Wszechwiedzący
powrót do forum 1 sezonu

Obejrzałem 2 odcinki - to co się dzieje w tym serialu to jest aż śmieszne. System wszystko widzi a nie widzi, że panienka coś tam wciąż planuje i realizuje.
"Muchy" niby wszystko widzą i wszystko przed nimi można ukryć :D
Miasto pod monitoringiem a każdy sobie wychodzi i wchodzi kiedy chce i robi za zewnątrz też co chce - gdzie tu w tym wszystkim / w takim systemie kontroli/ totalitaryzmu jakikolwiek sens
Dalej już nie daje tego rady oglądać
--
Jak ktoś obejrzał do końca to niech da znać czy to ten niby "umarły" tatuś wymyślił by córa rozwaliła/ shakowała ten system.... - takie moje przypuszczenia od pierwszego odcinka ;)

ocenił(a) serial na 7
ixxert

Obejrzałem do końca i twój komentarz powinien być ukryty bo nie ma w nim prawie nic co tyczy się serialu. Za domysły dziękuję a i gratuluje oceniać coś, czego się nie widziało

ocenił(a) serial na 4
ixxert

Obejrzałam do końca, ale miałam podobne odczucia i na każdym z odcinków po pierwszym zastanawiałam się czy chcę się ogłupiać dalej. To miało świetny pomysł, ale bardzo nie przekonuje w kreacjach aktorów, a przez to świata przedstawionego (choć cześć z uwag OPa można wyjaśnić względem później pokazanego lore / działania systemu).
OP-ie, odpowiadając o końcówce: [spoiler] nope, facet legitnie zmarł tylko jako ofiara. Ale tak - zmarł, by córka shakowała system.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones