PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687213}
6,6 3 849
ocen
6,6 10 1 3849
To nie koniec świata
powrót do forum serialu To nie koniec świata!

Jakkolwiek lubię ten serial, tak dostaję szału jak widzę tą bezczelną kryptoreklamę internetu LTE w plusie. Pomijam już fakt niedorzeczności tej technologii (bo skoro jest to internet bezprzewodowy to są tam limity, więc po co mi 120 Mb/s, do wysyłania maili? żenada...), ale to nie tylko chodzi o ten serial, w Polsacie jest to nagminne zjawisko, podobnie w TVP, jedynie w TVN nie spotkałem się z tego typu zagrywkami.

matteo8282

Zgadzam się z Tobą , jak widzę ,że Wieczorek wyciąga swój tablet i na tapecie ma Plusa to mnie cholera bierze :)

matteo8282

Miło, że nie jestem sama. Jak słyszę "super szybki internet lte" to mnie cholera bierze ;/ Rozumiem lokowanie produktu jako dobrą formę reklamy, ale litości nie co 5 minut w 20minutowym serialu... Taka reklama przynosi odwrotny cel od zamierzonego, zniechęca.

matteo8282

Oczywiście poziom reklam z tzw. lokowaniem produktu jest strasznie naiwny w polskich serialach. Ale pytanie w czym jest problem z tym LTE. W stanach gdzie LTE jest normą to jest normalne, że kupujesz pakiet internetu unlimited lub np 2 czy 5GB i jest to właśnie 4G LTE i jako podstawa i jeśli naprawdę nie potrzebujesz nic innego jak kilku map, trochę maili czy YouTube bierzesz te 2GB ( lub 5) i po przekroczeniu system zwalnia do 3g lub niżej już bez limitów i dopłat ( zależnie gdzie mieszkasz i możliwości technicznych bo to duży kraj) bo limit jest tylko na 4G LTE. Mojej żonie np nigdy nie potrzeba więcej niż 1GB więc daleko jej do przekraczania limitów na szybszą limitowaną część.

jemspam

Zgadzam się, ale mi chodzi tylko o prędkość łacza. Po co mi 120 Mb/s skoro mając 2 GB limitu nie ściągnę nawet jednego filmu w wysokiej jakości, przecież do maili i map wystarczyłoby nawet 2 Mb/s...

ocenił(a) serial na 8
matteo8282

Ja też mam dość tych reklam LTE i fundacji polsat. Mogli to jakoś sprytnie wpleść w tło, a tu takie nacgakne reklamy, masakra!

matteo8282

Dokładnie ile można słuchać o super szybkim internecie ale TVN tez prowadzi taką zagrywkę w serialach Lekarze czy Prawo Agaty stale chcą płacić telefonem o niby nie mają drobnych a na tapecie ikonka Orange wiec to już normalnie wszędzie występuje

matteo8282

Przypadkiem obejrzałem odcinek (akurat rodzicielka na to patrzyła) i też całe to lokowane produktu rzuciło mi się w oczy. Co chwila wychwalają superszybki internet LTE, masz tu tablet z superszybkim internetem LTE, o jaki fajny tablet Plusa z bezprzewodowym internetem LTE! Początkowo to śmieszy, ale za drugim i trzecim razem zaczyna solidnie wpieniać.

Lokowanie produktów było w MI:Ghost Protocol albo w Skyfall. Tam nie uderzało po oczach ani nie denerwowało, nie było tak nachalne. Polsatowi duuużo brakuje do tego poziomu i obawiam się, że takie reklamy odniosą skutek odwrotny do zamierzonego.

ocenił(a) serial na 5
matteo8282

Jeśli Ciebie wkurzają reklamy LTE w tym serialu, to ciekaw jestem co powiesz na nagminne lokowanie produktu w ''rodzince.pl''?
Bardziej niż to, to wkurzają mnie te wszystkie reklamy Orange z Boskimi, oraz robienie z tego całego internetu LTE czegoś niewiarygodnie ultra szybkiego (sam mam internet z Polsatu i potwierdzę, że aż taki szybki nie jest, i niech mi tu nikt kitów nie wciska!).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones