The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 3
odcinek The Last of Us (2023)

Do ostatnich dni

Long, Long Time 1h 15m
6,8 11 138
ocen
6,8 10 1 11138
The Last of Us
powrót do forum s1e3

Jeśli ktoś nie umie zobaczyć tej pięknej miłości tylko dlatego, że to jest dwóch mężczyzn to ma empatię na poziomie pantofelka. Świetny odcinek pokazujący, że nawet w czasie totalnej apokalipsy można kochać i cieszyć się z małych rzeczy jak np. truskawki.

ocenił(a) serial na 1
katswiatkowska

A ja od dawna się tak nie obśmiałem, nawet na filmwebie trudno znaleść takie idiotki jak ty.

katswiatkowska

Przestań bredzić. Homoseksualizm jest medyczną patologią. Macie już tak narąbane w głowach, że tego nie pojmujecie. To należy leczyć a nie promować homofoby.

lukasz2406

Jeszcze bardziej bedziemy to promować a nawet jak nam się spodoba to inne zerzy a ty tego polaczku nie zakazesz bo my mamy miliardy od bogaczy a wy tylko PiS buahahah

Maxpayne2020_Hellknight

Sami się ukarzecie. Jak wiele razy w historii ludzkości.

ocenił(a) serial na 5
katswiatkowska

I tylko za wątek gejowski dałeś 10,no jesteś prawdziwym expertem kina haha

wyciszkiewiczrafal

Typowy kuc dałby 10 jakby były gwałyy bo tylko to onuce potrafią

katswiatkowska

Jedyne co mnie wzruszyło w tym odcinku to fakt, że przez 20 lat żyli bez rachunków za prąd i gaz... Piękne...

Alina_Wilk

Dobre:D

ocenił(a) serial na 1
katswiatkowska

Nad czym tu płakać? Nad losem gejów czy bardziej nad waszym, którzy to popieracie i się roztkliwiacie nad uszkodzeniem seksualności?

Matrix_57

Za to by będziesz płakał ja antifa cię powiesi

Maxpayne2020_Hellknight

faszyści są za słabi wPolsce. Tak dal Ciebie ograniczony dzieciaczku, antifa to faszyści.

katswiatkowska

Ciekawie masz podejście, wypowiadasz sie tak, jak byś się uważała za mega tolerancyjną osobę, a nie tolerujesz opinii osób hetero. Trochę zalatuje ignorancją. ale masz do tego prawo. Ludziom ma prawo, się nie podobać LGBT, tak samo jak ludziom z LGBT ma prawo sie nie podobać spojrzenie hetero. Ja na przykład, wśród znajomych jestem postrzegany jako empata, ponieważ, zanim się odezwą to widzę co czują. Więc śmiało mogę o sobie powiedzieć, że jestem osobą, empatyczną, czującą emocje innych, ale też nie znoszę widoku gejów. dla mnie jest to obrzydliwe i ten odcinek sobie odpuściłem, bo to nie moje klimaty. Wiec nie oceniaj pochopnie ludzi po tym, że nie lubią tego co lubisz Ty, bo tak naprawdę, może sie okazać, że ta osoba której tak nienawidzisz w intrenecie za jej poglądy, w życiu prawdziwym, mogła by się okazać cudownym człowiekiem, który akurat nie znosi widoku gejów. Nie każdy musi lubić to co ty, ja się mogę nie zgadzać z twoją opinią, a jak bym cie poznał naprawdę to mógł bym cie uważać za wspaniałą kobietę, która po prostu ma inną opinie. Czy to ze mnie tworzy empatię na poziomie pantofelka?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
katswiatkowska

to ciekawe że kobiety uznają ten odcinek za wybitny, a facetów zwyczajnie brzydzi i wynudza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maxpayne2020_Hellknight

a wiesz chociaż którą stroną trzymać bron?

ocenił(a) serial na 6
Maxpayne2020_Hellknight

toleracyjny chłop i taka mowa nienawiści? absurdy lewicy ciąg dalszy

ocenił(a) serial na 6
katswiatkowska

Jeśli kogoś pobudza emocjonalnie taka polityczna płycizna to ma intelekt na poziomie pantofelka. Beznadziejny odcinek pokazujący, że nawet w czas totalnej apokalipsy można wepchnąć propagandę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Maxpayne2020_Hellknight

Wbrew pozorom Polacy są jedynym z inteligentniejszych narodów, co świadczy raczej o nie o tym, że jesteśmy tacy wyjątkowi, a o tym, że socjaldemokracja nie dotknęła nas aż tak mocno, bo warto zauważyć, że wśród krajów 1. świata, liberalność korealuje z niskim IQ.

ocenił(a) serial na 1
katswiatkowska

Chusteczkę też miałaś tęczową? :D :D :D

użytkownik usunięty
PORTERIO

Ciekawe czy jeszcze płacze:-(? Hihi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
katswiatkowska

Piękna miłość jak dwóch dziadów uwaza się za osoby spełnione a nie ma przy nich dzieci ha ha ha. Lewica jest odpowiedzialna za większość samobójstwo lgbt bo zamiast starać się pomóc ludziom w potrzebie to wmawia im się ze są nawet lepsi od zdrowych ludzi. Chore to ale liczy się tylko polityka czyli pieniadze a chory człowiek to przedmiot w walce o koryto.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
katswiatkowska

Nie wiem czym tu się podniecać. Jak dwóch brodziatych facetów się całuje i zjada truskawki. Czy faktycznie ta miłość uratuje świat przed apokalipsą. A może dzięki nim przetrwa ludzki gatunek. Przecież wiadomo że w dzisiejszych czasach obojętnie o czym będzie film trzeba wplątać wątek gejowski lub lesbijski. Najlepiej widać to na Netflixie chociaż HBO nie jest gorsze. Ogólnie odcinek słaby.

ocenił(a) serial na 10
katswiatkowska

Mój jedyny zarzut wobec trzeciego odcinka jest taki, że nic nie wnosi do głównego wątku. Sam serial jest genialny, gry też przeszedłem (obie części).

ocenił(a) serial na 8
katswiatkowska

Ja nic na to nie poradzę. Może i wielka miłość. Ja autentycznie jestem zbyt wrażliwy żeby oglądać dwu obsciskujacych się facetów. Ok niech sobie to robią nic mi do tego ale nie chce tego oglądać. No i przewinąłem pewnie 20% filmu z tego powodu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
katswiatkowska

Ja jestem ostrym przeciwnikiem wciskania nachalnie LGBT w każdą szparę, czarnego w każdą rolę. Ale przyznam, że w tym serialu zrobiono to strawnie, i odcinek mi się podobał. W porównaniu do produktów netflixa to tu mamy arcydzieło. I nie zmieniam oceny. Na razie to najlepszy serial fantastyczny ostatnich lat. HBO rywalizuje tylko z sobą samym.

katswiatkowska

Myślę, że trzeba mieć IQ na poziomie pantofelka, żeby uważać, że za pomocą tego odcinka można w pełni zweryfikować poziom empatii u innego człowieka. Mam nadzieję, że psychologiem nie zostałaś?

ocenił(a) serial na 3
katswiatkowska

Jeżeli dla Ciebie całujący się brodaci dziadkowie są piękni, musisz mieć spore problemy psychiczne, bądź bardzo dziwy fetysz :D

ocenił(a) serial na 6
katswiatkowska

Promowanie wątków homoseksualnych powinno być zakazane. Moim zdaniem jest to niesmaczne i psuje odbiór filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
katswiatkowska

A u mnie scena seksu miedzy dwoma starszymi panami wywołała odruchy wymiotne. Jestem homofobem?

katswiatkowska

jakbym to raczej powiedzial tak, ze to o tym, ze ludzie potrzebuja przezyc apokalipse, zeby zrozumiec co jest piekne i tak naprawde potrzebne - drugi czlowiek i proste rzeczy, cala reszta jest niewazna :)

ocenił(a) serial na 8
katswiatkowska

Filmweb to ściek.

użytkownik usunięty
katswiatkowska

płaczesz jeszcze?

katswiatkowska

Tylko jak fabuła tego odcinka ma się do całości? Równie dobrze tą relacje można było pokazać w kilku scenach i rozwijać akcje i wątek głównych bohaterów. Mam w swoim otoczeniu osoby odmiennych orientacji i ostatnie co mozna by o mnie powiedzieć to że jestem nietolerancyjna, ale odcinek mi się nie podobał. Skoro włączam serial otagowany jako thriller/horror to nie po to by oglądać godzinny dramat miłosny.

katswiatkowska

Ogólnie serial mnie zawodzi bo nudny jest i ciągnie się okrutnie ciągle czegoś mi brakuje w nim max na 7 a ten odcinek dla mniejszości dostał ode mnie 6 bo jestem tolerancyjny inaczej dałbym mu 4. Z miłości do bliźnich ma 6. Dla kogo jest to odcinek...? Dla kobiet chociaż mojej żonie też się nie podobał no i 1% populacji czyli gejów. Jakoś nie czuje mięty i nie mamy chyba tak wspaniałej wyobraźni by zobaczyć coś innego niż widziałem w tym odcinku. A widzialem nie horroru a dramat tani oklepany Romeo i Juliana. A scena z truskawkami to zalatywał jakimś erotykiem gejowskim. Sorki ale tego nie czuje . Nie mam nic do gejów byle trzymali się zdaleka od mojego tyłka. Mam nawet znajomego 1geja albo raczej bi ale nie gadam z nim na tematy erotyczne i on nawet nie zaczyna. Teraz jest taka moda by te homo wszędzie wciskać na siłę a wiecie co się dzieje jak wciska się ludziom coś na siłe ... Efekt jest odwrotny . Uczmy tolerancji ... hetero to też człowiek :) a tutaj w komentarzy to sporo homofobów widzę:)

katswiatkowska

I zapewne rodzynkami....

katswiatkowska

Trochę za krótko, żebym się zdążył przywiązać do bohatera i płakał za nim. Poza tym on tam nie zaprezentował jakichś wielkich talentów czy osobowości. Po prostu kochał Billa. Płacze się za kimś, z kim można się identyfikować. Bill był osobą, która wszystko przygotowała, usprawniała, miała smykałkę do techniki, do muzyki i śpiewu. Jeśli jego spotkałby kiepski los, to byłoby bardziej żal. Ale ten drugi, który się przyszwędał, zaprosił przyjaciół i zasadził truskawki. Trochę za mało. Moim zdaniem odcinek się dłużył. Mogli ten wątek zrobić w 15 min i wrócić do głównej akcji. Serial jest fajny, bo do tej pory był wierny grze. Po prostu odwalają świetną robotę. A tu rozwałkowują poboczny wątek.

ocenił(a) serial na 3
katswiatkowska

Sodomici i gomorytki są nie pierwszy raz w historii proletariatem rewolucji komunistycznej. Trzeba czytać książki a trochę mniej oglądać telewizję.

ocenił(a) serial na 7
katswiatkowska

gdyby to była para hetero też byłby to odcinek niepotrzebny, niepasujący do reszty serialu. Po co poćwięcać tyle czasu na postaci które za chwilę znikają - bezsens. Do tego ten brak subtelności....

katswiatkowska

Masakra .... Nie ma jak to specjalny odcinek poświęcony gejom, co w tym dziwnego ?
Przecież to tylko serial o zombie i apokalipsie, bo przecież normalne zdrowe rodziny właśnie są mordowane, ale przecież, przecież. BĄDŹMY TOLERANCYJNI ....... To wcale nie jest na siłę nam wciskane .....
Jak człowiek ma być tolerancyjny kiedy z człowieka sku#wiela robi się czułego geja .....
Z roku na rok mamy coraz to bardziej po##bane wytyczne do tworzenia filmów i seriali.....
Nie na to liczyłem, szczególnie że jestem wielkim fanem gry....

katswiatkowska

Po drugim odcinku przypomniałam sobie dlaczego nie lubiłam gry - bo nudy. A odcinek trzeci mnie emocjonalnie rozwalił. Też na niczym tak dawno nie płakałam.

Angua_84

Gierka the lasy of us cię nudziła? Przecież to jedna z najlepszych gierek

katswiatkowska

Mam tak samo. Wyłam jak bóbr..Najlepszy odcinek z tych dotychczasowych.

ocenił(a) serial na 8
katswiatkowska

Zgadzam się. Nie rozumiem hejtu na ten odcinek. Był bardzo dobrze zagrany i dobrze wklejał się w całość. A że było o gejach... no cóż, w Grze o Tron też było mnóstwo tego typu scen i motywów, ale tonęły w gąszczu innych rzeczy. Tutaj motyw gejów był na pierwszym planie i chyba tylko dlatego tak bardzo poruszył publikę.
Problem jest inny. Z tego, co rozumiem chłopaki popełnili samobójstwo zażywając tabletki nasenne. Jeśli tak, to jest problem, bo śmierć po lekach nasennych nie jest ani miła, ani szybka, ani przyjemna. No, chyba że to był jakiś eutanazyjny usypiacz. Wtedy to co innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones