Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 6
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Z pobudek osobistych

Axe and Grind 44m
7,5 873
oceny
7,5 10 1 873
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e6

Im dalej w las, tym moim zdaniem twórcy zatracają się w swojej formie. Zostało pół ostatniego sezonu, a Saul wciąż nie jest Saulem, którego znamy z BB.
Wiecie, tym, który luzie proponuje morderstwo jako rozwiązanie problemu.

Wiele innych wątków, które trzeba rozwiązać i zakończyć, a my mamy (oczywiście ładnie wyglądający) odcinek, który w żadnym momencie nie posuwa fabuły do przodu.

Takie 5/10 ten odcinek, bo na plus walory artystyczne, na minus absolutny brak rozwoju fabuły i brak rozwoju bohaterów.

Ja rozumiem, że cały serial, jest raczej powolny, ale nie dość, że doszliśmy do etapu, gdzie wszystko praktycznie staje w miejscu i boję się, że zaraz twórcy będą musieli lecieć na łeb na szyję, żeby to domknąć.

ocenił(a) serial na 8
Kuba_Wieczorkiewicz

Ja się boję że takie tempo do końca sezonu i pozostanie niesmak

Kuba_Wieczorkiewicz

Po mocnych pierwszych trzech odcinkach, myślałem, że tempo będzie się rozwijać jak w ostatnim sezonie BB a tu mamy wręcz odwrotnie spadek.Po trzecim z finałem Nacho, był czwarty, taki uspokajający napięcie poprzednich. 


Myślałem, że to cisza przed burzą i od piątego zacznie się jazda bez trzymanki, a tu piąty, teraz szósty a akcja w żadnym praktycznie aspekcie nie posuwa się naprzód.Jak tak dalej pójdzie, to przez następne 5 odcinków Lalo będzie jeździł po Niemczech, w przedostatnim go Gus zakopie a w ostatnim Kim i Jimmy uda się do speca od odkurzaczy.


Co z tematem laboratorium, pracy i przygód Waltera i Jessie? Jeśli to będzie potraktowane po macoszemu, to będzie chyba jedno wielkie rozczarowanie, czego nie spodziewał bym się po mistrzu Gilliganie. Oby nie.

perun_6

Obawiam się, że w przeciwieństwie do Breaking Bad, BCS będę mógł polecić... tylko sobie do piątego sezonu. Re-watching Rodziny Soprano to świetne lekarstwo :) Mam nadzieję, że półfinał będzie długi i przewrotny, jak w Ozark , bo jak dotąd w przeciwieństwie do 6 sezonu Soprano, TO nie jest 6 sezon, na jaki czekałem cierpliwie dwa bite lata. "So, the Howard Thing, we're doing that?". Wiem, że przekręciłem to pytanie nie mniej jednak trzeba je było zadać Gilliganowi ,a nie Kim :) Na takie zwody był czas w czwartym sezonie, a nie teraz.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Czy ja wiem, burza ewidentnie zapowiada się na następny odcinek pewnie z jakimś cliffhangerem na resztę sezonu latem.

ocenił(a) serial na 10
Kuba_Wieczorkiewicz

Sezon 6 ma 13 odcinków, easy

ocenił(a) serial na 7
Kuba_Wieczorkiewicz

Przeciez jimmy jest tym saulem od poczatku - klamiacym, manipulujacym, wykorzystujacym innych socjopata, razem ze swoja świrniętą żonką, ktora w niczym mu nie ustepuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones