PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648746}

W niewoli przeszłości

Avenida Brasil
8,1 165
ocen
8,1 10 1 165
W niewoli przeszłości
powrót do forum serialu W niewoli przeszłości

Podobno ma Polo TV dawać ale nie podali terminu jeszcze.

dominik1989

zranione*

dominik1989

już się wyjaśniło za 9 dni

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Dlaczego ten sam serial ma 2 różne polskie tytuły?

Ramiro_29

Bo Polo TV Pewnie chciało być oryginalne. Zresztą obydwa tytuły są z dupy wyjęte. Gdyby nie godzina to pewnie bym oglądał.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

No tak oba te tytuły do niczego nie pasują, jeśli spojrzeć na ten oryginalny. Zawsze można obejrzeć w internecie, tam są wszystkie odcinki.

Ramiro_29

Wiem widziałem jak szukałem w necie jak chciałem się coś dowiedzieć o tym serialu.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Mnie to najpierw zmyliły te dwa różne tytuły, bo szukałem wcześniej pod "Avenida Brasil zranione uczucia" i nie wiedziałem, że ten serial ma też u nas drugi tytuł "W niewoli przeszłości", a taki właśnie jest na anyfiles. Takie zamieszanie robią z tymi tytułami, jakby się na jeden nie mogli zdecydować.

Ramiro_29

mi się bardziej podoba tytuł Polo TV. Pewnie dali pod reklamę tytuł. Ciekawe czy bedą mieli większa oglądalność niż serial który tworzy Polo TV miłość w rytmie disco.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Mnie najbardziej podoba się ten oryginalny tytuł. Mógłby być później ten serial to byłaby większa oglądalność. Ja ten serial polubiłem i mam zamiar go oglądać.

Ramiro_29

No to oryginalny tytuł jest :D:D

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Właśnie bardzo dobrze, że jest oryginalny tytuł. ;) Oglądasz też ten serial?

Ramiro_29

Nie, oglądam Włoską narzeczoną tylko 17 odcinek pominąłem może jeszcze do niego wrócę.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Szkoda, że nie oglądasz, bo ten serial Avenida Brasil jest super. :) Też oglądam Włoską narzeczoną i w porównaniu do niej to tam o wiele więcej się dzieje i jest ciekawiej tak, że polecam. :) Mnie też ta pora zwykle nie pasuje o 15, ale potem oglądam w internecie ten początek. To jest taki serial, że czekam na każdy odcinek z ciekawością. :)

Ramiro_29

Ja nie jestem fanem telenowel oglądam dla Beki albo dla aktorów. We włoskiej narzeczonej uwielbiam Enrique Rocha dobry aktor pierwszy raz go oglądałem w Prawdziwe uczucie gdzie grał doskonałą role Anibala. A wcześniej już go widziałem w kilka odcinkach Zbuntowanych ale nie oglądałem tego.No i oczywiście w ażdej telenoweli Anibal gra czarną postać, którą oglądam.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

A ja bardzo lubię telenowele też tak czasem mam, że niektóre oglądam ze względu na aktorów, chociaż najbardziej to na aktorki, które mi się podobają. Tak w prawdziwym uczuciu ten Anibal był świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones