PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813197}
8,1 59 945
ocen
8,1 10 1 59945
6,6 15
ocen krytyków
The Mandalorian
powrót do forum serialu The Mandalorian

Skoro drugi odcinek wypełniał tylko lukę między pierwszym a trzecim to jaki jest trzeci ? Rewelacyjny ! Łatwo dało się przewidzieć że
główny bohater spotka się ze zleceniodawcą i że targające go sumienie, przywiązanie do tego dziecka rasy Yoda sprawi że go nie odda.
Oddał, ale tylko po to by już w nowych elementach swojej zbroi wykutej ze sporej ilości Beskaru który był zapłatą wrócić po niego. Ten
odcinek ma sporo akcji. Szturmowcy i członkowie gildii łowców nagród padają jak muchy. I gdy główny bohater znalazł się absolutnie
pod ścianą, w sytuacji bez wyjścia to z pomocą przyszli mu inni Mandalorianie. Fajnie że w tym trzecim odcinku więcej do zagrania ma
Carl Weathers. Fajnie że zbroja jak wspomniałem jest ulepszona. Zupełnie nowy hełm, komplet naramienników, nowy napierśnik a do
mini miotacza ognia dołączyła mini wyrzutnie rakiet. Jeszcze tylko plecak odrzutowy i prawie będzie to Boba Fett :) ''Baby Yoda'' znów
uroczy (zabawa gałko-kulką jednej z wajch statku) ale jest go ciut mniej. Jestem ciekawy dokąd ten serial będzie zmierzać teraz, gdy już
główny bohater opuścił planetę i zerwał z gildią łowców nagród. Zleceniodawca za którym stoją resztki Imperium nie odpuści, a gildia
łowców nagród może wyznaczyć nagrodę. Poszukiwany, żywy lub martwy ? Co do nawiązań, to pojawia się IT-O Interrogator, używany
przez Imperium do przesłuchań. A więc kłania się tutaj ''Nowa Nadzieja''. Jest też B2 Super Battle Droids, używany przypomnę przez
Konfederacje Niezależnych Systemów / Separatystów co widać w ''Ataku Klonów'' i ''Zemście Sithów'' z tym że wygląda trochę inaczej

Minusy ? Dziwie że główny bohater który dostanie w jednym odcinku mocny łomot od Jawów, w innym bez problemu radzi sobie ze
szturmowcami i członkami gildii łowców nagród. Nadal nie podoba mi się też hełm Mandaloriańskiego kowala, starożytny Hoplita ?!

ocenił(a) serial na 5
Rinzler

sama wizualizacja nie sprawia że wypełniacz czyli ep II trwa pół godziny . Całość ładnie wygląda ale to wszystko. osobiście poczekam z oceną do końca

ocenił(a) serial na 6
jaceeook

No ja też poczekam do końca z ostatecznym werdyktem. Z tym że na pewno odcinek 3 powinien myślę usatysfakcjonować
tych którzy byli rozczarowani odcinkiem 2 a którym podobał się odcinek 1. Mnie osobiście podobały się wszystkie. Zresztą
jak ktoś nie chce oglądać serialu bo mu się nie podoba, może sobie zagrać w Star Wars Jedi: Fallen Order (polecam) i wcale
nie musi czekać do grudnia na premierę Skywalker. Odrodzenia gdzie plotki odnośnie zakończenia się MOCNO niepokojące

ocenił(a) serial na 5
Rinzler

w zasadzie niczego nie musimy robić oprócz tego co musimy :-) pozdro

ocenił(a) serial na 8
Rinzler

Gdzie oglądałeś? Zachomikowane gdzieś czy może CBA? Błagam, zdradź bo jaram się co niemiara.

ocenił(a) serial na 6
kelas_aina

Kto szuka ten znajdzie. Ciemnej strona mocy wiele skrywa :)

ocenił(a) serial na 8
Rinzler

Menda, lubisz się znęcać :) :)

ocenił(a) serial na 6
kelas_aina

Menda ? Bez przesady, bo się obrażę. Po prostu czekaj aż będzie szerzej dostępny ;)

ocenił(a) serial na 8
Rinzler

Zły dobór słów, sadysta pasuje bardziej :)

ocenił(a) serial na 6
kelas_aina

Może być. A może po prostu człowiek unikający problemów....

ocenił(a) serial na 6
Rinzler

gogle wszystko natychmiast usuwa na npisy24 byly napisy i po kilku minutach usuneli

ocenił(a) serial na 8
Rinzler

Już mam bez proszenia się :)

ocenił(a) serial na 9
kelas_aina

Przecież to jest dziecinnie proste do znalezienia :) Nawet z polskimi napisami w 1080p :)
A sam epizod mega, Ten serial pokazuje ze nie trzeba pierdyliardów efektów żeby pokazać ducha SW. Jaram się tym serialem jak Anakin na Mustafar.

ocenił(a) serial na 10
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Gdzie znalazles z pl napisami. Bo wszedzie jest dubbing. A szczerze nienawidze dubbingu w filmach

ocenił(a) serial na 8
Zuczek332

Zachomikowana jest jedna wersja z napisami, też nienawidzę dubbingu

ocenił(a) serial na 8
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

W momencie, w którym pytałam jeszcze nie zdążyli wstawić, teraz już jest.

ocenił(a) serial na 6
kelas_aina

No widzisz. Dla chcącego nic trudnego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones