PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 393
oceny
6,5 10 1 3393
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

Nie wiem gdzie przeczytalem, ze ten serial warto obejrzec. Musze stwierdzic ze juz dawno tak sie nie meczylem. W mojej opini ten serial(moja opinia na podstawie pierwszego odcinka) jest bardzo slaby i przewidywalny. Po prostu kiepski. Pozdrawiam

tedi_chicago

Ja wytrwałem 3 odcinki ale zgadzam się że to jest meczące. Już wole oglądać polskie telenowele

ocenił(a) serial na 6
tedi_chicago

To chyba jesteście uprzedzeni do braku dobrego aktora np Jasona S. gdyby on sam w tym serialu grał to byłoby idealne wydanie co trylogia transporterów...
Mogę się założyć, że gdyby tylko bohater był Jasonem to byście oglądali z zaciekawieniem każdy odcinek.

Na szczęście dla mnie ja nie mam uprzedzeń, wiem, że Jason lepiej by się nadał do tej roli ale jak dla mnie to serial z dobrymi efektami niczym amerykańskie produkcje filmowe, fabuła prosta niczym w transporterach,a aktor mimo, że dla mnie mało znany nadaje się do roli.
Więc mamy tutaj do czynienia z serialem akcji z dobrymi efektami :)
Dla mnie póki co jest 7/10 po pierwszym odcinku, a zaraz zobaczymy co dalej :)

ocenił(a) serial na 8
kowal1528

ja obejrzalem caly 1 sezon i z odcinka na odcinek jest coraz lepszy ten serial. Nie ma co byc uprzedzonym do poprzedniego aktora bo ten tez daje rade.

Jak widac Ci co oceniaja ten serial ponizej 3-4 / 10 to podniecaja sie na polskich telenowelach odcinek 2500 gdzie kazdy z kazdym juz byl i na koncu zabily go kartony.

ocenił(a) serial na 6
stiffler1989

" i na koncu zabily go kartony." rozwaliłeś mnie haha

Zobaczysz jak "chamsko" zakończy się 2 sezon, aż chce się trzeci :P

ocenił(a) serial na 8
kowal1528

hehe :D -- > brakuje przycisku lubie to :D

a bedzie kiedys 3 sezon? wiadomo cos na ten temat?

ocenił(a) serial na 6
stiffler1989

Nic nie czytałem, ale wydaje mi się, że powstanie. Jeszcze w miarę nowy serial.
Słaby nie jest więc pewnie środki na niego będą ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones