The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 9
odcinek The Last of Us (2023)

Szukaj światła

Look for the Light 43m
7,8 4 329
ocen
7,8 10 1 4329
The Last of Us
powrót do forum s1e9
SWoland

Jeżeli miałbyś grać dla samej historii to nie warto, różnice między grą a serialem to mało istotne szczegóły, a te istotne zostały odwzorowane w serialu niemal 1:1. Serial jest też bogatszy fabularnie, dopowiada całkiem sporo rzeczy na których gra sie w ogóle nie skupia.

Jeżeli chodzi o gameplay to gra jest dobrym ale typowym survival horrorem. Grzebanie i eksploracja przeplatane przekradaniem, ucieczkami i walką przy ograniczonych zasobach. Jeżeli to Ci wystarczy to warto.

mastique

niepotrzebnie najpierw zamówiłem grę a potem obejrzałem serial:)

ocenił(a) serial na 7
SWoland

Niepotrzebnie pytasz innych o to czy warto zagrać. Serial właśnie obciął dużo ważnych momentów w grze, wiele zmienił, a ubogacił kompletnie nieistotne wątki, gra jest nieporównywalnie lepsza od serialu.

dyboski

oki, dzięki, oby znów premiery gry nie przestawili:)

ocenił(a) serial na 5
SWoland

Jak najbardziej warto, różnice są ogromne tylko ktoś kto grał dawno temu może tego nie zauważyć, historia z gry jest dużo lepiej poprowadzona, więź między bohaterami lepiej zarysowana, jest klimat horroru i zaszczucia.
Gra jest dużo lepsza, daleko tej adaptacji do ideału.

Daner_

uff ulżyło mi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones