PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Potrzebuje tytułu piosenki która leciała na końcu 3 odcinka w trzecim sezonie, Logan
rozmawia z Weroniką w bibliotece.
Proszę o pomoc ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Oglądałam Ringera! (wiem, że miałam wczoraj napisać, ale zaraz po Ringerze oglądałam " W pogoni za szczęściem" i później zapomniałam) Wygląda na to, że pan C naprawdę to zrobił i Juliet nie kłamała, ale tego, że to akurat ta dziewczyna przyjdzie i jej powie, że ją też zmusił się nie spodziewałam. Liczyłam na to, że jego wątek będzie długi i, że pan C będzie loganowo cudowny, a tu nie. Chociaż jeśli ta dziewczyna przyszła do Juliet i jej o tym powiedziała to może przynajmniej w następnym odcinku nauczyciel się pojawi. xd Z drugiej strony może ta dziewczyna kłamie (chociaż w sumie to płakała, więc musialaby być świetna w udawaniu), ale nie wiem jaki miałaby w tym cel. Może np. podobał jej się pan C i nie rozumiała dlaczego wybrał Juliet, a nie ją xd (musialaby być chora psychicznie, żeby tak myśleć) Cieszę się, że Siobhan nareszcie powiedziała temu facetowi , którego imienia zawsze nie pamiętam prawdę, bo to robiło się męczące, gdy ona go chciała i on później szedł do Bridget, która nic o tym nie wiedziała. W sumie to byłoby fajne jakby Siobhan i Henry (ha ! przypomniało mi się xd) wyjechali gdzieśtam i zajmowali się swoim dzieckiem ,Bridget by miała spokój, no ale na pewno tak nie zrobią. Mama Juliet strasznie mnie wkurzyła tym jak zareagowała na nagranie ze szkoły.Jestem ciekawa kiedy rozwinie się coś na temat tego faceta, który próbował zabić Bridget/Siobhan w pierwszym odcinku. O nim coś było później, ale nie bardzo pamiętam co.. ? Kończę ten megadługi komentarz, bo na pewno jest pełen powtórzeń i bezsensownych zdań, więc po co się dłużej kompromitować xd ?

Shaka_01

Co do tej dziewczyny Tessy to wydaje mi się że kłamała. Juliet zauważyła że to nagranie podważa jej wersję więc namówiła ją (w jakiś sposób przekupiła, bo przecież się nie lubiły) żeby to powiedziała.
Też się cieszę że Siobhan powiedziała Henremu prawdę, choć muszę przyznać że mnie tym zaskoczyła, myślałam że wymyśli kolejne kłamstwa.
Też chce powrót do tego gościa co chce zabić Shiobhan - tak jakoś odeszli od tego wątku. Mam nadzieję że to się zmieni.
Już mnie nie wkurza główna bohaterka, na początku nie lubiłam tej aktorki, wydawało mi się że nie umie grać, ale jednak się do niej przekonałam.
I chcę więcej Jasona Dohringa ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Też się nie spodziewałam, że Siobhan mu powie. Co do Tessy to sama nie wiem. Dobrze, że nasze odczucia co do Jasona są podobne, ;)
Mnie ta aktorka nigdy nie przeszkadzała...

Shaka_01

14 odcinek świetny ;) coraz bardziej się wciągam. Nie wiem przy którym jesteś więc powiem tylko że robi się ciekawie ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ja jeszcze 13 nie oglądałam. xd ale dzisiaj nadrobię, więc wieczorem napiszę. ;]

ocenił(a) serial na 10
immortal13

nie spodziewałam się, że pan C , Juliet i Tessa to wymyślili. co do matki Juliet to przewidywałam, że ona mogła mieć w tym jakiś udział. nie mam pojęcia jak wpadłaś na to , że oni mogli to uknuć, bo przecież cały czas tak podejrzewałaś. ale z drugiej strony to jak to było? Juliet podeszła do swojego nauczyciela na przerwie i zaproponowała, że ona uda, że on ją zgwałcił później inna dziewczyna zrobi to samo, a na końcu podzielą się kasą jej ojca ? xd myślisz, że kto pobił Tesse i zabrał jej pieniądze ? mi się wydaje, że matka Juliet ...

Shaka_01

Najpierw miała być tylko Juliet i Mr C ale potem wkręcili jeszcze Tessę żeby było wiarygodnie.
A co do pobicia to nie wierzę żeby to był on raczej jej matka za tym stoi, jemu zależało na kasie, ale nie jest mordercą. I myślę że Mr C też nie wyjdzie najlepiej na współpracy z nimi. Wydaje mi się że matka Juliet będzie chciała sięgnąć też po jego kasę. Ale mam nadzieję że tym razem to obróci się to przeciwko niej.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

A może będzie chciała wyciągnąć kasę od wszystkich ? włączając w to Juliet ? jak na razie jestem dwa odcinki do tyłu, więc ciężko mi się wypowiadać na ten temat xd... a ty oglądałaś już najnowszy odcinek ?

Shaka_01

Teraz już 16

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ja niestety jestem cały czas do tyłu. w ogóle nie mam czasu oglądać.^^

ocenił(a) serial na 10
immortal13

co u ciebie, im ? jakoś ostatnio się nie odzywałaś... mnie dzisiaj wzięło na wspominanie VM, bo dokładnie rok temu skończyłam oglądać ^

Shaka_01

Ostatnio tak jakoś nie było czasu. Ja ostatnio znów zaczęłam oglądać VM, bo jest przerwa w TVD, ale marnie mi to idzie bo tak jakoś nie mam zbyt dużo czasu ;( Czekam na napisy do Ringera. Szkoda że Mr C już się nie pokazuje :(
Jak po świętach? :P

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Po świętach jak zawsze, znudzona i objedzona xd. A u ciebie?
Ja w Ringerze jestem chyba 2 albo 3 odcinki do tyłu. Nie mam kiedy oglądać seriali, a jak już się wezmę to jakoś nie za Ringera. xd Może dzisiaj uda mi się obejrzeć. ;)

Shaka_01

U mnie... jak najbardziej objedzona, ale teraz już trochę czasu minęło i wszystko wróciło do normy ;)
Ja w Ringer też jestem 2 do tyłu bo czekam na napisy...
Szkoda że sezon już się kończy, mam nadzieję że będzie 2 bo się porządnie wkręciłam :D

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Okazuje się, że ja jestem 4 odcinki do tyłu. xd Ale mnie serial też się bardzo podoba, to jeden z tych, które staram się oglądać na bieżąco. ;) Pretty Little Liars i The Lying Game się skończyło, za Plotkarą nie przepadam i raz oglądam, a raz nie, więc może trochę z Ringerem nadrobię. ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja już nadrobiłam i nie oglądałam tylko ostatniego odcinka. strasznie się wkręciłam ;d. nie wiesz przypadkiem gdzie mogę obejrzeć z napisami ? nie mogę nigdzie znaleźć ^^

Shaka_01

Też nie znalazłam jeszcze ostatniego odcinka z napisami. Jak coś znajdę to wyślę :)
Szkoda że to już koniec, teraz zostaje mi oglądać już tylko TVD... choć to też już się kończy.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

lubię i to bardzo, twój nowy avatar. ;d

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

gdyby tylko Damon miał tam ładniejszą fryzurę. xd

ocenił(a) serial na 10
immortal13

fajna ta walka była :D
Ale szkoda że nie pociągnęli nic z tym dalej :/
Ogólnie szkoda że V nie wydała całej tej organizacji Pałac :D
Była by niezła draka :D

immortal13

Jak szukacie jakiejś piosenki to polecam tą (http://veronicamusic.blogspot.com/) stronkę ;]

ocenił(a) serial na 10
gorzata09

Właściwie już znalazłyśmy, ale dzięki, na pewno przyda się na przyszłość. ;)

Shaka_01

Zauważyłam ;) Ale podałam jakby ktoś innych szukał.

immortal13

Polecam tą piosenkę https://www.youtube.com/watch?v=0Hk7x3gc1_Q ;)

wyszka

Lubię to :)
I ta scena tańca. Mmmmm....

immortal13

Ja również szukam tytułu piosenki śpiewanej pod koniec 17 odcinka części III serialu Weronika Mars, śpiewanej przez Desmonda F. - piosenkarza w tym serialu. Szukałam na Vou Tube ale okazało się, że nazwisko piosenkarza jest fikcyjne a piosenka nie ma tytułu, może ktoś potrafi rozwikłać tą zagadkę ?

julita70

Ta piosenka to "My Before and After " w oryginale śpiewa ją Cotton Mather :)

http://www.youtube.com/watch?v=TRlBOUs6PkU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones