tak zwierzęcy, jak Peter w pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

"już wiem. Peter i Harris mieli romans, a gdy Peter po pożarze trafił do szpitala, to Harris poprzysiągł sobie, że znajdzie sposób, żeby go przywrócić do pełni sił :D:D:D"
A Laura szukała informacji dot. poprzednich partnerów Harris , którzy zostawi wyeliminowaniu przez Petera jako potencjalne zagrożenie ;p

Ale te stado Deucaliona czy Dereka nawet w połowie nie wyglądają tak fajnie jak Peter po przemianie.

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

"Ale te stado Deucaliona czy Dereka nawet w połowie nie wyglądają tak fajnie jak Peter po przemianie." - to jest właśnie dla mnie dowód, że ktoś przy Peterze "majstrował".

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Jakby wiedział co się święci ;)
W sumie co z tego , skoro Deucalion jest slepy xD

A tak btw , zastanawiające jest , dlaczego ludzie nie lubia Petera ;..;

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

idk, google it :)

przecież tej postaci nie da się nie lubić. od pierwszej minuty, jak się pojawił, zapałałam do niego taką sympatią, że łojoj :)

zawsze tak się troszczy o innych, poważnie myśli o zagrożeniu, dobrze doradza, nie jest zgryźliwy, nie używa swojej rodziny i nie tylko, do własnych celów, nie ucieka od zagrożenia, zostawiając problemy do rozwiązania innym, a przy tym ma dużą wiedzę, którą się ZAWSZE dzieli, zanim ktokolwiek o coś zapyta :]

a tak gwoli ścisłości, już bez sarkazmu, to ueiwlbiam jego poczucie humoru i świetna była jego scena ze Stilesem :D

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Akurat siedze często na ONTD , więc tam wszyscy życzą smierci Peterowi.
To juz Issac ma wiecej fanów xD

No i z seszonu na sez\on prezentuje sie co raz lepiej ;D
A po zwiastunie 3x08 wygląda na to , że będzie jakas scena Stiles/Peter , a po za tym chodza plotki , że może się pojawić Laura !

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

no wiesz... nie gadaj, jakby Isaac miał mieć tylko trochę więcej fanów od Petera, bo pomyślę, że fani są upośledzeni :|

a tak btw, co to jest ONTD? srsly :)

Stiles/Peter znowu? najbardziej mi zapadła w pamięć ta scena między nimi, gdy Peter mu proponował zostanie wilkołakiem, a ten się nie zgodził...

Laura odkąd usłyszałam plotkę (już nie pamiętam od kogo), że ma powrócić ktoś martwy, kogo byśmy w ogóle nie podejrzewali o zmartwychstanie, jest moim numerem 1 w tej kwestii.

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

No wiesz Issac to "inna bajka" w prównaniu do Petera ;p

Welcome in ONTD
http://ohnotheydidnt.livejournal.com/

Oczywiście ;D Wydaje mi sie , ze Peter bedzie opowiadał historię miłosne Dereka ;p

Na Laurę nie ma szans , gdyż :
1. Zozstala przecieta na pól.
2. By wrócić , budzący ją potrzebował by alfy.
3. NO chyba , ze te wszystkie ofiary ida na nią ;p

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

ok, ale wiesz... nie znamy wszystkich alf, które mogą występować w uniwersum teen wolf. jeśli potrzebowałaby alfy, żeby powrócić, to szczerze mówiąc nawet Deukalion mógłby jej pomóc.
chociaż z drugiej strony mógłby to też w takim wypadku zrobić Derek, tym bardziej, że jest jej bratem. chyba, że brakuje mu wiedzy Petera.

już pisałam wcześniej, że prędzej uwierzę w powrót jakiegoś wilkołaka, niż martwego człowieka.

ja tam i tak wolę Isaaca. co nie znaczy, że Peter nie ma swojego uroku :

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

O ile Deucalion miałby w tym jakis interes , jeżeli chodzi o Laurę.
a co Dereka , to raczej wątpię by znowu dał sobie spuścić trochę krwii.

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

Deukaliona dałam tylko jako luźny przykład znanej alfy, nie wierzę, że miałby ją obudzić, o ile jeszcze to będzie ona.

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

Własnie ogladam rozszerzony zwiastun , i w końcu sie wyjaśni kolor oczu wilkołaków. I Deucalion nie jest w cale do końca ślepy.

LUdzie na prawde nie przepadają za Peterem xD
http://ohnotheydidnt.livejournal.com/79634857.html?thread=14123033769#t141230337 69

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

tak przypuszczałam, że nie jest do końca ślepy.

jej, tak hejtują tego biednego Petera, ale trzeba przyznać, że jednak parę razy im pomógł. wcale mu nie życzę jakiejś masakrycznej śmierci, jest fajnym dodatkiem i ciekawym charakterem. do tego stopnia, że aż go brak w odcinkach niektórych.

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

To było widac w pewnych momntach.

Akurat jestem ciekawa go w nastepnym odc. , jak to wujciu Peter bedzie opowiadał Stilesowi o miłosnych podpbojach Dereka ;p
No ale wiesz..wszyscy mają mu zazłe , że jest kontrolową Lydie , jest bezużyteczny itp. , itd. , a i aktor grajacy go to prawdziwy dupek o.O

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

o, a czemu aktor go grający to dupek? zaciekawiłaś mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones