PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 667
ocen
8,0 10 1 5667
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

Jest rok 2013, czyli minęło 16 lat od daty premiery tego serialu a ja o nim nic nie słyszałem? Mam za sobą mnóstwo pozycji lepszych i gorszych, podobnych w klimacie mniej lub bardziej. Ale to bije na głowę wszystko co widziałem! To jest nokautujące! Gra aktorska, scenariusz, realizacja - miód!
Polecam! Na początku trochę przeszkadza format 4:3, ale jak się głębiej zanurzyć, daje +50 do klimatu.
Polecam!!!
P.S.
Sam sobie zazdroszczę oglądania go po raz pierwszy.

1z1000

Ja też dzisiaj przez przypadek natrafiłam na ten tytuł, i jestem tak samo zdziwiona jak i Ty, tym bardziej że jestem kinomanką wręcz chorobliwą. Więc ja sobie też zazdroszczę że wszystko przede mną:) mam pytanie, skąd ściągnąć serial?na torrentach nie znalazłam.
pozdrawiam:)

M_egan

w zatoce piratów wpisz oz season

ocenił(a) serial na 9
1z1000

Uratowałeś mi tyłek jakieś 4 miesiące temu, ale dziękuję dopiero teraz :D

rekuel

Nigdy nie jest za późno! Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
M_egan

na zatoce i isohunt wszystko jest :]

norberts

bardzo dziękuję, ja nie wiem , jak mogłam nie wiedzieć o takim serialu, i nawet nie słyszeć o nim.

użytkownik usunięty
M_egan

tak samo ja. teraz dopiero skumałem że taki jest :D juz zaraz zasysanie .......

M_egan

na stronie zajefajna_com w dziale filmy ze sztucznym lektorem znajdziesz na chwile obecna 1 i 2 sezon kolejne prawdopodobnie będą wkrótce.

M_egan

Też go nie kojarzę. Ciekawi mnie tylko, czy to ten sam serial, którego szukam. Napisałem o nim na samym dole tego wątku.

1z1000

no ja teraz właśnie zwalniam miejsce na dysku żeby zapodać.
i jak to zawsze wszystkim zazdrościłem że zaczynali oglądać seriale (sopranos, dexter, lost room, spartacus, rome, walking dead) tak teraz ja jestem po tej stronie.
P.S. zabieram się też za The Shield - też podobno fajny

h4r

The Shield jest genialne. Też chcę się wziąć za "Oz", jak tylko skończę "The Wire".

ocenił(a) serial na 8
1z1000

Serial bardzo ciekawy, zwłaszcza na poczatku, zapiera prawie dech w piersiach i chce sie go ogladac wiecej i wiecej. Jednakze w dalszych sezonach (wiem co mowie, bo obejrzalem wszystkie) zdarzaja sie nudne odcinki, ktore praktycznie nic nie wnosza do fabuly i odnosi sie wrazenie, ze rezyserom/scenarzystom zabraklo pomyslow. Dotyczy to zwlaszcza koncowego, 5-6 sezonu..jednakze patrzac na caloksztalt, polecam.

buddyjoe

Pierwsze sezony zwykle bywają najlepsze. Czasem dzieje się tak dlatego, że po pierwszym razie jest pierwsze 'wow'. Potem, to już wiadomo kto gdzie gra i o co chodzi tak w ogóle. Mi nie zdarzyło mi się narzekać na nudę po żadnym odcinku. Ech, stare dobre czasy ...

happyand

OZ,The Shield i przede wszystkim The Wire to biblia seriali. Arcydzieła.

RAB

Od siebie polecę "Breaking bad". Równie świetny co powyższe.

aleosohozi

nie żartuj tak nawet

ohpeggysue

No właśnie. Gdzie "BB" do "The Wire"? "Oza" i "The Shield" nie oglądałem, ale na "Oza" mam dużą ochotę. Tylko gdzie znaleźć dobre, bezbłędne polskie napisy, skoro Grupa Hatak do "Oza" nic nie zrobiła?

ocenił(a) serial na 8
buddyjoe

masz rację, ja właśnie kończę oglądać 6 sezon i większość odcinków z tego sezonu już tak nie trzyma w napięciu jak w pierwszych sezonach. Poza tym nie podoba mi się że postacie które odeszły są znowu jak Thobias Beecher

1z1000

Ja rowniez nigdy o nim nie slyszalem trafilem tu przez The Wire i gdy tylko skoncze ogladac sezony to zabieram sie za The Oz nie ma bata

Radzin81

Po co ja to czytałem jaki ciemnogród łłłłłoooooooo idzicie przed tv i ogladajcie polsat albo tvn tam są dla was seriale nie jestescie godni tego ogladac

1z1000

Hej znacie jakies seriale o podobnej tematyce może np: więzienie kobiet itd

ocenił(a) serial na 8
papatka01

Z więzieniem dla kobiet:

http://www.filmweb.pl/serial/Wentworth-2013-670340

http://www.filmweb.pl/serial/Orange+Is+the+New+Black-2013-666215

Artur_Raven

Dzięki z chęcią obejrzę te seriale ;)

papatka01

http://www.filmweb.pl/serial/Prisoners+Wives-2012-645193 to też jest powiązane z więzieniem, o żonach mających meżów w wiezieniach

1z1000

osobiście posiadam sezony serialu z polskimi napisami jak ktoś chętny niech pisze

ocenił(a) serial na 9
afran

afran, czy masz napisy do wentworth?

ocenił(a) serial na 10
1z1000

popieram, nie wiem jak to możliwe że nigdy wcześniej nie natknąłem się na ten serial, fakt że jest trochę absurdów w nim, ale gra aktorska to jest majstersztyk, każda główna postać w serialu jest inna,bohaterowie się różnią od siebie i wszystko na +. Jedyny - dla mnie to zbyt wczesne wyeliminowanie z serialu Adebisiego, to co ten człowiek tu zagrał to jest niesamowite.

ocenił(a) serial na 8
1z1000

ja własnie ogarniam sobie 1 sezon, wczoraj skończyłem the shield, i powiem ze jeden z moich ulubionych seriali, akcja super plus własnie ta refleksja...koniec mocny, duzo ludzi poleca OZ, wiec sie biorę za niego :), jak mnie wciągnie to pewnie bedzie jak przy the shield, z kazdym koncowym odcinkiem bede się wkurzał ze juz sie konczy, :)

1z1000

Po komentarzach sądzę, że naprawdę warto obejrzeć ten serial.
Kojarzycie może coś podobnego z tamtego okresu i czy to ten serial? Zaczyna się od tego, że dwóch facetów (być może byli braćmi) znajduje się w brutalnym areszcie. Okrutny klawisz mówi do jednego z nich: "Ty możesz wracać do domu, jesteś wolny", więc ten (prawdopodobnie był to wysoki blondyn) odchodzi spokojnym, niespiesznym krokiem. Pamiętam, że ów więzień idzie długim korytarzem. Wtedy strażnik zdradziecko strzela mu w plecy. Mówi wtedy do drugiego więźnia (chyba nawet pochylającego się nad zwłokami kolegi): "A ty się pomęczysz". Widać przerażenie na twarzy więźnia. Myślę, że nawet płakał.

underground73

Brzmi jak Prison Break.

RAB

W sumie trochę tak, ale tamto było starsze. Myślę, że to odcinek "Matlocka" albo czegoś innego, ale nie mam jak sprawdzić.

underground73

Na pewno nie OZ bo nie pamiętam takiej akcji. Może Matlock ale tego serialu nie znam w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones