PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 393
oceny
6,5 10 1 3393
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

Niestety już w pierwszym odcinki wyłapałem wpadkę. Córka generała całą trasę jechała taxi
Mercedes E-class, a pod hotel podjeżdża S-class. Porażka. Odcinek drugi. Frank po mieście
ściga się ambulansem Sprinterem w nowej budzie, a wszędzie gdzie się zatrzymuje to już
Sprinter w starej budzie. Poza tym spoko.

daniels_85

i jeszcze jedno. Audi A8 tej generacji nie miało manualnych skrzyni biegów...

daniels_85

takich błędów jest jeszcze więcej... pomijając te już wymienione, szczególnie drażni mnie ta manualna skrzynia w A8, w niektórych scenach widać tak jakby ruszał z 4 biegu ;) to jeszcze często w tle pojawiają się te same auta (np 2 srebrne Mercedesy ML).
Sporo osób może też nie zwrócić na to uwagi, ale w serialu którego akcja ma miejsce w Europie pojawiają się samochody w wersjach typowo amerykańskich, jak np Ford Focus policji francuskiej wersja na USA i Kanadę, lub A8 którym jeździ główny bohater czasami ma światła tzw obrysówki a czasami nie.

art3Qx

W tym odcinku gdzie jedzie ambulansem syreny są typowo nie francuskie, a sam radiowóz jedzie bez włączonej belki świetlnej.
Może mi się wydaje, ale jeździ Audi A8 z silnikiem TDI, a dźwięki wskazują na benzynę, poza tym na elektrycznie sterowanym ręcznym cięzko się w zakręty wchodzi. ;p
No i jeszcze ta córka generała jak Frank ją wziął miała na sobie tylko jego marynarkę i bieliznę a potem miała na sobie to co zdjęła.

ocenił(a) serial na 2
sliwma

Podkładanie dźwięku mnie niezmiernie bawiło, TDI na klapie, a dźwięk jak z jakiegoś benzynowego V8 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones