PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 667
ocen
8,0 10 1 5667
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

Witam, czy jest gdzieś do ściągnięcia OZ w dobrej jakości ? Oczywiście z napisami lub lektorem,
jeśli nie ma takiej opcji, to czy gdzieś można go obejrzeć?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TyrionLanister

Hm, nie potrzebuje trojanów...

ocenił(a) serial na 10
MareveUps

Ja ściągnałem i nie było trojana

MareveUps

Jest na TNT Torrent ale nie mogę wkleić linka bo jest niezgodny z regulaminem..... (taki komunikat dostałem) szukaj oz i uploader: dzialka

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Araiser

Ten z TNT też ma dobre trackery - u mniue odcinek zasyssa się 4-5 min ;)

MareveUps

Oz_-_complete_series_all_seasons_1._2._3._4._5._6._DVDRip_Eng_Dramat_Krymina_Thr iller__57031

zibek_2

zibek_2 dzięki wielkie, tego szukałem! 34 GB myślę że do wieczora ściągnę, idzie 2MB/s.

zibek_2

jak bys mogl podaj pelny link do pobrania :)

MareveUps

Odcinki są wszystkie, w niezłej jakości (div-x ok.700 mb na odcinek) niestety werrsja angielska ale polskie napisy to pikuś dla Napi Projekt.
Pozdrawiam ;)

MareveUps

Witam. Własnie pobieram tą paczkę 34gb i chciałem zapytać czy nie ma ktoś możliwości wrzucenia paczki z napisami ?

ocenił(a) serial na 8
Lukasz_Shaggys

A o napi projekt nie słyszałeś? :)

ocenił(a) serial na 9
eryk6d

kurcze na napi sa dziadowskie napisy totalnie niedopasowane. a wersja z lektorem nigdy nie wyszla?

mushyna

kinoman. tv i wszystko jest prostsze :)

ocenił(a) serial na 9
devilll2305

ooo wielkie dzieki! jak szukalam tego pare miesiecy temu to nawet na kinoman ani zalukaj nie bylo z napisami

mushyna

Nie ma sprawy :)

Jak któregoś odcinka nie ma na kinomanie to możesz obejrzeć też na:

http://www.filmy iseriale.tv/ bez spacji

mushyna

na kinomanie jest słabe buforowanie, wiadomo liczą na kasę.

Dlatego ja sobie pobrałem wtyczkę do Chrome > Video Downloader Professional i pobieram sobie odcinki z rana, albo jak kładę się spać, a na następny dzień oglądam sobie bez nerwów z powodu buforu.

Na tej stronce wyżej bufor dużo lepszy ale mi przeszkadza biały pasek postępu , który rzuca się w oczy hehe

MareveUps

Podepnę się. Też szukam tego serialu ale z lektorem. Na cbs action leci i nawet jak się zakończy to lecą od nowa ale zawsze trafiam gdzieś 3,4,5 sezon a chciałabym obejrzeć od początku. Teraz widzę, że leci od 1 sezonu ale o 3 w nocy :/

Katatonika

e filmy tv - wszystkie odcinki po kolei

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones