Undercover (2019)
Undercover: Sezon 2 Undercover sezon 2, odcinek 10
odcinek Undercover (2019)

Wojna

Guerra 47m
6,7 44
oceny
6,7 10 1 44
Undercover
powrót do forum s2e10

Zawodowy morderca wiezie postrzelonego SUPERAGENTA w bagażniku.
Zatrzymuje się w docelowym miejscu, otwiera bagażnik - zostawiając kufer w górze oraz agenta w tym bagażniku, i idzie kopać dół.
- Tyłem do samochodu.
To na początek i nawet nie chce mi się już dalej pisać o tym dramacie, który stworzyli tu scenarzyści...


PS
Trochę też mogli się bardziej postarać z wątkiem sparaliżowanego Laurenta.
Kontekst jest taki, że Laurent leży sparaliżowany - ale jest obawa, że się ocknie, więc jest jak tykająca bomba zegarowa dla Boba i Nathalie, bo może ich wydać bratu.
To jest strasznie trudna sytuacja, gdy budzisz się codziennie i nie masz pewności, czy już nie jesteś spalony, a każda wizyta w domu Jean-Pierra, może być twoją ostatnią.
Rozwiązanie?
- PODSŁUCH na czas akcji z dilem.
Okazji i sposobności było - i można by wygenerować bez liku.

ocenił(a) serial na 6
dariusz_pocztowski

Masa tu nielogicznosci w odroznieniu od pierwszego sezonu a final to mnostwo takich kwiatkow,ze glowa mala.

ocenił(a) serial na 8
aronn

No niestety, a serial miał jak dla mnie niezły potencjał, fajne i co najważniejsze - bardzo dobrze zagrane postacie.
Aż się nie chce wierzyć, że dopuścili do tylu baboli. :(

ocenił(a) serial na 6
dariusz_pocztowski

Dwaj bracia fajnie zagrali i odcinek pierwszy wprowadzajacy dobry zas Ferry niewykorzystany ale polecam film Ferry,dosc udany.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Ferry jako postać przezajebista, "Ferry" jako film - dla mnie bez szału, ale do obejrzenia ze względu dobre wspomnienia wiążące się z I sezonem.

ocenił(a) serial na 7
dariusz_pocztowski

A sprawa z Natalie? Miało wyglądać, że dawna narkomanka przedawkowała, a potem co? Zakopała się sama w grobie pod wiaduktem ?

ocenił(a) serial na 8
Lamika

Wiem, że Natalie to ważna postać, ale szczerze to po roku już mi się niektóre wątki zacierają, ale jeżeli coś takiego zaobserwowałaś, to pewnie masz rację.
Tym bardziej, ze sam napisałem tak bardzo ogólnie w jednym z komentarzy: "aż się nie chce wierzyć, że dopuścili do tylu baboli" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones