PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 757
ocen
7,8 10 1 172757
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Zdrowych

ocenił(a) serial na 8

Zdrowych Wesołych i przede wszystkim zalanych Świąt życzy wszystkim forumowiczom TWD, Ja
Merle, Daryl, Shane i gość honorowy - Bane ;D

ocenił(a) serial na 6
MrArther

Jak nie mamy, jak mamy?

Taa jasne...

ocenił(a) serial na 5
MrArther

Ja mam. "Noc żywych trupów" i piwka :/. Daj telefon, to Go przygarnę :D.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Mam nadzieję, że Andrea nie przyjdzie. Phillipek będzie się lepiej bawić, a Ona by pewnie sfochowana chodziła i jeszcze by się do Ricka i Daryla podwalała. A poza tym Hershel. Lepiej żeby Jej nie widział.
Żebyśmy nie skończyły jak te 2 laski z filmiku z Merlem hahaha :D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Masz rację, nikt jej tam nie chcę. No właśnie, Hershel mógłby jeszcze jakiś scen narobić, a wystarczy że knur coś knuje.
Hahahaha Merle by na pewno był z tego baaardzo zadowolony :D

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Knur coś knuje hahahaha.
Jeszcze jakby Nam tak rapował jak na filmiku :D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

No jak wyskakuje z jakimiś chabatami i czekoladkami do mnie, to coś musi być na rzeczy...
Weź, bo mi to teraz cały czas chodzi po głowie. Nie wiem co by mnie bardziej przy nim bolało - krocze czy japa od ciągłego śmiania się :D

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Melina po prostu błyszczy. Knur się postarał. Daryl już się cieszy na samą myśl spotkania z Rickiem. Ciekawe co Oni kombinują.
Myślę, że to i to ;D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Kto by pomyślał że z niego taki czyścioszek...ale to dobrze, siedzenie w gnoju by mnie nie cieszyło. Tzn? Daryl pewnie dostał w podzięce od Hershela butelkę bimbru i będzie ją chciał obalić na spółkę z Rickiem.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Merle spisał się na 6. Masz rację, to na pewno to. A wiesz, że po Hershelowym bimbrze wyjątkowo Im odbija. Ale to dobrze, niech się bawią. My będziemy z Merle'a cieszyć cały czas :D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Ostatnio jak im Hershel dał śliwowicy to biegali nago po śniegu...
Powiem Merlowi żeby zrobił sztuczkę z ręcznikiem hahahahaha

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

A teraz, to ja nie wiem, co On tam narobił w tej kostnicy. Żeby to się nie skończyło źle.
O tak. Merle obowiązkowo ma zrobić numer z ręcznikiem :D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

No właśnie, żeby nas nie potruł.
To w takim razie czuję że będzie ostro hahaha

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Jakbyśmy przez Hershela wszyscy wylądowali w szpitalu, to by było przegięcie. Pielęgniarki miałyby przeje.... z Merlem :D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Na dzień dobry trzeba by go było przywiązać pasami.
Jesteśmy już z Rickiem na melinie. No, no,no..widzę że knur się postarał. Wszystko błyszczy. Philipek w złotej kamizelce z cekinkami i ciemnozielonym meloniku - no comment. Widzę że już tam w kącie nieźle z Hershelem jadą. W takim tempie, będą pod stołem przed północą. Tyreese widzę że przyprowadził z sobą czarnych braci - T-Doga i Oscara. Może uda mu się wymknąć Shashy. Nawet Andrea przyszła...
Rick się trochę pokręcił i widziałam jak poszedł z Cryingslave na górę...Merle do mnie podbił że jak mogę na to pozwalać i że do niego nie trzeba się ustawiać w kolejce..ja mu odpowiedziałam że w to nie wątpię i że w ogóle jest z niego knur, a on mi na to że mogę zostać panią knurową...

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

My będziemy za 5 minut. Daryl sobie wymyślił, że na górę założy samą kamizelkę, bez koszuli - nie mam pytań.
Idziemy ze sporymi zapasami, więc nic się nie przejmuj, że Rick poszedł z Cryingslave. Zaraz Cię pocieszymy.
Pani knurowa hahahahahhahahahha :D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Hahaha wyobrażam sobie Daryla w takiej stylówie. Czyżby brał coś wcześniej? Mam nadzieje że nie wystąpi w tym stroju wieczorowym na imprezie. Lepiej się pospieszcie, bo Merle już mnie "pociesza" latając do mnie z winem za 5 zł i wręcz mi je na chama wlewa do gardła. W takim tempie to ja długo nie wytrzymam.
No prawie jak tytuł szlachecki.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Uparł się, że idzie w tej skrzydlatej kamizelce i w niczym innym. Będzie chyba towarzystwa Phillipkowi dotrzymywał. Nie wiem czy pół tego bimbru już nie wypił.
Już idziemy z ratunkiem. I to lepszym niż wino za 5 zł. Merle sobie wszystko zaplanował. Pewnie chce żebyś nieprzytomna na noc została.
Zaszczyt być Panią Knurową :D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Niech uważa, bo jeszcze Philipek będzie zazdrosny i mu ją podrze, tak jak kiedyś. Daryl ostry zawodnik, powinien wytrzymać drugie tyle. Wiesz że Axel przyszedł? z Carol pod ręką. Widziałam jak Carl ukradkiem rzygał Daelowi do czapki..ale będzie shit happens jak ją założy. Oho, Shane się podpiął do Philipka i Hershela. Lepiej niech Daryl się pospieszy, bo mu nic nie zostawią.'
Powiedziałam że jeśli chcę mnie upić, to nic z tego, a ten z niewinną miną że "on chcę mnie tylko nauczyć pić" i jeszcze mi trzyma przy brzuchu tą swoją nożo-rękę...
Taa chyba muszę sobie wydziergać plakietkę z herbem świni...

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

O widzę, że Carol perukę założyła.A Phillipek się ucieszył, że nie tylko On ma kamizelkę i wziął Daryla do kuchni "coś Mu pokazać". Nie wiem czy chcę wiedzieć co.
Hhahahaha, ale Dale będzie miał niespodziankę. A Andrea co tam w kącie z Dalem robi?
Już widzę tę niewinną miną Pupilka. Przed chwilą się mnie pytał czy Ty tak na poważnie z Rickiem i czy ładnie pachnie. Knur coś kombinuje.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Może chcę mu tylko pokazać podszewkę kamizelki? Jakby co to ja jestem w kuchni z Merlem. Philipek popatrzył na mnie z miną zbitego psa.
Na razie to przyszła do mnie i wystartowała że jestem taka i owaka i że uwiodłam Philipa, a ja jej powiedziałam że on sam się pchał i niech sobie zabiera tego krótkodystansowca i żeby lepiej wracała do campera, bo jej Lori całą klientele sprzątnie, to ta chciała mi z liścia dać, ale Merle jej powiedział żeby się uspokoiła, bo jak nie to każe jej, cytuję: "wypier**lać w podskokach razem z jej zasranym Philipkiem" to sobie poszła.
Czy ładnie pachnie...hahahahahaahahha
Oł shit..widzę że to będzie ciężka noc...

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Ale Ona jest walnięta. Mnie też się oberwało. Stwierdziła, że ja też chcę Phillipka, bo taki mamy plan i zaraz powie Darylowi, że patrzę lubieżnym wzrokiem na Gubcia. Niech Merle się Nią zajmie i zrobi, to, co powiedział.
Ale jaki knur grzeczny. Nie szaleje. Nie zabiera Michonne katany. No nie poznaje. Ale co przechodzi obok mnie, to rechocze jak to On i cały czas się cieszy sam do siebie.
On ma niezłe jazdy w tej swojej główce.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Nie przejmuj się, bije jej na łeb. Zaraz powiem Daleowi żeby ją uspokoił w końcu to jego towar. Jej, ale Axel zrobił scenę. Wszedł do kuchni i wystartował do Philipka że: "Ty ch** (i inne niecenzuralne słownictwo) myślisz że ja się ciebie boję?!" i jeszcze coś mu tam na wrzucał, a Philipek stał jak wryty i nic nie powiedział. Daryl powiedział Axelowi żeby wrzucił na luz i poprosił Hershela żeby mu zrobił drina, to sobie poszedł. Siara jak uj...Mich na razie siedzi w kącie i pije. A Shane widzę że zaczyna niepokojąco spoglądać w stronę Beth...
Boje się wiedzieć co on sobie tam uknuł w tej swojej główce. A coś uknuł na pewno. Damn, zaczyna mi się już kręcić w głowie od tego winiacza...Merle się pyta czy zaprowadzić mnie JUŻ do łóżka..powiedziałam mu żeby sie pieprzył, a on zaczął robić to swoje "uu uuu" i mi odpowiedział to że lubi jak jestem taka ostra...

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Andrea, to towar Dale'a hahahha dobre. Nie no Axel przesadził. Już Go widzę takiego małego jak startuje do Phillipka, a ten nie wie o co chodzi w ogóle :D.
Daryl powiedział, że Andrea mu powiedziała ciekawą historię i że będzie miał mnie na oku czy nie zerkam na Phillipka. Co ta idiotka narobiła. Niech Dale uspokoi swoj towar. Idę do Michonne, bo zaczyna bić każdemu po kolei.
A Shane niech lepiej przestanie, bo jeszcze Carl go zbije.
Hhahahahhaha Merle jest super z tym "uuuu". Nawet północy nie ma, a ten do łóżka już chciał Cię kłaść.
A Rick już wrócił?

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Merle tak mi wskazał na Ciebie przed chwilą jak się zapytałam jakie ma plany na Nowy Rok :

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151225423768460&set=a.196903683459.1273 23.189514818459&type=1&theater

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Hahahaha obawiam się winiacz Merle zaczął działać w pełni...widziałaś jak przed chwilą tańczyliśmy niczym Mia Wallace i Vincet Vega? - http://www.youtube.com/watch?v=jYID_csTvos

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

To jest klasyk. Pięknie to odtworzyliście. Merle się wczuł jak nigdy. Jakoś nie przypominam sobie żeby Vincent w "Pulp fiction" tak łapał Mie za tyłek jak Merle Ciebie, ale reszta identyczna ;D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Hahaha no trochę go poniosło...mówił że ładnie bioderkami kręcę. Chyba mu się dłużej nie oprę...jak to się mówi Geronimo!!!!!

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Hhhahaha wiedziałam, że któraś z Nas się skusi :D.
Gdyby nie Daryl, to byłby filmik nr 2 jak z tymi dwiema laskami ;D.
Daj znać jaki Merle jest w te klocki ;D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Na razie siedzimy w kuchni i Merle próbuje ściągnąć swoją rączkę żeby mi nie zrobić krzywdy, tylko trochę już pijany to mu to sprawia trudności. Jeszcze Philipek jest w kuchni i coś tam się przypieprza...

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Uważaj żeby przez przypadek syfu nie narobił tą rączką.
Ale jest szczęśliwy na pewno.
Daryl zakończył imprezę przed samą północą. Nie wiem skąd ten strój :

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=178668095590208&set=a.168176849972666.884 9.168124143311270&type=1&theater

Ide do Michonne.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

HAhahahahaahahhaahahah widzę że Daryl pięknego zgona zaliczył w wanie..ciekawe skąd wziął ten strój...pewnie przemycił po kryjomu, żebyś nie widziała...
Widziałaś występ Philipka? Na wzór Franka z TRHPS -
http://www.youtube.com/watch?v=bc80tFJpTuo
ale doj**ał...Andrea się aż schowała pod stolik ze wstydu... Shane chyba zaraz przeleci Beth na stole, a Hershel całkiem zalany z Glennem...

Jak cholera...pieprzyć syfa, w końcu się uporał z rączką. No jeszcze mi odpalił - http://www.youtube.com/watch?v=Q8WPdtzMuq0 tak że teraz to już całkiem jestem wkręcona..czuję że mnie pipka będzie rano boleć hahahahahahahahahhahahaha

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Bestia przemyciła strój i zamiast mi dostarczyć rozrywki na Nowy Rok, to śpi w wannie. A jutro będzie chciał żeby się Nim opiekować na kacu. Niech zapomni.
Hhahhahahahahah Phillipek Rocky Show jest the best :D. Zaraz chyba z Nim będę tańczyć z tego wszystkiego.
Shane wziął Beth do toalety. A Hershel niech na tyłek uważa.
Koniecznie muszę wiedzieć jaki Merle jest w te klocki i czy robił tak jak przypiuszczałyśmy :D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Współczuje Ci...zamiast się zająć Tobą to on zgona zaliczył...nie ładnie. Ale zawsze możesz podpić to Philipka ,czy Axela...
No Philipek wymiata...jeszcze zaczął się rozbierać i w samym meloniku został. Patrz co teraz robi Axel niczym -
http://www.youtube.com/watch?v=pMRl55U0eDw
prze uj, ale się tarza po Carol...
Hehe widzę że Beth straci dziewictwo dzisiaj, ale będzie mieć niespodziankę jak zobaczy rano z kim..dobrze że Hershel jest tak zalany że już nie kontaktuje. Widzę że chleje razem z Dalem..oł shit Dale zakłada czapkę. Andrea gdzieś wyszła z T-Dogiem i Oskarem, a Maggie zabiera się za Gangam Style..
A Ty jak tam z Michonne,bo was nie widzę?
Na razie przeprowadza grę wstępną w kuchni na blacie. Tylko Philipek jak debil stoi i się przygląda...

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Co Ty robisz tam z tą Michonne? Do you copy? Over...

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Ok widzę że nie copy...Roger that...zgłoszę się jutro na sprawozdanie...wilco, out.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Tak zaczęłam pić z Michonne, że zaliczyłam zgona. Nie wiedziałam, że Ona tak potrafi. Merle miałby kompana. Obudziłam się rano w wannie z Darylem. Tylko kto mnie tam przeniósł?
Dobrze, że nagrałaś wybryki Axela hahahahhaha.
TY mi lepiej powiedz, co tam z Pupilkiem wyszło.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Ja nie wiem, co Wy tam wyprawiacie z Merlem (można się domyślać), ale daj znak życia. Cholera wie czy przypadkiem nożo-ręką nic nie nawywijał niechcący ;D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Sorry, ale to był taki melanż że jeszcze do siebie dochodzę po nim. Nie dość że chodzę okrakiem to jeszcze do tego usta mi zdrętwiały i łeb mnie napierdziela po tym winiaczu Merlina. Momentami mi się film urywał, ale pamiętam Philipka w peruce Carol, czyiś szpilkach i w złotej kamizelce z kuśką na wierzchu śpiewającego: "I'm just a sweet transvestite" i Andree drącą na niego mordę, żeby się nie kompromitował, Dale'a w zarzyganej czapce, Shane'a wychodzącego z kibla zapinającego spodnie z tym swoim Shaneowskim uśmiechem czochrającego się po łysej glacy, biedna Beth..no i oczywiście pamiętam noc z Merlem..

A do Daryla to Cię Mich zaniosła. Ma baba krzepę.

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

Tortuga gdzie te twoje wielkie sylwestrowe balety z rickiem haha czyzby Merle wypil ci calego szampana?:>

ocenił(a) serial na 6
filippo_2

Rick się poszedł ciupciać, a ja tańczę z Merlem.

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

oj bidna bidna

ocenił(a) serial na 5
filippo_2

Już nie wspomnę, że na filmwebie w Sylwestra siedzimy ;D.

ocenił(a) serial na 8
Kassandra85

haha no ja tez wlasnie ale petardy szczelajom haha

ocenił(a) serial na 5
filippo_2

Nie ma to jak Sylwester na filmwebie z urojonymi historyjkami :D.

ocenił(a) serial na 8
Kassandra85

oll jeaaa czasami 3eba poswirowac pawiana ;D

ocenił(a) serial na 5
filippo_2

No ba. Pewnie, że trzeba :).

ocenił(a) serial na 6
filippo_2

HAhaha a ja ledwo na oczy widzę

ocenił(a) serial na 6
filippo_2

Jaka bidna? Dobrze się bawię, żebyś widział jaki z Merle'a dancer..a Ty widzę z Banem spędzasz wieczór..

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

juz widzialem go jako dancer rzeczywiscie jest swietny szczegolnie breakdance na kikucie... no z Banem planujemy podboj i mala rewolucje ;D

ocenił(a) serial na 6
filippo_2

Hahahahaha tak, brakdance na kikucie na arenie wymiata.
Ale jak oboje nie pijecie, to lekka stypa tam musi u was być :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones