PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103901}

Virginia

La Intrusa
7,3 516
ocen
7,3 10 1 516
Virginia
powrót do forum serialu Virginia

To moja ulubiona telenowela, z wielu, które widziałam.
Bardzo ciekawa, nie taka standardowa jak wszystkie, wiele sie tu działo, a poza tym grali sami moi ulubieni aktorzy :))) codziennie z zapartym tchem śledziłam ich losy :D i bardzo żałuje,ze nie leci znów np.na TVN7,bo na pewno bym ogladała i chetnie do tego powróciła ;] juz dwa razy to widzialam i dalej mi mało :P Artur Peniche jest tak sliczny,ze oczu od niego oderwac nie moglam ;))) hehe :]

pYsKaTa_dZaGa

a widziałas Pauline? Virginia jest zernietym pomysłem z Pauliny znów siostry blixniaczki poza tym detale były normalnie wziete z Pauliny jak choby styl ubierania się i podobne uczesanie. 3/4 aktrów grajacych w Virginni grało w paulinie. Koncówka Virginni była naciagnieta to zejscie z obrazu no masakra...ja oglądąłam ten serial ze wzgledu na Gabriele która była cudowna i sam film moze by mi sie podobał gdyby nie paulina

pYsKaTa_dZaGa

a widziałas Pauline? Virginia jest zernietym pomysłem z Pauliny znów siostry blixniaczki poza tym detale były normalnie wziete z Pauliny jak choby styl ubierania się i podobne uczesanie. 3/4 aktrów grajacych w Virginni grało w paulinie. Koncówka Virginni była naciagnieta to zejscie z obrazu no masakra...ja oglądąłam ten serial ze wzgledu na Gabriele która była cudowna i sam film moze by mi sie podobał gdyby nie paulina

ocenił(a) serial na 3
Lady_Rita

Ten serial to kompletne badziewie, ciągle łzy, nieszczęścia, same smutne momenty! Nic w nim wesołego nie było, poniewierali tą Virginią, sterowali nią na prawo i lewo tak jak im się podobało, ciągła rozpacz. Okropne! Paulina mi się podobała 100 razy bardziej!

Lady_Rita

"Virginia" to nie zerżnięty pomysł z "Pauliny". zarówno jeden serial jak i drugi powstały na podstawie dwóch różnych powieści. Styl ubierania zerżnięty? A może gdy kręcono oba seriale tak właśnie ubierali się ludzie z tych sfer?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones