serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Yellowjackets

2021
1h
7,0 4 639
ocen
7,0 10 1 4639
6,9 8
ocen krytyków
Żeńska drużyna piłkarska przeżywa katastrofę samolotu, który rozbija się głęboko w lesie w Ontario. Zobacz pełny opis
Yellowjackets zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Satelita
Serial zdobył 2 nagrody Satelita, 4 inne nagrody oraz 37 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Yellowjackets
Zwiastun nr 2 (sezon 2)
Yellowjackets
Zwiastun nr 1 (sezon 1)
Yellowjackets
Teaser nr 2 (sezon 2)
nr 2 (sezon 2) 2023-03-09T18:19:28 https://fwcdn.pl/webv/44/65/64465/64465.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/Yellowjackets.vp9.1080p.webm

Samolot z żeńską drużyną piłkarek rozbija się w ostępach Ontario. Licealistki muszą przetrwać w dziczy. Po 25 latach przyjdzie im raz jeszcze stawić czoła mrocznym wydarzeniom z przeszłości. Doceniony przez krytykę, rozgrywający się na dwóch płaszczyznach czasowych serial z pogranicza psychologicznego dreszczowca i horroru. W obsadzie m.in. charyzmatyczna Juliette Lewis.

studio
Entertainment One
tytuł oryg.
Yellowjackets
inne tytuły
Sammi Hanratty początkowo ubiegała się o rolę nastoletniej Natalie. Ostatecznie jednak otrzymała angaż jako nastoletnia Misty.
Courtney Eaton początkowo ubiegała się o rolę nastoletniej Shauny. Ostatecznie jednak otrzymała angaż jako nastoletnia Lottie.
Sarah Desjardins początkowo ubiegała się o rolę nastoletniej Shauny. Ostatecznie jednak otrzymała angaż jako Callie Sadecki.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Banda dzieciaków z urojeniami, decyzje podejmowane przez postacie w serialu nielogiczne.

Jedyny mocny punkt 2 sezonu to muzyka :)

Flaki z olejem

ocenił(a) serial na 1

Serial polecany jako podobny do From. Wcale nie jest podobny. Przez wiekszosc czasu nuda, nic sie nie dzieje. Nie wiem skad te zachwyty. From albo Stranger Things do piet nie dorasta.

sezon 2 Niesmak

ocenił(a) serial na 7

Po pierwszym sezonie zostałem fanem serialu. Po drugim czuję niesmak i żal, że poszło to w stronę, w którą poszło. Początek jeszcze napawał optymizmem - nowe postaci, tajemnica... Aż tu nagle BANG - absurd za absurdem i wielki zawód.

kanibale ze sraczką

użytkownik usunięty

Nie żebym był nienawistnikiem który nie lubi postmodernistycznych przekładańców. Fajny pomysł połączyć nastolatki z surwiwalem, kanibalizmem i odrobiną horroru. OK. Ale to wymaga żelaznego planu scenariuszowego i jakiejś wiążącej wszystko metaopowieści jak w "Bones and All". Ktoś gdzies napisał/a że tu jest idealny...

więcej

Misty wymiata, ale to jak bezwględna jest Taissa też zasługuje na podziw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones