The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 1
odcinek The Last of Us (2023)

Gdy zgubisz się w ciemności

When You're Lost in the Darkness 1h 20m
8,4 9 918
ocen
8,4 10 1 9918
The Last of Us
powrót do forum s1e1

specjalnie czekalem z serialem aby ukonczyc sobie na spokojnie ORYGINALNA gre o tym tytule ale nie bylo warto. sam casting glownych postaci to typowa betonoza netfliksa juz po pierwszym odcinku. nic tu sie kupy nie trzyma w stosunku do oryginalu. jak juz tak ich fantazja ponosi to czemu Joel nie jest kobieta i ma na imie Jamal bedac jednoczesnie czarnoskorym albinosem i czarodziejem z ksiezyca. taki sam to bedzie mialo sens. to moze niech w filmie o Michaelu Jordanie glowna role dostanie jakies zydowskie dziecko albo czarnoskora staruszka. albo w remakeu filmu o JP2 niech zagra jakis latynos. czy wy lemingi juz calkowita pustke macie w tych baniakach ze wam takie rzeczy nie przeszkadzaja? po to takie dziwactwa? po co wypaczac gotowe dzielo? ja absolutnie nie mam nic do tych aktorow bo cenie ich za inne role w innych produkcjach ale kuzwa bez przesady z ta poprawnoscia ideologiczna przy castingach. przeciez to nie jest zadna oryginalna produkcja.

ocenił(a) serial na 1
Cordite

Nie mają pomysłów już gdzie wcisnąć poprawność polityczną. Psują dla mnie arcydzieło, bo ta gra była tym, gdy wyszła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones